מגה סטירה ברוח הזמן

סטירה שמטרתה לנער את הפוליטיקאים מתרדמתם

הפיכת בית הנבחרים לשוק פתוח לכל נוכל ורוכל

השיטה הפסולה הנהוגה בממשלות רה"מ נתניהו, של מינוייה שרים על פי מפתח מפלגתי ולא על פי השכלה, כישורים, ידע וניסיון בתחומים אליהם מתמנים מרבית השרים, הפכה את משכן הכנסת לשוק שבה כל רוכל ונוכל, יכול לפתוח בסטה ולמכור אלטע-זאכן.
דוגמאות יש רבות מספור אך נסתפק בדוגמה אחת מיני רבות שאפשר להקיש ממנה על מרבית המשרדים האחרים.
יאיר לפיד מונה לשר האוצר, תחום שלא היה לו מושג היכן להתחיל ואיך להמשיך ורק ידע לדקלם " איפה הכסף ", ככה עשה רושם על הכסיל שמינה אותו ותוך שנה הוכיח שהוא בקיא ב-קלקלה.
אחריו מונה ומכהן כיום משה כחלון לשר האוצר החדש והצעד הראשון בדרך למוטט את כלכלת המדינה, היה לעלות ל- 8% את מס הרכישה על דירות ו...בום תראך, מחירי הדירות עלו לשמיים וכל בר דעת יודע עד כמה צעד בלתי אחראי זה פגע קשות בזוגות צעירים, חיילים משוחררים והחוליה החלשה של מחוסרי דיור, משפחות שגרות בדירות של עמידר ו-עמיגור שמרביתן מוזנחות ולא אמרנו מילה על זוגות ובודדים שגרים בדירות שכורות במחירים מופקעים.

מינויים אחרונים של שני שרי אוצר המבינים בכלכלה

כל כלכלן מתחיל יגיד לכם שבראש המשרד החשוב הזה, מונה פעם נוספת איש שאף הוא בקיא ב-קלקלה כמו קודמו והיום המדינה צועדת על בטוח לכיוון מיתון שניצנים מורגשים כיום שיפגע בראש וראשונה כאמור בעלובי החיים במגזר היהודי בלבד ו-כלכלת ישראל.
אין כאן טעות, המגזר הערבי, נמצא במצב כלכלי מעולה, אין אצלם מחוסרי דיור, אין עוני, אין משפחות וילדים רעבים ואין כמעט אבטלה כי מוסר העבודה אצלם גבוה, רובם עובדים. שפו!
להלן דוגמה שתמחיש את הנתון לעיל, רה"מ הממשלה נותן-יה הסחיט ושר האוצר כחלון שמוכיח שהוא כישלון, הקציבו לאחרונה 15 מיליארד ש"ח למגזר הערבי בחסות השרה לשוויון חברתי מבלי לדעת את האמת על גן העדן בו חיים אזרחנו הפלסטינים אזרחי ישראל.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל