עמונה כמשל – מדינת ישראל כנמשל

"המקור" הציג את מקור ההשחתה של הממלכה הישראלית – עמונה = תמצית ההיתנחלותיות: בנוכלות תעשה לנו התנחלות. כולם משקרים את כולם: ממנהיגי המתנחלים ועד צה"ל, המינהל האזרחי ושרי ממשלה פריימריסטים, קורצי העיניים: עשו ורק אל תגידו

"המקור" הציג את מקור ההשחתה של הממלכה הישראלית – עמונה = תמצית ההיתנחלותיות: בנוכלות תעשה לנו התנחלות. כולם מש

עמונה כמשל – מדינת ישראל כנמשל
צבי י' כסה

"המקור" הציג את מקור ההשחתה של הממלכה הישראלית – עמונה = תמצית ההיתנחלותיות:
בנוכלות תעשה לנו התנחלות.
כולם משקרים את כולם: ממנהיגי המתנחלים ועד צה"ל, המינהל האזרחי ושרי ממשלה פריימריסטים, קורצי העיניים: עשו ורק אל תגידו!
המוטציה של המפד"ל – מגוש אמונים לבית היהודתי – סורגים מוטציה של יהדות:

מותר לגנוב; מותר לענות עד שקר; מותר לחמוד חלקתו וזיתו של פלשתיני – ומה שמותר ליחיד מותר למדינה: מצדק לישראל לחמס לישמעאל.
פנחס וולרשטיין, מראשי הקולוניאליסטים מחייך: אני אחראי, שיקרנו והונינו וקומבנו על ימין ושמאל. אני לא יכול לגלות את כל התושיות שלנו. ידענו כולנו כי אין הרשאה חוקית. חקרו אותי ולא העמידו אותי לדין.

הרב המכובד מאד בין הרבנים הסרוגים, גיסר, עומד מול קהל ואומר: זה היה הר טרשים קרח. ומרואין אחר מעלה את הצילומים של שטח מעובד. הרב אומר לא אמת. רב של מוטציה יהודית מה שאסור בתורה מותר בקולוניות – לגנוב, לחמוד, להעיד אי אמת. יהדות מוטציונית מבית המוטציה של המפד"ל ממאמינים הומניסטים ליברלים למאמינים לאומניסטים בבית היהודתי (יהודי-דתי).

הפיקוח מטעם הממשל האזרחי מוציא צווים מונעים. וטלפון אחד למעלה לשר או לאלוף הפיקוד עוזי דיין והכל מסתדר. פרס לנוכלים.
השר אריאל, בשעתו יועץ לענייני התנחלות, מבקש מהפקחים לזייף ולמנוע מידע מהיועץ המשפטי. נוכלים ברשות הממלכה.
יפעת ארליך עיתונאית חרוצה לכל מירקע. מה עשינו עם צווי ההריסה? פשוט קברנו מתחת לבנין שבנינו. ומה רע בדבר.

איפה הם לוקחים עזות מצח כזאת? אל נטעה: זה התחיל עם ממשלת העבודה. שמעון פרס מאלץ את רבין להיכנע לגוש אמונים בסבסטיה. יגאל אלון מתיר לרב לוינגר לחגוג ליל סדר בחברון. רק לחג, כמובן, שנמשך עד היום. ונאמני טבנקין בקיבוץ המאוחד מוליכים את העבודה במסלול ההתנחלותי המשקע את המדינה בסילוף הווייתה.
ואז עולה הליכוד לשילטון ובגין מצהיר יהיו אלף אלוני מורה. והנה אנחנו עם עמונה עם התמצית שבתמצית של הנוכלות הקולוניאליסטית בשטחים.

איך הצליחו וניצחו מתי מעט להשתלט על מפלגה ימנית מתונה – הליכוד – ולהפוך אותה לימנית לאומנית, מהרסת מתוקנות ממלכתית. הבית היהודי וראשו בנט הם הסכנה האסטרטגית לישראל בתחום המדיני והביטחוני אבל יותר מזה בסילוף ההוויה התרבותית שעליה נבנתה מהפיכת הריבונות של העם היהודי. סוטים ממשפט הצידוק של המהפיכה הנפלאה והצודקת מכל המהפיכות של המאה העשרים.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל