הנרטיב המוסלמי משתלט על העולם-בעקבות החלטת אונסקו

אט אט מסתבר שהנרטיב המוסלמי לא רק שמשתלט על מדינות אירופה, הוא גם מנסה לדחוק הצידה את "דת הכופרים"=הנצרות ואת הדת היהודית שדווקא היא לפי המסורת האסלמית מהווה הדת שהאסלאם רואה בה כדת מקור.

הבא ונבחן מה יש לנו כאן:
כבר ב-16 לאפריל 2016 העבירה אונסקו החלטה ששללה את הקשר הדתי וההיסטורי של היהודים להר הבית. על פי אותה החלטה שנתקבלה על פי דרישת אבו מאזן וחבר מרעיו היושבים ברמאללה, הר הבית אינו הר הבית כי אם ההר הקיצון שזה משמעות הפרשנות להחלטתם של "חכמי" האסלאם לקרוא למקום "אל אקצא". יודגש כי רק לאחר שנים רבות התפתחה המסורת שקבעה שאל אקצא זה הר הבית, כאשר המקום המקורי הוא למיטב זכרוני ליד העיר מדינה שבערב הסעודית.

עכשיו החליטה "מועצת החכמים של אונסקו", חבר שגרירים ונציגי מדינות שתושביהן בני דת האסלאם, או בני תרבות שהם או חסרי ידע בהיסטוריה של העולם או שהם רואים עצמם מעל האמת ההיסטורית ואולי אף רואים עצמם כקובעי ההיסטוריה העולמית לדורותיה, שהם מאמצים את הצעת ההחלטה של אבו מאזן וחבר מרעיו השוללת לא רק את עצם קיומו של אתר הקרוי "הר הבית" כי אם שוללת את עצם קיומו של האתר התומך את "הר הבית" – דהיינו "הכותל המערבי" כמקום מקודש לעם היהודי.

המעניין שלמזכירת/מנכלי"ת אונסק"ו אירנה בוקובה מבולגריה, יש תגובה פאבלובית להחלטות שמקבלת מליאת החברים באונסקו בעניין הר הבית והמקומות הקדושים ליהדות. גם עכשיו וגם באפריל היא מיהרה להודיע שהר הבית הוא גם אתר קדוש ליהודים וגם הכותל המערבי מקודש לנו. החשד המיידי שעולה במוחו הפרוע של כותב שורות אלו הוא, שהיא דואגת למשכורתה ולמשכורת עובדי אונסקו, שמא תחלטנה מדינות נוצריות ללכת בעקבות ארה"ב וקנדה ותפסקנה את העברות הכספים שלהן לפעילות אונסקו. כי כידוע אם לא היו יהודים בירושלים בתקופה שלפני אלפיים שנה ואף קודם אזי לא היו גם שנים עשר שליחים וישו...

אחת המדינות שהיו הרוח הפעילה מאחורי הפעילות הזו של אונסקו הייתה מדינת העבדות "קטר" שרק היום פורסם על ידי ויקיליקס שהיא תרמה מיליון דולר לקרן קלינטון והמזרימה כספים ברחבי העולם.

אבל מה לנו כי נלין על חבר המרושעים הללו? לכותב מאמר זה היה חלק בדיוני הוועדה הבינמשרדית שישבה על המדוכה כיצד על ישראל להגיב נוכח ההחלטות שתתקבלנה ב"וועידת דרבן". כן אותה ועידה בה נתקבלה החלטה שנוסחה, לא פחות ולא יותר, כי אם בחצרם של האייתולות היושבים בטהרן בהובלת אחד יאסר עראפת ושקבעה את הדברים הבאים:
1. ישראל היא מדינת אפרטהייד ועל כן יש להטיל עליה חרמות ולגנות את המדינות התומכות בה.
2. ישראל היא מדינת כיבוש. כיבוש הוא פשע נגד האנושות ומסכן את השלום העולמי.
3. ציונות היא גזענות.
4. מדינת ישראל מפרה את זכויות האדם של הפלסטינים.
5. ישראל מבצעת רצח עם, פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות, ולכן יש לנהל מאבק מזוין מולה.
6. אין שואה אחת. התייחסות לשואה בלשון רבים ממחישה כי אין כל ייחוד בשואת העם היהודי אל מול אסונות שעברו על עמים אחרים בעולם, כמו עבדות השחורים באפריקה או כמו השואה שמבצעת מדינת ישראל מול הפלסטינים.
7. מדינת ישראל קיומה הוא בחטא כי הוקמה באמצעות טיהור אתני של הערבים בשטחה.

ובכן בישיבות שהתקיימו אז בניצוחו של מנכ"ל משרד החוץ ובהכוונתו של מי שהיה נציגה של ישראל בוועידה, סגן שר החוץ, הרב מלכיור, העליתי שאלת תם: הרי אנו יודעים מה עומדים להציע יאסר עראפת והאייתולות מטהרן, מדוע שלא נוביל מהלך בו ייקבע שהחלטות האו"ם שנתקבלו בהקשר להקמת מדינת ישראל ברוב מוצק אינן ברות שינוי ובמיוחד החלטה מספר 181 של העצרת הכללית של האו"ם? להפתעתי אנשי משרד החוץ הגיבו ביושר רב-יש לומר, שהם לא חשבו על כך...

אני נזכר בימי חלדי כסטודנט כאשר חיפשתי חומר הקשור ל"בליץ על בריטניה" ואז ראיתי בעתון איוונינג סטאנדארט קירקטורה של דיוויד באו בה רואים ים שחור, סוער, גבה גלים, ובאמצעיתו האי הבריטי ועליו ניצב וינסטון צ'רצ'יל מחזיק את דגל היוניון ג'ק המתנופף ברוח והכותרת אומרת: "אם כך איוותר אני לבדי ואלחם"


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל