מדאם תקשורת

דיוקנה של המדאם

מדאם תקשורת
סטירה ברוח הזמן
החברה הישראלית מורכבת משלושה סוגים של אנשים:
הסוג הראשון הם אנשים חכמים בעיניהם יותר משהם חכמים באמת ומסיבה זו אינם חוששים להציג את עצמם כמגני העשוקים ואבירי מלחמה מילולית באלימות שלטונית.
הסוג השני הם אנשים שהסוג הראשון מסווג אותם כאנשים שליליים.
הסוג השלישי הם אנשי תקשורת, ומי קבע את החלוקה לעיל:
מאדם תקשורת!
מאדם תקשורת הייתה פעם עלמה צעירה ומבטיחה שכמעט רוב דיווחיה היו אמינים ואובייקטיביים. בחלוף השנים, העלמה הפכה לגברת מזדקנת וניסיון החיים שצברה הסיט אותה מדרך הישר.
היא החלה לחמוד את החיים הטובים ולעזאזל האמינות והאתיקה.
לאכול ולשתות כיד המלך עם חשבון בנק שמן על חשבון הברון וכמה שיותר יותר טוב.
השומן השתלט על כל חלקה טובה בגופה. הכרס החלה לבלוט. הישבנים שמנו כך שצריך להזמין מכנסיים ושמלות לפי מידות, גם הירכיים הציקו. השיער הלבין וצריך לגלח מדי יום את השפם שהופיע.
פרצופה התעוות כל כך שכל חיוך אמתי או מדומה מבליט את שיניה הרקובות.
מאדם תקשורת גילתה שאפשר להתפרנס יפה אם מעגלים פינות, מעלימים עין ופורשים חסות לפוליטיקאים ושליחי ציבור שהיא חפצה ביוקרם ולא מתחקרת את המגזר הפלסטיני אזרחי ישראל.
לא מפריע לה לשחות במים עכורים ולהיות מוקפת בזיהום מוסרי.
מדי בוקר מאדם תקשורת יושבת על שרפרף מול המראה ומכיוון שההשתקפות לא מלבבת, היא מורחת על פרצופה המכוער שכבות של קרמים שונים, מסדרת את ריסיה בעיפרון שחור, מורחת שכבה עבה של ליפסטיק אדום מבריק בדרך שעושות גברות מסוימות, לובשת שמלה פרחונית, נועלת נעלי עקב, חובשת כובע עם נוצות, מדליקה סיגריה, שותה כוס וויסקי משובח ויצאת לרחוב לאיים על כל מי שמגנה את הופעתה.
מאדם תקשורת מחוזרת ע"י פוליטיקאים יהודים וערבים ממחנות ימין ושמאל, אבל צד אחד בלבד זוכה במלוא חסדיה והם אלה שמתפללים במסגד מהם היא חוששת לחייה.
לא מפריע לה הזיהום המוסרי שדבק בה והוא מנת חלקה היומית שבלעדיה חייה לא שווים.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל