לאילנה דין התוכנית עובדה

מכתב תגובה לתוכנית עובדה אלאור אזריה


אתמול בלילה באיחור משמעותי צפיתי בתוכנית עובדה לצערי אני עובד בלילות אז תוכניות שמעניינות אותי אני מקליט .

האמת שלאור הפרומים חשבתי שהגברת אילנה דיין החליטה לעשות משהו חיובי להאיר סוף סוף את חיינו באמת המרשימה , ב״עובדה ״ לא בעובדה הקרה שאת משדרת מידי שבוע אלה בעובדה שהיא אנושית וברורה שהיא רצינית ומקיפה משהו שיפתח לנו את העיניים נראה את האמת איך ילד בן 18 מבולבל מגיב כן ילדדדדד איך הנפש של חייל ביחידה קרבית נשבר בלחץ ומגיב כמו שהיה לו ברור באותו הרגע .

אבל כרגיל התבדתי אחרי התחקיר המעמיק על רחבעם זאבי והטרדות המיניות לעזאזל גם למות במדינה הזאת את לא נותנת הבנאדם מת אי אפשר לשפוט אותו הוא לא יכול להגיב נו אבל מה אכפת לך אאא והתחקיר על ראש הממשלה והמטבחון הקטן שלו הצלחת להביא את כלול שונאיו לרעיון שילכלכו חופשי עליו מעניין אם את יודעת על הלילות שמעירים אותו בשביל לקבל החלטות חשובות על הדברים שלא נדע לעולם שנעשים בזמן שאת ישנה מתחת לשמיכה שלך בבית .

אז סידרת לנו דקה אחרי דקה את לוח הזמנים איך נראו הדקות האחרונות בחייו של רוצח שהגיע לדקור את חיילי צהל כן הוא בא לרצוח לא להפגין לא לחבק לא לזרוק אבנים הוא בא לדקור הטעות הכי גדולה שהוא לא נורה למוות בשניות הראשונות זה הטעות .

אז גברת אילנה דיין היקרה אני הסתובבתי בחברון אני הסתובבתי כחייל קרבי המקומות האלו לפני 20 שנה עוד שפחדו מחיילי צהל לפני שהחבלים גילו את האויב הכי גדול על קיום מדינת ישראל (אתם התקשורת השמאלנית ) כן גם אני מרגיש ככה ועוד הרבה בארץ הזאת שלא מוכנים לשלום בשביל חודשיים לא מוכנים בעוד 10 שנים לשלם בדם ילדינו את הפזיזות והטמטום של היום דמייני שרבין אולמרט היו יורדים מהגולן איפה המורדים וכל יתר הזבל מסוריה היו מתחבאים ואיזה תושבים היו משלמים את מחיר הפזיזות.

אז כן הייתי בחברון אני הייתי חייל צעיר וגם אני עמדתי במצב של לירות או לא לירות אני יודע שאת בשרותיך בצהל התלבטת עם לכתוב או לא לכתוב וזה גם היה בתנאי לחץ , אבל את לא היית בשטח את לא יודעת מה זה שחבר שלך שעבר איתך את גיהנום הטירונות הוא כבר לא חבר שלך הוא אח שלך והרגע הוא נדקר , את לא מבינה את השטח את הכאב את הבלבול לפחות את זה הראיתם והיה שם בלבול אם צריך לשפוט זה את המפקדים שלא לקחו הפיקוד על השטח , ואם כבר תחקירים בשנים קודמות לפני עידן הצביעות מחבלים היו מקבלים טיפול של חיסול מיידי ללא פחד ומורא היום חיילים ושוטרים צריכים עורך דין כדאי להגן על הארץ שלנו , בושה וחרפה אבל לא ציפיתי ממך להיות מזה .

אז אילנה תחפשי תחקירים על אנשים שמתו זה קל ביותר תחפשי לתקוף את ראש הממשלה את רק מחזקת אותו (תודה לאל ) כי בזה את חזקה אבל לא בלשמור על המדינה או על ילדינו שעומדים בגשם ובבוץ בשמש ובחולי ומגינים בגופם על המולדת ......

תנסי לעשות תחקיר על סוריה שם מתים כל יום אלפים , אולי זה יזכיר לך את המזרח התיכון שאנחנו חיים בו ובקלילות יכול לזלוג לכאן בקלילות ובעזרתך .

מטומטם אני שנשארתי ער לצפות בתוכנית שלך לא שווה את הזמן שינה שלי .


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל