תשובה למאמר הפוסל את "מתנחלי האסון של האנושות..."

מחבר המאמר המצוטט לעיל: מר צבי כסה, הוא שמאלן חכם וחד ראייה. אין ספק בכך. אבל: הוא מאד סלקטיבי בראייתו החדה. הוא מראש פוסל את הקרוי בפיו: "מתנחלים". למעשה הרי אין דבר כזה. מר כסה אומר שאין ואקום, וכמובן שהוא צודק. וקום קבוע וגדול הוא החלל שבו שוכן היקום שלנו. אבל על הפלנטות המיושבות, הוואקום תמיד מתחלף במשהו ממשי, שכן זה תפקידו האמתי של הוואקום.

תשובה למאמר הפוסל את "מתנחלי האסון של האנושות..."
המחבר: יגאל בור
נא ראה מאמר מאתגר בנושא ההתיישבות האזרחית בארץ-ישראל: http://www.daaton.co.il/Article.aspx?id=4742

ולאחר הקריאה של המאמר המעניין הזה, הנה תשובתי לשאלות שהמאמר מעלה:

מחבר המאמר המצוטט לעיל: מר צבי כסה, הוא שמאלן חכם וחד ראייה. אין ספק בכך. אבל: הוא מאד סלקטיבי בראייתו החדה. הוא מראש פוסל את הקרוי בפיו: "מתנחלים". למעשה הרי אין דבר כזה. מר כסה אומר שאין ואקום, וכמובן שהוא צודק.
וואקום קבוע וגדול הוא החלל שבו שוכן היקום שלנו. אבל על הפלנטות המיושבות, הוואקום תמיד מתחלף במשהו ממשי, שכן זה תפקידו האמתי של הוואקום...

מי שכבש את יהודה ושומרון הוא לא הצבא הישראלי. הכובש האמתי היה הצבא הירדני. הוא פלש לשטח שממערב לירדן בבואו ממזרח לירדן ושם הוא כבש את המקום כהתרסה נגד האומות המאוחדות שהחליטו ברוב דעות על חלוקת השטח שממערב לירדן בין היהודים לערבים שנולדו כאן עד לפני שלושה דורות.

הצבא הירדני הכובש הוא שהקים מחנות פליטים במערך צפוף וחסר תשתית, ושיכן שם בכוח את הפליטים שברחו ממקום מושבם בין יהודים בשטח שהוחזק בידי היהודים מאז תחילת המאה העשרים, אל שטח "יהודה ושומרון".

השלטון הירדני לא עודד את הפליטים לצאת ממחנות-הסגר שלהם אל המרחבים הריקים של יהודה ושומרון ולהקים שם ערים וכפרים חדשים שבהם יוכלו לבנות את ביתם ולהיכנס את האוכלוסייה השבעה והתרבותית של העולם, והם התאמצו מאוד להחזיק אותם במצוקותיהם כדי שהעולם החופשי ירחם עליהם והשד יודע מה הם חשבו שהעולם החופשי צריך לעשות באוכלוסייה שהייתה שבוייה בידי הצבא הירדני.

הגבול שנוצר באופן מלאכותי בשנת 1948 בין השטח הכבוש בידי הצבא הירדני ובין מדינת ישראל קיבל את השם: "קו שביתת הנשק בין ירדן וישראל". זה לא היה קו גבול בין- לאומי כמו כל הגבולות הקיימים בין כל המדינות בעולם.

בשנים 1967 ובשנת 1973 המדינות הערביות המקיפות את מדינת ישראל, תקפו את ישראל ללא כל התגרות מצידה. עצם קיום המדינה היהודית הקטנה והיחידה בעולם נחשב כסיבה טובה להלחם בה ולהשמיד אותה.
בשתי המלחמות האלה הצבאות הערביים הובסו והם נאלצו לסגת מהגבולות הבין-לאומיים שלהם ומקווי שביתת הנשק (מלחמה היא ההפך מ"שביתת-נשק...") לקווי שביתת נשק חדשים בינן לבין מדינת ישראל.
כך הגיעו השלטון היהודי בחזרה לידי מדינת ישראל, על שטחי יהודה ושומרון.
כאשר הצבא הירדני נעלם משטחי יהודה ושומרון, בערים ובכפרים נשארו התושבים הערביים-מקומיים בבתיהם. הערבים הללו מעולם לא היו עצמאיים ומעולם לא היו עם אחד. זאת האמת... הנסיבות האמיתות: בתחילת המאה ועשרים מספר הערבים בכל שטח ארץ-ישראל בין הים לירדן לא עלה על מאתיים אלף נפש.
עד 1917 השליט היה הסולטן הטורקי. ארבע-מאות שנים של שלטון טורקים הסתיים בפלישה של האנגלים לארץ-ישראל הכובשים החדשים קיבלו "מנדט" מהארגון הבין-לאומי לשלוט על ארץ ישראל (פלסטינה-א"י), מבלי לשאול את התושבים הערבים והיהודים שהיו ה-"ילידים" של פלשתינה-א"י.

אחרי מלחמת ששת-הימים ראש הממשלה הישראלי הזמין את הירדנים לחזור לשליטה ביהודה ושומרון, אבל המלך סרב לכך.
עכשיו מי שיודע את העובדות האלה לא יכול לטעון ברצינות ששטחי יהודה ושומרון הם שטח כבוש. למעשה לפי החוק הבין-לאומי הוא שטח נטוש... הכובש הירדני ויתר עליו... והתושבים הערביים אין להם שום זכות לטעון שהם חיים בשטח כבוש, שאם הם צודקים הם היו צריכים לתבוע עצמאות לא ממדינת ישראל אלא ממדינת ירדן שהיא הייתה הכובש של השטח שלהם מידיו של הכובש הבריטי שהיה הכובש מהאימפריה הטורקית...

כאן, על עמוד אחד ההיסטוריה האמתית של החזקת השליטה על יהודה ושומרון. לסיום צריך ללכת אחורה עוד אלפיים שנה. עד לפני אלפיים ומאה שנים הייתה כאן מדינת יהודים במשך 1500 שנה. המדינה היהודית נכבשה על-ידי האימפריה הרומית והיא שגירשה את התושבים היהודיים לכל רחבי האימפריה שלהם.
מי שטוען שהיהודים של היום אינם אותם יהודים שגרו פעם בארץ ישראל שילך אל התנ"ך, התלמוד, המשנה, הרמב"ם, רש"י, יהודה הלוי, והספרים והמכתבים שכתבו רבני צפון אפריקה ותימן, וילמד את הכתוב בספרי התפילה של היהודים של היום, ייווכח שאהבת המולדת היהודית-ישראל לא מתה אף פעם. הרצף של אלפים שנה ויותר בכתובים היהודיים מעיד שהעם היהודי מעולם לא רצה שלטון מדיני בארצות גלותו מפני שאף לא משפחה יהודית אחת רצתה מולדת אחרת מאשר המולדת שהתורה נתנה לעם היהודי, מולדת שהיא המרכז הרוחני והנפשי של כל יהודי.
הנטייה של ההנהגות הנוצריות בעולם להצדיק את הדרישה לעצמאות הערבים בארץ-ישראל לא נובעת ממניעים אנושיים אלא מהאינטרס העליון של הקנאות הנוצרית לקחת מידי היהודים את הארץ-הקדושה. הנוצרים-הקנאים מקווים שהערבים יגרשו את היהודים ממולדתם, ואחר-כך הצלבנים המודרניים יכבשו את הארץ-הקדושה מידי הכופרים המוסלמיים.

זהו. זה המצב במאה העשרים ואחת.
העתיד הוא לא בידי הנוצרים ולא בידי המוסלמים.
העתיד הוא בידי היהודים בהשגחת הבורא שהבטיח לאברהם אבינו כי צאצאי יצחק הם שיהיו בעתיד ולעולם בארץ כנען, היהודים כבר כאן וזה לעולם.

מכיוון שלפי הסכמת מר צבי כסה אין בעולם ואקום, אזרחים יהודיים במדינת-ישראל השקיעו מכספם ובנו בתים על האדמות הריקות ביהודה ושומרון.
כל מי שכופר בהכרזה שלי "האדמות הריקות מתושבים ביהודה ושומרון", מוזמן להיכנס בעזרת גוגל לספרייה הלאומית האמריקאית ולראות את אלפי התמונות שצולמו ביהודה ושומרון מאז הופעת המצלמה לקראת סוף המאה התשע-עשרה, עד 1948.
יתרה מזאת, היכנסו ל-"גוגל-אדמה" ושם תוכלו להתרשם מצפיפות הישובים הערביים והיהודים.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל