מהפך היסטורי

יצירת גוש שמאל חוסם

מהפך היסטורי
אוקטובר 2016
להלן מגה סטירה המדברת בעד עצמה לגבי השתלטות 15 ה-ח"כים הפלסטינים אזרחי ישראל על בית הנבחרים, בחסות מרבית עיתונינו ועורכיהם והשמאל היהודי עליו אמרה שלי יחימוביץ ב-21/9/16 ציטוט " במחנה שלי מתנהגים באופן אידיוטי ".
תרחיש לאור האנרכיה הפוליטית המשתוללת בכנסת , בהעדר חוקה.
כזכור אברהם בורג יצא לפני כ-חודשיים, בקריאה לשמאל הערבי להתאחד עם השמאל היהודי רדיקלי שהוא עומד בראשותו המונה בינתיים 250 אקדמאים ולאותת ליתר מפלגות המשאל הישראלי, ליזום איחוד של מפלגת העבודה, התנועה, יש עתיד, מרצ, חלקי ישראל ביתנו, לשכנע ח"כ מסוימים בליכוד, להתאחד לגוש שמאל שיהוה אלטרנטיבה לממשלת נתניהו, בהנחה מבוססת על מגעים מוקדמים עם ממשלת הצללים בשם וועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל המונה 110 חברים, תענה לפניית בורג, נהיה עדים להיווצרות גוש שמאל חוסם יהודי-ערבי, בתנאי מוקדם ובל יעבור שייחתם חוזה בין הצדדים עליו יוסכם על כל השותפים, לרוץ לבחירות תחת השם מ.ע.מ. ו-שהיימן עודה יהיה יו"ר הגוש הנ"ל ומעומד לראשות ממשלת ישראל בכנסת ה-21.
אחרי התייעצות בניהם הוחלט על דעת ה-יו"רים היהודים לאשר את תנאיי החוזה למינוי עודה לראשות הממשלה, בתנאי שהגוש החדש בראשות עודה, תחת השם מ.ע.מ. יזכה בבחירות, כל המשתתפים בירכו על האיחוד.
הוסכם בין הצדדים שבמהלך השנים 2017-2018, האופוזיציה ה-דו ראשים הרצוג-ציפורה, תעשה כל מאמץ בתמיכת המפלגה הערבית המאוחדת, לתכנן פושט על ידי ציפורה-בוז'י להכשלת רה"מ נתניהו ולגרום לכך שכהונתו תהיה קצרה ותסתיים במהלך שנת 2017 וראש רה"מ יאלץ לפזר את הכנסת ולהכריז על הקדמת הבחירות.
בתוך כך רה"מ נתניהו שהאופוזיציה הדו-ראשים, מצליחה להערים קשיים על הממשלה ולשים מקלות בגלגליה, מודיע לעם מעל במת הכנסת שמפאת הפושט השני שתוכנן נגדו מאחורי גבו וחוסר יכולת למשול הוא מפזר את הכנסת ומכריז על הקדמת הבחירות לממשלה ה- 35.
תאריך קיומן יפורסם בקרוב.
ביום ה-ש ואחרי ספירת הקולות, העם בציון מתבשר על מגה מהפך היסטורי: המפלגה הערבית המאוחדת, שאחרי הקמת גוש החוסם, משנה את שמה ל-מ.ע.מ. ( מפלגה ערבית-יהודית מאוחדת ), זוכה ברוב קולות ונשיא המדינה המהולל ריבלין, מטיל עם חיוכו הרחב והמזויף, על ח"כ היימן עודה להרכיב את הממשלה החדשה.
עודה לא מאבד זמן ואחרי שבועיים הוא מציג את ממשלתו בכנסת, מקבל את אמונה ונבחר לראש הממשלה הערבי הראשון של מדינת ישראל וממנה את חנין זועבי ממלאת מקום.
אחרי שממשלת היימן עודה תחתום תוך זמן קצר מיום כינונה על הסכם שלום עם הפלסטינים הכולל את כל דרישותיהם, הנשיא רובי ריבלין והראיס אבו מאזן יטוסו יחדיו לנורווגיה לקבל את פרס נובל לשלום מידי המלך.
נ.ב.
אחרי כינון ממשלתו, רה"מ עודה דורש עבור המגזר הערבי ומקבל את אישור הכנסת ברוב קולות שבנוסף לאוטונומיה התרבותית דה פקטו לה זכה המגזר אחרי ביטול הממשל הצבאי, גם אוטונומיה מדינית דה יורה, שתבטיח שלוש מדינות לשלושה עמים:
1 . מדינת ישראל היהודית בראשות עודה, שיקים במדינת ישראל זמן מה אחרי ניצחון מפלגתו, חליפות אסלאמית ובירתה ירושלים המערבית.
2 . מדינת ישראל הערבית פלסטינית אזרחי ישראל, תקרא מדינת המשולש הערבי בישראל, בראשות סלאח ריאאד ובירתה או"ם אל פחם.
3 . מדינת פלסטין בראשות אבו מאזן ובירתה ירושלים המזרחית.
לאור ההצלחה המפתיעה, הממשלה החדשה תפרק את כל ארגוני ועמותות השמאל הישראלי: שלום עכשיו, ב-צלם, הקרן החדשה, שוברי שתיקה, אחרים וכל פעיליהם היהודים כולל יו"ר של מרצ, התנועה, העבודה ויש עתיד וכן כל מי נודף ממנו ריח של יהדות, יישלחו לארן להיות עבדים תחת שלטונו של חמינאי.
אחרית דברים,
אחרי כמעט 68 שנות עצמאות, היהודים מוכיחים שאינם יודעים לנהל מדינה!


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל