מכירת חיסול של מדינת ישראל

פשיטת רגל חברתית, מוסרית וערכית

מגה סטירה
ישראל עכשיו
בכיכר ציון בירושלים נפתח יריד גדול מיוחד במינו, למכירת חיסול פומבית של מדינת ישראל על כל שטחיה, נכסיה ותכולתה.
כרוז המדינה איש בא בימים עני מאד, בלי אישה, בלי ילדים, בגדיו קרועים אבל צחים ללא רבב, עומד על שולחן ומכריז בקולי קולות לקהל הרב והמגוון שנהר למקום:
" גבירותיי ורבותיי, הקשיבו, הקשיבו, מדינת ישראל מכריזה על פשיטת רגל מוסרית, ערכית, חברתית ומרעין בישין נוספים. על כן הוחלט על מכירתה הפומבית לכל דכפין " הוא ממשיך:
" קהל נכבד, אתם מוזמנים להציע מחיר לכל חפץ או נכס או אחר בו חפצה נפשכם. שימו לב, אני מבקש לא לדחוף, יש סחורה לכל דורש בבחירה חופשית ובמחיר מתאים לכל כיס ".
הכרוז פונה לקונה הראשון "כן אדוני, מאיפה אתה, מה בשבילך? ".
אומר האיש "אני משכונת התקווה השם שלי מכלוף, יו"ר כל שכונות העוני היהודים במדינת ישראל, אני רוצה לקנות את כל הבנקים, כל בתי התמחוי וכן גם את כל המסעדות היוקרתיות כולל אלה שבמגזר הערבי על מבניהם, עובדיהם ומחסניהם, לספק אוכל בחינם לעלובי החיים שמחטטים בפחי אשפה לתור אחר פת לחם, למשפחות וילדי השכונות העניות במגזר היהודי החילוני והדתי מחוסרי דיור, שסובלים מהשמנת יתר ותשישות כרונית בגלל חוסר ביטחון תזונתי. " שואל הכרוז "כמה אתה מוכן לשלם? ".
מכלוף משיב "בחלק מדמי האבטלה שלי ובתשלומים של 10 שקל לחודש בפריסה של 50 שנה."
אדון מחלוף מזל טוב, קיבלת! ".
הכרוז פונה לאיש אחר ואומר " כן אדון, מאיפה אתה? ".
אומר האיש " אני סודני " הכרוז " מה תבקש לקנות? ".
הסודני " אני רוצה לקנות את שכונת הכרם המקראית בירושלים, שכונת טלביה וכן את כפר שמריהו, דניה בחיפה וקיסריה בקיצור את כל השכונות היוקרתיות בכל רחבי הארץ כולל הווילות של העשירים והטייקונים היהודים למעט עשירי וטייקוני ערביי ישראל."
הכרוז " אני מבין, כמה אתה מוכן לשלם עבורם? ".
100,000 ש"ח אומר הסודני " 1.000.000 ש"ח אומר הכרוז! 700,000 מחיר סופי, אומר הסודני ". נמכר! ". אומר הכרוז, " רק תגיד לי יש לך כסף מזומן לתשלום? ".
הסודני מתקרב לכרוז ולוחש לו באוזן " אנחנו מקבלים הרבה כסף מ- האיחוד האירופי, מארן, מראשי הרשות הפלסטינית אבו מאזן ואיבריהם הניהה, מטייקוני המגזר הפלסטיני אזרחי ישראל, מכל מדינות ערב ו-נסיכויות הנפט, מצרפת ושוודיה, כדי לבוא לארץ להציף אותה באפריקנים, לרכוש את כל האדמות שלכם ולגרום לכך שאנחנו בשיתוף אחינו הערבים הישראליים נהפוך לרוב ואתם למיעוט ".
הכרוז מהסס לרגע ומאשר את העסקה.
הכרוז פונה לקונה אחר " כן אדוני, מאיפה אתה ומה רצונך לקנות? ".
" אני מ-עזה " אומר האיש וממשיך " אני בנו של איסמעיל הנייה השם שלי חמודי, באתי לקנות את כל ההתנחלויות, את המקומות הקדשים, את ירושלים השלמה, את כל איזור דימונה וחצי ממדינת ישראל ומוכן לשלם הרבה מאד כסף במזומן ". שואל הכרוז " למה רק חצי? ", העזתי משיב "החצי בו מתגוררים היהודים, החצי השני שייך ממילא לערביי ישראל, יישאר בבעלותם הטבעית ".
"כן גברתי, מאיפה את ומה בשבילך?"
אומרת האישה " אני עיתונאית מאריתריאה, רוצה לקנות את כל אמצעי התקשורת שלכם כולל האולפנים, הציוד, העורכים והעיתונאים ומוכנה לשלם עבורם שנקל ולדרוש עודף ". " נמכר ", מאשר הכרוז.
" גבירותיי ורבותיי ", נותרו למכירה: בית הנבחרים, האוניברסיטאות והסגל האקדמי, בית הנשיא, הכול כמעט חינם.
הכרוז פונה לבאה בתור " כן גברתי מאיפה את, מה תבקשי לקנות? ".
" אני חנין זועבי תושבת נצרת, רוצה לקנות את מדינת ישראל על כל שטחיה, נכסיה ותכולתה.
"כמה את מוכנה לשלם " שואל הכרוז? ".
חנין זועבי מוציאה פיסת נייר מכיסו, רושמת את המספר 50 ואחריו 9 אפסים " מברוק גברתי " אומר הכרוז " זכית, המדינה כולה שלך! ".
הכרוז פונה לאחר "כן אדון, מאיפה אתה ומה בשבילך? ".
הקונה " השם שלי דימיטרי מ-ממוסקבה עיר הבירה של רוסיה, רוצה לקנות את כל בתי המשפט שלכם כולל בג"ץ על שופטיו וכל הערכאות. " אומר הכרוז " אין בעיה אדון, אתה מקבל את כולם בחצי חינם, רק תגיד לי כיצד אתה מתכוון להעביר את הרכישה שלך לרוסיה."
הרוסי " באונית משא נכניס במיכל ענק את כל השופטים, היועץ המשפטי לממשלה, את פרקליטות המדינה על דעותיהם, שיטותיהם, תפיסת עולמם, הטבק הזול של שופטי בג"ץ... וגלימותיהם, המכל יונח בבטן האוניה. על התורן יונף דגל שציור הגולגולת השחורה הוחלף באותיות: בג"ץ על רקע אדום, במטרה לשוט אל מחוץ לגבולות הארץ ליעד בלתי ידוע..."אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל