שני הראשים המנוגדים של אובמה נגד קיומה של מדינת ישראל

העולם מקשיב לביבי ומקשיב לאובמה במאבק הפסיכולוגי של "שני ממזרים חסרי-ספק" מי מהם הוא הצודק. כמוהם כל העולם יודע מי הצודק וכולם חוץ מביבי אחד, לא מחשיבים את צדקת הרש.

שני הראשים המנוגדים של אובמה נגד קיומה של מדינת ישראל
מאת: יגאל בור
למאמר שברצוני להביא לפני קוראי היקרים אני חפץ להקדים בסיפור עתיק:
שמרל וגצ'ל הם מכרים מקהל בית הכנסת. רצה הגורל ולשניהם הזדמנו סכומי כסף קטנים וכל אחד מהם רצה לקנות לעצמו חנות מכולת.
באחד הערבים כשיצאו מבית-הכנסת, הלכו השנים בכביש היורד לשכונתם וסיפרו אחד לשני על "חלומות המכולת" שלהם. כשגמרו לספר על מאוויי נפשם, הם התפעלו מהמקריות והחליטו שיש בכך אות מהשמים שהם צריכים לחבר את המשאבים הכספיים שלהם ולפתוח חנות-מכולת מוצלחת שתניב לשניהם הכנסות יפות.
החנות נפתחה והלקוחות זרמו וקנו. הרווחים היו יפים ושביעות רצונם הייתה שלמה.
עד שאחד מהם שם לב שההכנסות החנות הולכות וקטנות, החובות לספקים הולכים וגדלים,למרות שמספר הקונים לא ירד...
ביום שישי לאחר שחילקו ביניהם את היתרה העלובה, אמר גצ'ל לשמרל:
- גצאל'ה יקירי, תראה כמה כסף בידי, בסך הכול 20 רובל. לפני חודש, יצאתי לביתי עם חמישים רובל. לפני שלושה שבועות עם ארבעים רובל, והיום... רק עשרים רובל, אולי אתה יודע מדוע חלקי ברווחים הולך וקטן?
- אוי שמרל'ה ידידי, ספור נא את הכסף שבידי ותראה שהשבוע גם אני הרווחתי רק עשרים רובל.
- תשמע-נא רבי גצ'ל – ענה שמרל בקול כועס - הרי אני יודע לספור ואני מודיע לך שכל הזמן ביום שישי נכנסים לחנות כמאה ועשרים לקוחות, ולפי החשבונות שערכנו לפני קניית החנות, בקופה צריך להיות רווח של שישים רובל לכול אחד מאיתנו, אבל ביד יש לי רק עשרים רובל. הרי חוץ ממך וממני איש לא ניגש לקופת החנות. אני לא לקחתי כסף לכיסי ומשום כך מי שמרוקן את הקופה זה אתה – הוא סיים בקול מאיים.
- חי חי חי צחק גצ'ל. בידי יש אותו סכום כמו בידך ובעיניך אני גנב. שמע נא חבר ותיק שכמוך. כבר כמה שבועות שהכסף הנותר בקופה הולך ומתמעטת. אתה הגנב ומעמיד פני-תמים כדי שתוכל להמשיך לגנוב את כספי.
עמדו שניהם ברחוב וצעקו זה לזה: "גנב החזר לי את כספי". תוך כדי המריבה הקולנית, עבר הרבי והוא רואה שהנה שנים מטובי הקהל מתקוטטים בפרהסיה. השתומם ושאל את המתקוטטים על מה הרוגז? סיפרו השניים כל אחד את גרסתו ופתאום הרבי העמיד פנים כנבהל מאד וצעק:
זהירות, "על ראש הגנב בוער הכובע"...
השנים פרצו בצחוק אדיר...
עומד הרב משתומם: "יהודים יקרים, למה אתם צוחקים כשכובע של אחד מכם בוער?".
"רבי, ראשית אנחנו מכירים את הבדיחה הזאת, שנית, כשאנחנו יוצאים מבית-הכנסת אנחנו שמים את הכיפה שלנו בכיס כדי שהרוח לא תעיף לנו אותה... אז לשנינו אין כובע בוער על הראש...
מסתכל בהם הרב ותוהה: - "אם ככה איך נדע מי הגנב?"
- "רבי - עונים השניים ביחד - שנינו יודעים מי הם שני הגנבים וגם אתה כבר לא צריך לנחש כי עכשיו גם אתה יודע.."
עד כאן המשל, ומה הנמשל? העולם מקשיב לביבי ומקשיב לאובמה במאבק הפסיכולוגי של "שני ממזרים חסרי-ספק" מי מהם הוא הצודק. כמוהם כל העולם יודע מי הצודק וכולם חוץ מביבי אחד, לא מחשיבים את צדקת הרש.
לעומת הצדק שישראל חייבת לעשות עם הפלסטינים,
איש בעולם לא צועק שאם יש כובש אכזר, רע-לב שכבש יבשת לא שלו והכניס את הילידים לגטאות נוראיות, זה העם של הנשיא אובמה.
בכל ההיסטוריה הקצרה של הכיבוש-הלבן את היבשת של האומה האינדיאנית, הנוצרים הלבנים טבחו בילידים, העבידו את השחורים, ושנאו את היהודים. זאת אמת. כולם יודעים זאת.
היום הנשיא-שחור של הנוצרים-הלבנים עומד ב"היכל האומות-המאוחדות" ומכריז "מדינת-ישראל צריכה להחזיר לפלסטינאים את המולדת שישראל כבשה".
כלום אדם משכיל כמו אובמה לא יודע שישראל לא יכלה לכבוש את "פלסטין" כי מעולם לא הייתה מדינת "פלסטין"?
כלום הוא לא יודע שבמלחמת ששת-הימים מי שפתח במלחמה היו המצרים, הסורים והירדנים שפלשו למדינת-ישראל כדי לכבוש אותה, וכי הם הובסו בקרב והם נסוגו אל מעבר לגבול הבין-לאומי ובכך ביטלו את "הקו-הירוק"?
כלום אובמה לא יודע שהאסלאם הקיצוני בעזה וביהודה ושומרון לא רוצה שלום עם ישראל אלא אם כן היא תקלוט כמה מיליונים של צאצאי האנשים שעם הפלישה הערבית לארץ-ישראל, ברחו מבתיהם בעידוד ההנהגה שלהם.
אובמה מעמיד פנים כמו שמרל וגצ'ל. בתוך ראשו הוא יודע מי הגנב והוא לא צריך שלגנב הזה "יבער הכובע על הראש" כדי לגלות מי הוא.
הבעיה שלנו עם מיסטר אובמה היא שעל הצוואר הווירטואלי שלו יש שני ראשים ולכן גם יש לו שני כובעים.
הראש האחד של אובמה הוא ראש מוסלמי. הוא נולד עם ראש מוסלמי. משפחתו מצד אביו היא מוסלמית וכל העוקבים אחרי יחסיו עם העולם המוסלמי רואים שלצד ההתגוננות שלו מאסלאם קיצוני בתוך ארצות-הברית, הוא נימנע מלגנות את הזרם הקנאי כמו הרבה מוסלמים טובים והגונים שכאשר מבקשים מהם לגנות רצח-עם מוסלמי בסוריה, הם מגמגמים.
אובמה מכיר את היחס האמביוולנטי של הקוראן אל היהודים. בקוראן יש מקומות שבהן כתוב בקוראן שהיהדות היא עם-האלוקים וארץ-כנען היא הארץ שאלוקים העניק ליהודים. ויש מקומות שבהם מוחמד רואה ביהודים "שנואי האלוקים" על שלא קיבלו את הדת האמיתית כפי שהאל הורה למוחמד.
עד היום הדת המוסלמית גורסת שהיא היורשת האמיתית של היהדות ו"עבודת האל האחד" ומשום כך ארץ-הקודש היא ארצם של המוסלמים והתואר הרם: "העם הנבחר" הוענק להם על-ידי האלוקים..."
הכובע השני של נשיא ארה"ב הוא הכובע הנוצרי. אמו הייתה נוצרייה וכמובן שכך היו הסבא והסבתא הלבנים שגידלו אותו. לצד האסלאם, ברק אובמה גם ביקר בנעוריו בכנסיות ולמד את השנאה העמוקה שיש לשורשי הנצרות אל היהדות והיהודים.
בכל דרכו של אובמה הוא חי בקהילות שהנצרות והאסלאם היו באתרים קרובים. כנשיא שחונך על שתי הדתות ושיש לו קשרים עם קרדינאלים ואימאמים רמי-השפעה באוכלוסיות הדתיות של הנצרות והאסלאם, הוא לא יכול להיות ניטראלי ביחס אל היהודים ודתם.
בשנת 2006 ראיין עיתונאי אמריקאי מפורסם את אובמה ושאל אותו על יחסו למדינת ישראל. אובמה הזכיר לו שהממסד הפקידותי של משרד הביטחון ומשרד-החוץ הזהירו את הנשיא טרומן בעצה: "הקמת מדינה יהודית תהיה שגיאה היסטורית".
מבחינתם, הפקידים האמריקאים צדקו. הם הבינו שהחלום הנוצרי להיות "העם הנבחר עלי-די האלוקים" לא יתגשם אם תקום מדינה-יהודית והארץ תתמלא במיליוני פליטים יהודיים מרחבי העולם.
מאז ועד היום היחס של הממשל האמריקאי כלפי ישראל הוא אמביוולנטי . לאמור: לממשל האמריקאי ישראל חשובה מכמה היבטים:
1. ישראל היא המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח-התיכון ומשום כך היא גם המדינה היציבה היחידה באזור.
2. ישראל היא מדינה חזקה מאד בזכות כוחה הצבאי והיא פוטנציאל חיובי בשעות משבר- אזורי או מקומי.
3. מדינת ישראל מצטיינת בפיתוח-מדעי של טכנולוגיות צבאיות מתקדמות שמשרתים את הביטחון הלאומי של ארה"ב.
4. ישראל חשובה ליהודי אמריקה ומשום שבקשר לצרכים הפוליטיים של ארה"ב רצוי שאזרחים יהודיים יהיו מרוצים מיחס מדינתם למדינת-היהודים.
עד כאן הצד היחס החיובי של האמריקאים לגבי המדיניות כלפי מדינת-היהודים והוא בא לביטוי בעשרות סוגי תמיכה שאנו זקוקים להם.
הצד השלילי בתפיסה האמריקאית הוא הצד שהולם בפטישי הרס ביסודות הקיום של מדינת ישראל:
הפקידות הגבוהה בארה"ב רוצה בתמיכה מסיבית בהקמת מדינה פלסטינאית על שטח ארץ-ישראל.
כל הקורא את המאמר בוודאי שואל: "מה ההיגיון הנוצרי שעומד מאחורי הדרישה המוזרה הזאת?"
ובכן להנהגות הנוצריות באירופה, ארה"ב ועוד מדינות, יש תחושת אשם על המחדלים שלהם לפני "מלחמת-העולם השנייה" כאשר הם סרבו לקלוט פליטים יהודים מגרמניה, וחוסר המעש של מדינותיהם להפסקת מכונת-המוות הנאצית. במצב הזה הם חוששים שאם הם יפעילו כוח למיגור מדינת-ישראל, אזרחי העולם לא יקבלו זאת, שהרי ארצות-הברית תומכת בישראל קרוב לשישים שנה והנה הם בוגדים בידידתם. משום כך הם מחפשים דרך שבה הערבים יעשו את "העבודה השחורה" של השמדת המדינה-היהודית ללא מעורבות נוצרית.
הנוצרים יודעים שהכנסת מאות-אלפי מוסלמים לתוך השטח הקטן של מדינת-ישראל יביא לחורבנה, והם רוצים שהמוסלמים יעשו את עבודת הטבח עבור הנוצרים.
התכלית הנוצרית: כאשר שטח הארץ יהיה כולו מוסלמי, הם יבואו להעניש את המוסלמים על רצח היהודים!!!
לדעתם, כש"הארץ-הקדושה" תהייה נקייה מיהודים, לא תהייה בעיה לכבוש את פלסטין מידי המוסלמים שממילא אין להם שלטון מקומי אמיתי.
בטיפשותו, כל השמאל בעולם חושב שעמדת אובמה מייצגת רדיפת-צדק עבור עם פלסטיני נדכא שהיהודים כבשו ברגל-גסה את מולדתו, שהרי השמאל אף פעם לא ראה את מה שמונח על הצלחת שלפניו.
כל התומכים במדינה פלסטינית שדוחפים אותה אובמה וכל המנהיגים הנוצריים של אירופה, יודעים שבארץ-ישראל אף פעם לא הייתה מדינה ערבית ששלטה בארץ על-פי דין האומות.
כל הנאורים בעולם שמתעניינים בארץ-הקודש, יודעים שה-Bible מכריז עשרות פעמים שארץ כנען היא ארצם של היהודים מזה שלושת-אלפים וחמש מאות שנים. כולם יודעים שלפני שאלפיים שנה ארצם של היהודים נכבשה על-ידי הרומאים ורוב היהודים הועברו לארצות אירופה וחלק נדדו למסופוטמיה (סוריה ועיראק), תימן וחצי-האי הערבי.
רובם יודעים שבמשך אלפיים שנות הגלות הייתה בארץ-ישראל גם אוכלוסיה יהודית מלבד הערבים שהתיישבו כאן בזמן התפשטות האסלאם במזרח התיכון וכולם יודעים שהערבים האלה הם היו הכובשים ולא אוכלוסייה היהודית המקורית.
ביחס לדעה שהנצרות מפיציה שישיבת ישראל ביהודה ושומרון היא בלתי-חוקית: אם הדין הבין-לאומי מכיר בזכויות של מהגרים על האדמה שהם חיים עליה, (כמו הפלסטינאים) הרי היהודים זכאים למדינות עצמאיות באירופה, אמריקה, אוסטרליה, קנדה, רוסיה ופולניה. בעיראק, לבנון וסוריה, בתימן, במצרים, ובמדינות צפון-אפריקה.
היהודים חיו בארצם בקהילות. דיברו בשפתם, שמרו על דתם והכול במשך אלפיים שנה. המיעוט הערבי על שטח הארץ-המובטחת לא גר כאן יותר משבע-מאות שנים ורוב הערבים האחרים גרים כאן רק מאז 1920 כאשר הם נהרו לעבוד בבניית התשתית הצבאית שהכובש הבריטי בנה כאן.
צלמים גרמנים, אמריקאים, איטלקים ובריטיים צילמו בארץ-ישראל בין השנים 1880- 1945 תמונות המראות בדיוק את השממה הכמעט מוחלטת של כל ארץ-ישראל. בתחילת המאה העשרים היו בארץ רק שתיים-עשרה ערים:
ירושלים, יפו, לוד, רמלה, שכם, ג'נין, חברון, באר-שבע, עזה, טבריה, צפת ועכו.
ועוד כמאתיים כפרים קטנים שהיו מפוזרים בשטח.
כל הערים והכפרים ביחד, מוסלמים ויהודים, הכילו כשלוש-מאות אלף נפש. את המידע הזה ניתן לראות באלפי תמונות ובמספר רב של ספרים שפרסמו תיירים אירופאים ואמריקאים במאתיים השנים האחרונות.
במשך חמש-מאות השנים ששלטו כאן מוסלמים, הם לא השקיעו כספים פיתוח הארץ. פרט להקמת לוד ורמלה, והפולשים הערביים ברובם התיישבו בישובים שהשאירו הכובשים שבאו לפניהם.
במלחמת 1948, מייד כשהאנגלים יצאו מכאן, שתים ממדינות ערב כבשו שטחים בארץ-ישראל:
מצרים כבשה את רצועת עזה, וירדן את שטח הגדה-המערבית של הירדן.
בתשעה-עשרה שנות שלטונם בעזה ובגדה-המערבית הם לא הקימו בשטחים שכבשו אף-לא עיר חדשה אחת. הם לא סללו מסילות ברזל. לא נטעו יערות, לא פיתחו תעשייה, ולא פתרו את שאלת מחנות-הפליטים בשטח שכבשו. ירדן סללה כביש אחד צר מרבת-עמון לירושלים.
מיום שנכנס לארץ-ישראל המוסלמי* הראשון ועד 1967, כשאחרון הנסוגים המוסלמיים עבר את הגבול הבין-לאומי, אף כובש לא הכריז על עיר כל-שהיא בשטח ארץ-ישראל שהייתה כבושה בידים, כבירת מדינה כל-שהיא על השטח של ארץ-כנען.
*ציטוט מויקיפדיה: ראשית השלטון העות'מאני בארץ-ישראל החל כאשר נכבשה מידי הממלוכים בשנת 1516 על ידי הסולטאן סלים הראשון "האמיץ".
בימים אלה הנשיא-הנכבד של ארצות-הברית מזהיר את ישראל מהשתלטות על אדמה פלסטינית. אני בטוח שמדינת-ישראל תסכים לדעתו אם הוא יביא הוכחה היסטורית אחת לטענתו שקיים דבר רשמי כ"אדמה פלסטינית".
שימו לב: "הנשיא הצדיק" יודע היטב שעד שנת 1492 (רק לפני 524 שנים), בכל שטח אמריקה, מהים הצפוני ועד לאנטרקטיקה לא היה אדם לבן אחד. כול השטח היה בבעלות האומה האינדיאנית הגדולה.
"הנשיא-הצדיק" היה יכול להקל על מצוקת הנדכאים באמריקה שלו, אבל הוא לא פעל להקצאת שטח-ארץ גדול בתוך ארצות-הברית של אמריקה שיתאים להקמת מדינה אינדיאנית.
"הנשיא-הצדיק" לא דרש, ואפילו לא בדק אפשרות של הקצאה ממשלתית של שטח-ארץ גדול למיליונים הרבים של שחורים-אמריקאים, שהלבנים הביאו בכפיה, כדי שמי שירצה, יגור במדינה שבה הלבנים לא שומרים את השחורים בעשירון התחתון של האוכלוסייה. אבל כשזה לא כרוך בסיכון של אמריקה, הוא מציע שמדינת-ישראל, שהשטח שלה יכול להיכנס עשר-פעמים במדינה אחת מתוך חמישים-ושתיים מדינות-ארה"ב, תיתן לערבים חלק מעשרים-ושמונה אלף הקילומטרים המרובעים שלה, למי שיש לו כמה מיליוני קילומטר מרובעים במזרח-התיכון.
ביבשת האינדיאנית, הכובשים הנוצריים ניצלו את ההבדל התרבותי והטכנולוגי בינם לבין האינדיאנים. טבחו מיליונים וגרשו מיליונים משטחי מולדתם לשמורות עלובות חסרות משאבים והפכו אותם לאוכלוסיה נצרכת.
עכשיו בא נציג "הנצרות-הקתולית האמריקאית" ודורש מהיהודים לפנות מקום לערבים-מוסלמים שיש להם למעלה מ-12 מדינות, כמה נסיכויות ועוד מאות מיליונים מוסלמים בעשרות מדינות. העם שכבש את מדינות האינדיאנים, אכל את כבשת-הרש, הרס את ביתו ושם אותו סגור בפחון עלוב, מלמד הלכות יושר לעם הפלסטינים, את מי שקלט כמעט מיליון התושבים המוסלמיים בשטחו.
בניגוד לילידים האינדיאנים, אזרחי ישראל הערבים גרים איפה שהם רוצים, הם עובדים איפה שהם רוצים, הם בונים בתים נאים ונוחים במקומות מגוריהם, הם מושלים בערים וכפרים, יש להם מערכת חינוך גדולה ויש להם נציגים רבים בפרלמנט הישראלי.
רמת-החיים של רוב האזרחים הערביים בישראל משתווה לרמת-החיים של היהודים. האוכלוסייה הערבית הנזקקת מקבלת שרותי-הרווחה באותה מידה שמקבלים האזרחים היהודיים.
אני גר באזור שפעם כונה "המשולש". בחיי היום-יום אני נתקל בהמון אזרחים ערבים שעובדים בסביבתי ויש לנו תחושה הדדית שהיחסים היום-יומיים בינינו הם מצוינים. האמון ההדדי מוחלט. אין לנו חשש להיכנס ביום ובלילה לישובים של שני הצדדים. אני יודע בברור שרוב האזרחים הערביים באזור "המשולש" אינם רוצים להשתייך לשלטון ערבי מכל-צורה ואופן והם מצהירים שהשתייכותם למדינת-ישראל מתאימה להם והם מתנגדים לעבור לשלטון פלסטיני בהסדר בין הצדדים.
למרות הרגשתי שהערבים הישראלים מתאימים לי, אני מתנגד נחרצות לקבלת מה שמכנים "פליטים-פלסטינים".
כל מי שרוצה לדעת יודע, שמספר היהודים שעלו לישראל לאחר שעזבו את סוריה, עיראק, לבנון, תימן, עדן, סודן, מצרים, לוב, אלג'יריה, טוניס ומרוקו, עולה פי כמה וכמה על מספר הערבים שנדדו מישראל לארצות העולם. הערבים שמשפחתם עזבה את הארץ עם תחילת מלחמת הערבים ביהודים בשנת 1948 כבר מזמן היגרו לארצות בכל העולם, התאקלמו והסתדרו שם. הכנסת חלק מהם לשטח מדינת-ישראל היא סוס-טרויאני להריסת המדינה-היהודית.
כל מי שרוצה לדעת: יודע, שהדיבורים הערביים והנוצריים על שלום בין ישראל והפלסטינים במסגרת הדרישות של הפלסטינים, נועד להחריב את מדינת ישראל.
אבל מה שהערבים לא יודעים זאת "התוכנית הנוצרית" שלאחר "הפתרון-הסופי של שאלת היהודים בארץ-ישראל" תתגשם, הנוצרים יתבעו את הבעלות על הארץ-הקדושה משום שהנצרות היא "העם-היהודי-החדש" שהאלוקים הבטיח לו את הבעלות העולמית על הארץ הקדושה...
בעולם המוסלמי המוחלש מתוצאות מלחמת העולם השלישית לא תהיה בעיה לכבוש מידי האסלאם את "ארץ-הקודש". היא תיכבש בקלות רבה על-ידי הצלבנים של המאה העשרים ואחת.
אם החמדנות הנוצרית תתגשם חלילה, הכובשים הנוצרים לא יבדילו בין ערבים אזרחי-ישראל שנולדו בפלסטינה, ובין הערבים שנולדו במקום אחר. כולם או שיושמדו או שיגרשו.
אבל...
אנו, היהודים המאמינים בנבואות הנחמה בתנ"ך, מאמינים כי מבחינה מעשית שום דבר לא יצא מהיוזמות המוסלמיות והנוצריות. אנו יודעים כי ללא כל ספק, כל מה שהובטח בספר "במדבר" יתגשם.
ההחלטה מי-הוא "העם הנבחר" אינה בידי אדם. היא החלטה אלוקית בלבד. לא ישוע ולא מוחמד יקומו לתחייה כדי להביא לעולם גאולה.
וליהודים אני אומר, גם משיח לא יבוא על חמור לבן. הוא לא נמצא בשום מקום על הארץ ובשמיים אין חיים.
אבל אם אני טועה ובכל אופן אם יש משיח, אז הוא כבר בא. חלק מהזמן הוא היה בגופו של הרצל. חלק אחר הוא היה בגופם של בן-גוריון, מנחם בגין, אשכול, גולדה ועוד.
המשיח היה ונמצא בגופם של כל הלוחמים הישראלים בהגנה, אצ"ל ולח"י. היום המשיח שלנו נמצא בגופם של כל חיילות וחיילי צה"ל, מהרמטכ"לים למעלה ועד לטוראים למטה.
אחי בני-ישראל, אני אומר לכם, בשם אלוהים, אם תשמרו בלבכם על האידיאלים היהודיים ותאמינו בצור-ישראל וגואלו, כל ההבטחות הנבואיות שעדיין לא התגשמו ובעיקר בואו של השלום הטוב המתעכב, הכול יתגשם, כן יהי רצון מלפניו, אמן.
ממני, הקטן בבני ישראל: יגאל בוראהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל