במלחמת העולם השלישית 2017: כל האש מול היהודים

לִפְנֵי שבועיים "מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית" פרצה למקום חדש ונתנה הצגה של פרצוף שחור-אדום היורק שנאה ואִיוּם על במת האומות המאוחדות. השחקנים הראשיים היו שונאי-יהודים ושונאי מדינת-ישראל שנתנו את הטון אבל אליהם הצטרפו נציגי אומות שנחשבו לידידות המדינה:


במלחמת העולם השלישית 2017: כל האש מול היהודים

יגאל בור - Igal Bor 29.12.2016

בַּמַּאֲמָרִים קוֹדְמִים בֵּאֲתָר דַּעָתֹון הֶרְאֵיתִי כִי הַטֶּבַח הַנּוֹרָאִי הַמִּתְרַחֵשׁ בַּמִּזְרָח הַתִּיכוֹן, בְּאֵירוֹפָּה וּבַשְּׁאָר הַיַּבָּשׁוֹת מְעִידִים כִי אָנוּ נִמְצָאִים
"בְּמִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית".
אִם עַד לִפְנֵי 'זְמַן לֹא רַב' הַמִּלְחָמָה הַזֹּאת לֹא כָּלְלָה טַנְקִים וּמְטוֹסִי קרב, הֲרֵי שֶׁהַיּוֹם אָנוּ עֵדִים שֶׁבַּיָּמִים אֵלּוּ גַּם הַנֶּשֶׁק הַזֶּה מִשְׁתַּתֵּף בַּמִּלְחָמָה הַמִּתְפַּתַּחַת הַזֹּאת.
לִפְנֵי שבועיים "מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית" פרצה למקום חדש ונתנה הצגה של פרצוף שחור-אדום היורק שנאה ואִיוּם על במת האומות המאוחדות.
השחקנים הראשיים היו שונאי-יהודים ושונאי מדינת-ישראל שנתנו את הטון אבל אליהם הצטרפו נציגי אומות שנחשבו לידידות המדינה:
הראשון הוא מוסלמי-נוצרי צבוע, דובר בלשון רכה, מתחסד ורוצח המונים בו זמנית.
שני הוא דיקטאטור קטן שאינו יודע לנהל מדינה-אסלאמית של שלושה מליון נפש...
שלישי הוא דיקטאטור יותר קטן שלא יכול לנהל מדינה של שבעים מיליון נפש...
רביעי עד שלושים מנהיגי מדינות מבולבלים שאינם יודעים ואינם יכולים להתמודד עם מיליונים של מהגרים מוסלמים שפלשו למדינותיהם, כבשו אותם, ועכשיו צריך לכלכל אותם ולהתגונן נגדם בו-זמנית...
ובמקום המכובד, נחש רוסי שהשתלט על עמו וסוחר בערמומיות בנכסים הלאומיים של עמו, שפלש לסוריה, השתלט עליה ועכשיו הוא מאיים בהרחבת ""מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית"" באלפי טנקים, אלפי מטוסים ותותחים,נשק אטומי וטילים בין-יבשתיים. על פני כל אירופה.
בתוך כל הבלגאן הנוראי הזה, בישראל עומדים אנשי שמאל מבולבלים ממראה עיניהם וצועקים "ביבי נתניהו אשם. אילו היה נחמד לאובמה, לחמס, לאד"ש, לרוסיה ולאירופה, מצבנו לא היה כל-כך קשה..".
בָּאֱמֶת? בְּכָל אָשֵׁם הַמַּנְהִיג הַיְּהוּדִי הַיְּחִידִי בַּעַל זְקִיפוֹת קוֹמָה, רוֹאָה קָדִימָה, מֵבִין אֶת הַהַצָּגָה וְאֶת הַנְּפָשׁוֹת הַפּוֹעֲלוֹת בָּהּ?
הַתְּשׁוּבָה: לֹא! לֹא מְדֻבָּר כְּלָל וְכָלַל בַּמֶּה שֶׁמַּנְהִיג יְהוּדִי עוֹשֵׂה. מְדֻבָּר בְּקִיּוּמוֹ הַמְּעַצְבֵּן שֶׁל עַם בֵּן אַרְבָּע-עָשָׂר מִילְיוֹן נֶּפֶשׁ בִּלְבַד. שְׂבְעָהִ מיליון יוֹשְׁבִים סְבִיב עיר-הַקֹּדֶשׁ אֶל-קֹודְס, אֵלִיָּה-קָפִּיטוֹלִינָה, וְגֵ'רוּזאַלֶם, וְעוֹד שִׁבְעָה מִילְיוֹן נֶפֶשׁ שֶׁיּוֹשְׁבִים בְּכָל חֹור-עָשִׁיר בָּעוֹלָם.


דו-שיח של הראש עם המוח של המחבר:
- מה, ?, אַנְשֵׁי הַשְּׂמֹאל-הֶעָלוּב בְּיִשְׂרָאֵל לֹא יוֹדְעִים אֶת כּוֹל זֶה?
- השד-יודע אותם... אולי הם יודעים את זה אבל לא חשוב להם מה שהגויים עושים כל עוד זה לא נוגע לְבוזי, גלאון, לעיתונאית-שסרחה, לשָּׁרָה שֶׁנִּכְשְׁלָה, וְיֵשׁ כָּאֵלֶּה עוֹד וָעוֹד, שֶׁהֲרֵי נֶאֱמַר "מְהָרְסַיִךְ ומחריביך מִמֶּךָּ יָצְאוּ" וּבְסוֹפוֹ שֶׁל דָּבָר יִתְגַּשֵּׁם גַּם הַפֶּרוּשׂ הָרִשְׁמִי...

- אני לא מבין, למה "השמאל-העלוב" עושה מה שרע ליהודים?

- האידיוטים האלה חושבים שמלחמת-חורמה בביבי נתניהו תביא אותם לאחזקת הגה השלטון במדינה".

- אבל אולי זה יצליח להם והם ישכנעו את הבוחרים לתת להם ניצחון?

- הצחקת אותי, היהודים הם אולי טיפשים אבל הם לא מטורפים והם יודעים שהשמצת המנהיג היא הכלי כאשר אין לך מושג איך מנהלים מדינה!

- איך אתה יודע שהם לא יודעים לנהל מדינה?

- אם הם היו יודעים איך מנהלים מדינה, הם היו מצטרפים לממשלה ושם עושים את הטוב ביותר שהם יכולים, ואם מנהיג המדינה נכשל בתפקידו, אז הם באים אל העם עם הישגים ומציעים תוכנית הבראה מעשית, ומנצחים בבחירות בלי השמצות !!!
- לִפְנֵי שבועיים "מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית" פרצה למקום חדש ונתנה הצגה של פרצוף שחור-אדום היורק שנאה ואִיוּם על במת האומות המאוחדות.
- השחקנים הראשיים היו שונאי-יהודים ושונאי מדינת-ישראל שנתנו את הטון אבל אליהם הצטרפו נציגי אומות שנחשבו לידידות המדינה:הכי מעצבן בהתנהגות של השמאל-העלוב, איך שהם משבחים את המתקפה הקשה ביותר במלחמת הנצרות ביהדות, כאשר הם מכריזים שהדברים שֶׁאוֹמְרִים אובמה ושליחיו על "הַנְּחִיצוּת לְהַגִּיד אֶת הָאֱמֶת גַם אִם קָשָׁה". (ציטוט מדויק של תירוץ מיסטר קרי על הבגידה בנו והקשר עם אבו-מאזן.)
אני לא מבין את הסְמאולנים האלה, הם שומעים ורואים שֶקֵרִי מכין מלכודת למדינת-ישראל עִם הקָשֶה שבאויבינו והם אומרים שזה טוב למדינת ישראל, או אולי זה טוב לבּוּזִ'י?
הראש מתנער בעייפות עם המחשבה:
הרי "נשמתו של כל יהודי מצוי לא תשכח את מי שתוקע סכין בגב יהודי".
המשמעות של הפסקת הבנייה ביהודה ושומרון היא הסכמה לצאת מהשטח הזה. הערבים לא יסתפקו בהפסקת הבנייה שבעצם מאשרת שלהם יש זכות בלעדית לבנות שם, ולמה? מתי יהודה ושומרון היו בשלטון פלסטיני?
הרי כל סמואלני-חולה יודע שמדינת ישראל שחסומה בשטח "הקו-הירוק" (זכרונו-לקללה), היא בסכנת הכחדה כאשר מסביב האסלאם הקיצוני מבעיר את סוריה, עיראק, תימן, צפון-אפריקה ואירופה ובקרוב יבעיר את מצרים של אבו-סיסי, ירדן וסעודיה, וזאת המזימה האסלאמו-נוצרי מבשל בלחץ לנסיגה ישראלית מיהודה ושומרון כדי לגרום בדרך הקלה להשמדת היהודים בארצם!
הראש היהודי שלי:
- אני לא מבין, למה אתה כועס כל כך על הצד הנוצרי, הרי כל המנהיגים באירופה ואמריקה הם פוליטיקאים ולא מנהיגי דת, מה פתאום אתה הופך את המאה העשרים ואחת לימי הצלבנים?
- לא צריך להבין הרבה, צריך לראות שהאנשים העומדים בראש אירופה ואמריקה מרימים-יד כולם יחד לגינוי ישראל על הבנייה בתוך תחומי הקו-הירוק.
- הבט בתמונה, ראה את זקיפות הרמת הידיים הנלהבת ראה את מתח-המלחמה בגבות הזקופים של מרימי- הידיים הנוצריים. אלוקים אדירים, הרי הדבר כל כך בולט בהתלהבות להכות במדינה היהודית במקום שהכי כואב בו ליהודים בכל ארצות מושבם.

ליבי הבוכה יודע שהכול הבל הבלים. מדינת ישראל לא עומדת להיעלם מהעולם. מי שעומד להיעלם הם אנשי השלטון הכושל של אובמה.
במציאות, האיש הזה נושא על גבו אשמה למותם של מאות אלפי מוסלמים.
אילו המוסלמי-נוצרי-כושי (אני לא רואה זאת ככה, אבל הוא מרגיש ככה) אילו היה מתערב בכוח הנשק והכסף בנעשה בעולם הערבי, מספר הקורבנות ופליטים היה הרבה יותר קטן.
אבל הוא לא התערב. איך אפשר שאדם שבעצמו לא יודע מהו ומיהו, שיש בחייו חיים מוסלמיים ונוצריים בכפיפה אחת, והוא גם שייך לאמריקאים הנרדפים על צבעוניותם,
איך הוא יכול להוציא החלטה שתרגיז או את הנוצרים או את המוסלמים?
(השורות הבאות הן קצת פילוסופיה של ההיסטוריה האנושית
ואתם, יהודים ואנשי העולם הגדול, עליכם להבין מדוע נבחר מר אובמה, שכאדם אני מעריץ שלו, להיות המנהיג שיוביל את היוקרה האמריקאית לקרקעית שמעולם לא הייתה כמוה.
מר אובמה הוביל את העולם למקום שההיסטוריה האנושית שלחה אותו. מרגע שנולד הוא נועד להיות האדם הנכון במקום הנכון.
"מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁלִישִׁית" אשר בה בצד האחד עומדים כוחות-החושך המוסלמים ולצידם מלאך-המלחמה הרוסי. ובצד השני עומדים העמים הנוצריים באירופה ואמריקה כשהם נבוכים על המקום שאליו ההיסטוריה שלחה אותם. הם עלובים. הם מוכים מכול הכיוונים, ובצד השלישי עומד העם היהודי
העמים הנוצריים באירופה ואמריקה הפסידו את המזרח-התיכון, הם סובלים ממכת "נדידת העמים" הגדולה בהיסטוריה שבו עמים נדדו לאורך ולרוחב של יבשות העולם. הם עומדים בפני משברים עם המוסלמים שחדרו לתוך גופם ובכמות ענקית של מסכנים, רעבים, חסרי-בית כועסים, ושונים בכל מה ששייך לאורחות חייהם. ועמי אירופה יודעים שהם עומדים בפני קריסת המטבעות שלהם ביחד עם קריסתו הנוראית של מטבע היורו.
נראה לי שהמלחמה במזרח התיכון רחוקה מסיום, זה אינטרס מובהק של רוסיה-פוטין ימ"ש. לאמריקה יש מזל והיא זכתה בנשיא שלא יודע לפחד ומוכן ללכת עד סף-תהום בשביל לנצח. הוא ינצח ובגדול. העולם מחכה לניצחון של התרבות האירופית על התרבות המוסלמית-קיצונית.
ועכשיו,
במלחמה נאבקים גם היהודים! היהודים, ולא מדינת-ישראל!!!

מדינת ישראל אינה בסכנה. בים התיכון מסתובבים כלים שתפקידם למנוע התקפה על ישראל. בחולות הנגב והרי הגליל מסתתרים בבונקרים כלי נשק שהעולם לא רוצה לראות אותם מעופפים. למדינת ישראל יש צבא אדיר בכוח אנושי וטכנולוגי. מדינת ישראל לא תמסור את יהודה ושומרון לערבים לא בגלל המתנחלים..
, אלא שבלי יהודה ושומרון מי שישלוט בגדה המערבית הם לא הפלסטינאים. לפלסטינים לא היה בעבר ואין בהווה מנהיגים שיודעים להחזיק במדינה. באין מנהיגות ישנה האנרכיה. ובאנרכיה מוסלמית שולטים הקיצונים.
זה כל הסוד של הכוח הישראלי: להרחיק מגבולותיו את האסלאם הקיצוני.
אני מציע לכל היהודים שבטוב-ליבם רואים את מצוקת הזולת הערבי ומזניחים את הזולת היהודי, לבחון את עמדותיהם לאור המאמר הזה.
בפועל במאמר הזה משתתפים כל יהודי העולם.
המאמר הזה מראה היטב איפה אנחנו נמצאים ומה צפוי לנו.
המאמר לא נכתב בידי אדם אחד, למרות שהוא זה שמקליד אותו על המחשב. המאמר הזה נכתב על-ידי המציאות ההיסטורית שמכתיבה את המאמר למקליד.
קוראות וקוראים יקרים, אם אתם מקבלים את המאמר ורואים בו אמירה חשובה וקולעת, אנא הפיצו אותו בכל שפה ולשון, אולי הוא יפקח עיני עיוורים.
תודה.
יגאל בור.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל