האם אירופה לפני טירוף מערכות?

בשבת האחרונה, בשעות אחר הצהרים, תקף יוצא אלג'יר שתי שוטרות במאצ'טה תוך שהוא משסף את פניה של האחת וגורם חבלו בבשרה של השנייה. זמן לא רב לאחר האירוע יצאו דוברי דאע"ש בהודעה-הודאה שמדובר בפעיל המדינה האסלמית.

ובכן בשם הפוליטקלי קורקט, סוכנויות הידיעות הבלגיות כמו כל התקשורת הבלגית אמנם ציינו שהמסכן שנהרג על קידוש שם האסלאם היה ממוצא אלג'יראי אבל הס מלהזכיר שמדובר במוסלמי, עד שפורסמה הודעה על ידי "אמאק" סוכנות הידיעות של דאע"ש שמקום משרדיה בעיר א ראקה, בירת "המדינה האסלאמית" שעל אדמת סוריה, שדאע"ש לקחה אחריות על האירוע. לא היה כאן שום ציוץ עיתונאי שהעיר שארלרואה שימשה כבסיס יציאה של כמה מהתוקפים בפעולות הטרור בבריסל ובפאריז, כאילו העניין לא קיים על סדר יומן של מדינות האיחוד האירופאי.

אז מה עושה "ידידנו" רג'פ טאיפ ארדואן בעל הנטיות כלפי אחים המוסלמיים, הוא יוצא בהתקפה חריפה על מדינות האחוד משום שהן לא מתירות כניסה חופשית ללא אשרות לאזרחי טורקיה.

כדי להוסיף שמן על מדורת ההסתרה של ה"פוליטקלי קורקט" האירופאי, לא תמצא בשום לשכה לסטטיסטיקה ואף לא במשרדי מחלקת הסטטיסטיקה ברחבי שטרסבורג (בה יושב הפרלמנט האירופאי) שום נתון על מספר המהגרים האסלמיים שנכנסו לתחומי מדינות האיחוד. אולם הבעיה המרכזית הינה שחלק מאותם מפגעים שביצעו את הפיגועים האחרונים ברחבי אירופה הגיעו אליה במסווה של פליטי חרב הבורחים מסוריה או בכלל מהמזרח התיכון וכולם, מה לעשות וזאת עובדה, מוסלמים.

כל עוד אירופה תמשיך לנקוט את מדיניות בת היענה של טמינת הראש בחול, מספרם של הפליטים המוסלמיים יגדל ויעלה ועמו העוני בקרב האוכלוסייה הזו. עוני שיביא אותם לכיוון זרועות אנשי דאע"ש המייחלים לכוחות חדשים.

ובעיה נוספת או שמא חלק מהציבור הישראלי לא יציין אותה כבעיה. מדובר בתהליך העובר על רבות ממדינות אירופה ושיש לתלות אותו באירועי הפיגועים, זהו תהליך עליית הימין הרדיקאלי בארצות אירופה. בתוך ימין זה מסתתרות תנועות שידועות באנטישמיות שלהן, בחלקן האנטישמיות מוסווית כעת תחת הכותרת "יש להציל את המדינה מהמפגעים". תהליך זה של רדיקליזם עלול להביא, בסופו של דבר, למלחמת אזרחים וזו אחת המטרות של האסלאם הקיצוני להביא לקרעים בתוך החברות המערביות ולפוררן מבפנים


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל