הטרגדיה היהודית

תופי ה- Tam Tam הנשמעים באזורינו

אוגוסט 2013
הטרגדיה היהודית
מגה סטירה ברוח תופי המלחמה הנשמעים באזורינו.
תזכורת:
הפלסטינים בראשותו של ערפאת דחו באוסלו את כל המחוות שישראל הסכימה לעשות לטובת הסכם שלום...אבו מאזן המשיך את דרך השלילה לכל הצעותיהם של אהוד ברק ואהוד אולמרט ועכשיו אחרי מאמציה של צרת המשפטים ציפור-ה שפיצר ורוח הכניעה שהיא מפגינה במהלך הדיונים, מאמצי מזכיר המדינה ג'ון קרי ונכונותו של רה"מ נותן-יהו לוויתורים כואבים מצד ישראל, הסגה חוזרת על עצמה. בהתקרב סיומם של תשעת החודשים שהוקצבו לשיחות המסגרת בין הצדדים, אבו מאזן מגרש בזעם את ציפי לבני משולחן הדיונים בהאשימו את ישראל בכישלונן.
ריח הסרבנות של אבו מאזן למרות כל חיוכיו המלאכותיים, ריחף באוויר כבר אז בתחילת הדרך למו"מ, כאשר בסתר ליבו הוא החליט לתעתע ב-נותן-יהו שלמרבה הצער עושה טעות אחר טעות ונופל במלכודת המתוחכמת שטומן לו אבו מאזן שהשיג הסכמה לשחרר רוצחים ב-4 פעימות ותכנן לאחר מכן לפוצץ את השיחות ולדרוש מחוות נוספות כתנאי להמשכן. אחרי שאבו מאזן וחברו לדרך הניהה נענו לדרישותיהם, הוא מגרש כאמור את צרת המשפטים ציפורה מעל פניו...
ציפורה הנבוכה חזרה לביתה כל עוד רוחה בנפשה והחלה לבשל דייסה בקערה גדולה, גדולה ענקית, מילאה אותה בחלב, הוסיפה תערובת מוזרה של שימורי בשר ודגים רקובים שהיו מאוחסנים שנים רבות בבוידעם, הוסיפה 5 ק"ג סולת ותוך כדי בחישה כמעט נפלה לתוכה.
ל-רה"מ נותן-יהו ולמשפחתו נתנה, לח"כים היהודים בליכוד נתנה, לכוחות הביטחון נתנה, לעו"ד מולכו נתנה, לעיתונאים נתנה, למגזר היהודי ומשפחותיהם נתנה, לאדריכלי הסכמי אוסלו שימו פרס ויוסי ביילין, ל-זאב-ה גלאון ותומכיה בשמאל היהודי ולמגזר הערבי ולשפחתה לא נשאר...
נו, ומה קרה?
כל זוללי הדייסה, הרופאים, האחיות והרוקחים חטפו דיזנטריה שנגרמה על ידי חיי דק shigella dysenteries, שהפכה למגפה שהתפשטה על כל המדינה וכאמור כל המגזר היהודי נדבק ממנה ונשאר צמוד לאסלה.
מערכות הבריאות האזרחית והצבאית קרסו, כוחות הביטחון על כל זרועותיו נוטרלו, נמלי התעופה והנמלים שותקו, חברת החשמל קרסה, בזק שותקה, כל אמצעי התקשורת דממו בגלל מחלת העיתונאי-נו הקטנים ועורכיהם, אמצעי התחבורה הפסיקו לפעול, בתי הספר הושבתו, מדינת ישראל הוכרזה על ידי האו"ם כ-קרנטינה, לפי המנהג העתיק מימי הכולרה והקדחת הצהובה וניתנה הנחיה על ידי המזכיר באן קי מון לכל המדינות החברות באו"ם לנתק מיד את הקשר עם מדינת היהודים, להחזיר מיד את כל השגרירים לארצותיהם ולהימנע להגיש עזרה למדינת ישראל מחשש להידבקות...ומשיח לא בא.
-ומה קרה?
מלחמת האזרחים בסוריה פסקה המורדים חברו לצבא סוריה, נסראללה יצא ממחבואו, נשיא מצרים המודח מורסי הוחזר לכהונתו ומצריים מנתקת את יחסי השלום עם ישראל, בלבנון הושג הסכם בין הצדדים היריבים, חמאס ופתח חברו יחדיו וכל הכנופיות האסלאמיות החמודות האלה פולשות במפתיע על ארץ אבותינו מכל הכיוונים ובעזרת אחיהם במגזר הערבי כובשים את מדינת היהודים.
-מה עוד קרה אחר כך?
את עיניך פקח ואת אוזניך פתח, הם הוציאו לפועל את תכניות המגירה לקום בכוחות משותפים להשלים את מה שהמופתי חאג' אמין חוסייני שהיה גנרל ב-SS וחברו הקרוב של אדולף היטלר, לא הספיקו לבצע.
את עיניך פקח ואת אוזניך פתח, הם תכננו להשלים חלילה את מה שהמופתי חאג' אמין חוסייני שהיה גנרל ב- ssוחברו הגרמני אדולף היטלר לא הספיקו לבצע...אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל