פלסטיני או בלסטיני?!

בזמן האחרון - בחמש דקות האחרונות שנכנסתי לפייסבוק – יש שמועות מהפלסטינים שהם בכלל צאצאים של העם החתי, האמורי או השד יודע איזה אז לכול אלו שחושבים שיש עם פלסטיני ולאלו שלא הנה אני מנסה להבהיר את פשר השם והשמועות ומעביר לכם את הסיפור האמיתי מהיכן הגיע הפלסטיני באמת לארץ ישראל!

ולסיפורנו!
מי שחושב שהמושג פלסטיני החל על ידי מדינות ערב טועה טעות מרה!
המושג פלסטיני נשמע לראשונה אצל האחים גינדי בשנות השבעים (מי שזוכר אז בזמנו גינדי בנה בכול חור)
טוב אז לעניננו
כידוע הערבים היו עובדים בעיקר בשוק הבנייה וגם קצת בשוק השוק וקצת מאד בסחר רכבים טרנס מדינתיים (יענו גונבים בישראל ומוכרים בירדן).
נו מספיק! חזרה לבנייה
לאחר מספר קירות ואפילו בניין שלם שנבנו לא ישר בלשון המעטה או בדיוק כמו שאמר אזולאי מנהל העבודה של האחים גינדי "עקום כמו הפרצוף שלהם" החליט מר אזולאי להצמיד לכול ערבי פלס באורך של מטר שאותו הוא חייב לשאת מרגע כניסתו לשטח העבודה ועד הליכתו הביתה ולפעמים כולל
אחד האחים גינדי הגיע לשטח וראה את הערבים מסתובבים עם פלס עליהם שאל את אזולאי המנהל עבודה לפשר העניין ״מה זה כול הפלסטינים שהם סוחבים עליהם״? כמובן שבטעות התבלבלה לו המילה פלסים לפלסטינים אבל מאוחר מידיי.
ואם תשאלו את אותו אזולאי לעניין זה יגיד לכם הנ״ל שבכלל אין דבר כזה פלסטינים ושהמילה היתה בלסטינים כי ערבי יהיה חכם ככול שיהיה לא מצליח להוציא פ׳ מהפה... לשאר האותיות כולל ז׳ אין לו בעיה להוציא... ואפילו..........


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל