ישראל מחר-תרחיש סטירי ברוח הזמן

משאל עם לביטול בג"ץ והחלפתו בסנהדרין הגדול

30/12/2016
ישראל מחר/הסנהדרין הגדול
תרחיש סטירי ברוח הזמן
כזכור נשיא בית המשפט העליון בדימוס אהרון ברק, קבע ותקע תקדים מסוכן עוקף דמוקרטיה, הוא החליט שהכול שפיט והפך את שופטי בג"ץ לסגני אלוהים הכול יכולים, דוגמת ביטול חלק מחוקי בית הנבחרים, ראה פסילת החוק למניעת הסתננות ועקב עתירות של ארגונים ואזרחים שונים, תוך התעלמות שמקור סמכותם ניתנה על ידי מינוי הדרג המדיני ולא על ידי בחירת הציבור.
תזכורת: בג"ץ אישר את השתתפות בל"ד בראשות עזמי בשרה להתמודד בבחירות לכנסת האיש הזה כזכור גרם נזק חמור לביטחון המדינה ונמלט, בנוסף לטעותו הבלתי נסלחת, בג"ץ לא פסל את חנין זועבי ורק השד יודע מה גרם להחלטות התמוהות הללו וטעויות נוספות שלא כאן המקום לפירוט.
נחזור לנושא הסכנה לדמוקרטיה. אם המצב האבסורדי של התנהלות שופטי בג"ץ, שמתנהגים לכאורה כמו בריוני השכונה בחסות התקשורת יימשך ונשיא בג"ץ או הבא אחרי השופט גרוניס שפורש בקרוב או הבא/ה אחריו לא יבטלו את החלטת אהרון ברק ולא יעקפו את החלטות הרשות המחוקקת ואם המחוקקים לא ייזמו חוק המבטל את קביעתו השגויה של אהרון ברק, כיוון שאין חוקה למדינת ישראל נהיה עדים בעוד זמן לא רב, למחול שדים בדמות הפרת חוקי יסוד נוספים, שתגרום לאנרכיה ברשות השופטת שהשלכותיה על איכות החיים בארץ תהיינה הרסניות...
בג"ץ המונה כיום 15 שופטים בינתיים, 'יופצץ' כאמור באין ספור עתירות, על כל חוק שלא נראה לנשיאם או למאן דהו במפה הפוליטית והציבורית, נשיא/ת בג"ץ יחליט לבטלו, על כן יהיה צורך במשאל עם, בשאלה האם לבטל את הגולם שקם על יוצרו תחת השם בית המשפט "העליון" ולמנות תחתיו סנהדרין מודרני מעורב דתי-חילוני שהרכיבו ימנה 72 שופטים, בראשם ייבחרו שני נשיאים אחד חרדי/ת והשני חילוני/ת.
על כן הממשלה החליטה לחוקק חוק יסוד משאל עם, שתכליתו אחת:
האם לבטל את בג"ץ ולהחליפו בסנהדרין הגדול?
בתוך כך רה"מ נתניהו ביקש מוועדת חוק ומשפט להכין בדחיפות הצעת חוק יסוד משאל העם.
מספר ימים אחרי פנייתו של רה"מ, הצעת החוק הונחה כנדרש על שולחן הממשלה והועברה להצבעת שלושת הקריאות הנדרשות בחוק, בהליך מידי ו-אושרה ברוב של 68 קולות.
תרחיש לתוצאות המשאל:
תוצאות הבחירות שנערכו ב-1 באפריל 2017 ואחרי ספירת הקולות, נמצא ש-80% מהציבור השיב בחיוב לביטול בג"ץ והחלפתו בסנהדרין הגדול.
ההחלטה החד משמעית של רוב הציבור תגרור אחריה ביטול הבחירות הכלליות לכנסת, פיטורי רה"מ המכהן ויתר 119 ח"כ ש-יישלחו לעסוק בעבודה יצרנית, בתעשייה, בניין וחקלאות, עבודה פקידותית זותרה שתכלול את כל המועסקים בבית הנבחרים שייפטרו כגון: נשיא המדינה ומשרתיו, פיזור ופיטורי שופטי בג"ץ על כל הערכאות המשפטיות החילוניות והדתיות, תפקיד ה-יועמ"ש, פיזור הפרקליטות על כל שלוחותיה כולל ביטול כל המוסדות מחויבי המציאות, עליהם תחליט וועדה מורכבת ממספר שליחי ציבור בכירים ו-הטיפול בגורל הנשפטים לפי עבירותיהם, כולל בניית עיר מקלט, הקמת בתי סוהר רבי קומות, בהם ישוכנו העבריינים בהתאם לעונשם.
הוועדה קבעה שכל המפוטרים שכיהנו בכנסת לא יזכו בפנסיה ולא יהיו זכאים לפיצויי פיטורים, הוועדה קבעה גם שמי שיסרב לעבוד באחד מאותן העצות עבודה, לא יהיה זכאי לדמי אבטלה.
בנוסף לצעדים שצוינו לעיל גם לשכת עורכי הדין תאלץ לשבת על המדוכה לגבי עתידה ועתיד חבריה וברור שגורלה יהיה דומה לזה של פירוק כל המוסדות המיותרים.
עד לכינון הסנהדרין, הכנסת הנוכחית תמשיך לכהן זמנית עד אחרי ביצוע כל השינויים שנקבעו, אחר כך תפוזר ותחול עבודת הסנהדרין במשכן, האם השינוי המהפכני יעצור את הידרדרות מדינת ישראל לראש המדינות המושחתות בעולם.
ימים יגידו.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל