תגובה חריפה על הקמת מבנים ביו"ש למה ומדוע?

אנשי לשכת נשיא ארה"ב יצאו היום בהכרזה שמרבית אמצעי התקשורת בישראל חזרו עליה, בהדגשת יתר! ובכן הבא ונבחן מה מסתתר מאחורי ההודעה.

ברוב הפעמים בהם ארצות הברית יצאה בהכרזה או יותר נכון בהודעת גינוי על פעילות ישראלית באזורים במוגדרים על ידם כשטח כבוש הנתון למו"מ, הגוף המגנה היה מחמ"ד = מחלקת המדינה באמצעות דוברה. זו אחת הפעמים היחידות שהכרזה כזו באה מפי הסוס!

ובכן המזרח התיכון כ"מרקחה", רוסיה מפעילה את חיל האוויר שלה נגד אזרחים סוריים שכל חטאם שאינם רוצים את אסד העלווי כנשיא. רוסיה טוענת שארה"ב מפרה את ההסכמות אליהם הגיעו, ארה"ב כמעט ומנתקת מגעים עם הרוסים וכל זאת לאחר תקופה ארוכה מאוד שארה"ב לא צייצה ולא פעלה למניעת רצח העם המתנהל בסוריה.

בזירה הפנים אמריקנית הבחירות על פי הסקרים אינם צופים טובות לאף אחד מהמועמדים והודעות "ויקליקס" על פרסום מסמכים שיפגעו במזכירת המדינה לשעבר, המועמדת לנשיאות מביכות אותה ואת מי שתומך בה הלוא הוא אובאמה.

אז איך היה נהוג במזרח אירופה בכל פעם שהמצב היה קשה? יללה נכה ביהודים.

ואז אליבא דהברווז הצולע בבית הלבן, מדינות אירופה השטופות מהגרים מוסלמיים, תצנה אם הן בהכרזה נגד היהודים ובא לאובמה גואל והתקשורת תפסיק לעסוק במאבק הרוסי אמריקני ותחזור לפינה החביבה כל כך.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל