הגולם קם על יוצרו ומלחמת הדת נמשכת

העולם המערבי מצוי תחת סכנה של מלחמה שעלולה להימשך שנים ע"ג שנים כל עוד הוא נוהג במדיניות של בת יענה

אחת התפיסות הרווחות במגזרי השמאל הן הישראלי והן האירופאי-אמריקאני היא שאם כל חטא היא חוסר הטיפול במסכנים בני התרבויות המזרחיות (אם ניתן להגדירן כתרבויות נוכח מה שיוצא מהן מבחינה דתית איסלמיסטית). דהיינו "תנו להם את היכולת לבנות ולהבנות כולל חופש מכל כיבוש ויבוא שלום על הארץ ושלווה על היושבים בה". לא רק זאת יש גם את מדיניות הפוליטיקלי קורקט" הקובעת שאסור לחשוד ואסור לומר אסור לכתוב ואסור לציין שפלוני או אלמוני מוצאו משם ודתו היא זו.

אבל מה לעשות והאמת טופחת על פניהם בשדות התעופה של בריסל ואיסטנבול, ברחובות עיר הקייט ניס, ברכבת הפרברים בגרמניה ועוד ועוד כולל באי מועדון הלהטבי"ם באורלנדו שבארה"ב.

אחד ממפיצי התפיסות הללו היה לא אחר מאשר שמעון פרס שיחד עם חבורת ה"בליזרים" שלו, פיתח מחשבה שאם נסייע לתושבים הערביים של השטחים המוחזקים ונחתום עימהם על הסכמי כלכלה, תרבות וחינוך נוכל להביא את השלום המיוחל. מנהיג שמחזיק מעצמו כמדינאי בעל יכול צפיה קדימה, מן הראוי שיחשוב לכל הכיוונים ולא רק לכיוון אחד. נכון, אמר החכם מכל אדם בספר משלי "באין חזון יפרע עם" אבל פרס וחבר מרעיו נותרו עם חזון שהפך לחזון תעתועים! בתחילה היה זה יאסר עראפת אתו חתמו את ההסכמים, שאמר ככה ועשה ככה. רק בעת שנכנסנו מחדש ל"מוקטעה" למדנו מהמסמכים עד כמה האיש הרע הזה הוביל את חבורת השמאל הישראלי באף. עד כדי כך שהוא בחתימתו מימן את רוצחי ילדינו ובני משפחות השאהידים. גם ממשיכו אבו מאזן ממשיך במדיניות הזו!!! זאת ואף זאת החמאס באזור הרצועה ובהר חברון כמו גם באזורי ג'נין וקאבטיה מפעיל את השפעתו באמצעות המסגדים והמואזינים המטיפים בהם, ואבן מאזן לא עושה דבר וחצי דבר להפסיק את ההסתה הזו. ובהסכמי אוסלו הם הרי התחייבו למנוע זאת!

אבל לא רק זאת, כאשר אנו בוחנים את הפעילות המתמשכת של דאעש הן כלפי המערב והן כלפי העמים היושבים באזורי הסהר הפורה, אנו מוצאים שדאעש יוצא בראש ובראשונה נגד מאמיני השיעה והסונא שאינם חושבים כמותו. אין הוא יוצא חוצץ נגד הקולניאליזים המערבי –סיסמא שהיתה שגורה בקרב מדינות ערב בהשראת ברית המועצות האדומה, כי אם נגד אותם בני דתו שקיום מצוות הדת על ידם לא נראים לראשיו. אין הוא יוצא חוץ נגד נוכחות מערבית משעבדת כי אם נגד עצם צורת החשיבה המערבית=נוצרית המוגדרת על ידו כדת הכופרים וכל מאמין נוצרי אחת דתו למות ככופר!

אם כך הדבר ברי שאנו נמצאים בתוך תוכה של מלחמת דת שאין לה ולא כלום עם היות תושבי עזה עניים ועל כן הם חלשים ותגובתו של החלש במקרה זה של כנופיית הניה החומסת היא לפגוע ורצוח ילדות בשנתן או משפחות הנעות על הכבישים. כי הרי מאז פעילותו הנחפזת של שרון שבימים אלו אנו "חוגגים למעלה מעשור שנים להחלטתו הלא אסטרטגית וקצרת הרואי.
עוד ארבעה חודשים יסתיימו ימי אובאמה בבית הלבן. זוכה פרס נובל לשלום אותו קיבל מבלי שנקף אצבע למען השלום! מנסה את כוחו בניהול מדיניות, סליחה! שליחו ועושה דברו קרי אכן מסתובב בעולם אבל בכל מקום שעשו נגד האמריקנים שריר, אם זה פוטין באוקראינה-חצי האי קרים ואם זה נשיא איראן חסן רואהני (רוחאני) שבאמצעות שפה רכה ו"חינדלעך" לכיוון אובאמה וחבר מרעיו הצליח להשיג הסכם שהנספח הסודי שלו אומר שלאחר עשר שנים תוכל אירן לחזור לסורה ולפתח מערכות נשק בלתי קונבנציונאלי...בסופה של דרך דרכו של אובאמה כשלה והעולם החופשי נותר ככלי ריק וכנמר ללא שיניים ללא ראש להקה.

המסקנה המתבקשת מכל מה כתבנו עד כה היא שאנו חיים בצילו של איום חדש. ה"גולם" שהמערב יצר בתחום הגבולות הפתוחים, קם על יוצרו ומנסה לחסלו והפעם בדרך המוכרת לו כל כך עוד מימי הסכסוך הערבי ישראלי, דהיינו דרך הטרור. מי כמונו-הישראלים יודע-שמלחמה בטרור היא לא בשיטת ה"זבנג וגמרנו", כי אם בשיטות של איסוף מודיעני וערנות מתמדת.פרס


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל