שומו שמיים לראשונה לראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט נגזר דינו עם קלון למצער בכלא

הוא הצליח במשך שנים רבות, רבות מדי לתעתע ב-עורמה, ברשות המבצעת עליה היה ממונה וברשות השופטת שאיבדה את הצפון

15.6.2008
זיהום
סטירה זו תלווה את ימי הכנסת ה- 17 והפתעות נוספות בהמשך הלווי שאתבדה
רה"מ אולמרט סובל מתסמונת האגו הנפוח, האוויר שמצטבר בבטנו הופך לגז, מורכב מחומר הדומה לזה המצוי בסמים קשים אבל עם תכונות שונות מהם ולא גורם להתרוממות רוח זמנית להפך הוא גורם לאפטיה.
ברגע שאולמרט משחרר נפיחה וזה קורה לעתים כמו אצל רוב בני האדם והחיות, הגז המיוחד והייחודי הזה, עולה לכיוון מערכת הנשימה, מגיע למוח וגורם לתחושת רפיון, העפעפיים נסגרים בלי יכולת לשלוט עליהם והיכולת הקוגניטיבית נפגעת אפילו נשיא ארה"ב בוש, נפגע זמנית ולכן ברור האופן בו הוא התחנחן (בלי בושה) לאולמרט בביקורו האחרון בארץ.
כמות הגז הבלתי נראה וריח הריקבון שעולה ממנו ממשיך את דרכו לכיוון הקרובים אליו, ממשיך להתפשט באוויר ברדיוס של מאות מטרים, פוגע במערכת הנשימה בקרובים ומקורבים כולל האליטות, להלן רשימה חלקית של הנפגעים:
בתנועה לאיכות השלטון ובעומד בראשה עו"ד אליעד שרגא. בארגוני זכויות אדם כגון שלום עכשיו והעומד בראשה יריב אופניימר. באבירי המוסר. בשרי הממשלה. ביושבת ראש הכנסת דליה איציק. בח"כים. בעיתונאים הקטנים ועורכיהם. בצוות חוקרי המשטרה שעוסקים בחשדות נגדו. בפרקליטות, ובעומד ב-יועמ"ש מני מזוז. במטיפי המוסר למיניהם ועוד...
והתוצאה – פגיעה ביכולת הקוגניטיבית שלהם, התמכרות והצורך להמשיך לנשום את הגז עוד ועוד כדי לחוש קרוב ו " חבר " של משחרר הגזים.
למען הגילוי הנאות נציין לשבח את מבקר המדינה מיכאל לידנשטראוס שלמרות ההשתלחויות של אולמרט עליו, מנסה להלחם בשחיתות ואת העיתונאי ארי שביט שיוצא בגלוי במאמריו בעיתון "הארץ" ובהופעותיו בתקשורת. ארי שביט דורש להעמיד את רה"מ אולמרט לדין ומתריע בפני הפגיעה בדמוקרטיה, עקב כך הוא " זוכה " להתקפות שלוחות רסן מקולגות בתקשורת, אבל הוא נלחם בצורה עניינית, מפשיט את אולמרט מכל מסכותיו, מגלה את מעלליו הפליליים לכאורה הפוגעים בכל חלקה טובה של החברה. נוסיף כאן שאנחנו עדים ש-רה"מ מצפצף על החוק, נותן דוגמה רעה מאד לאזרחי המדינה שתוצאותיה יהיו הרות אסון לחברה הישראלית בעתיד, ימים יגידו...
למרות הביקורת שמשמיעים חבריו למקצוע והמכורים לגז שהוזכר לעיל שביט לא פוחד ולא נרתע ובצדק נלחם למען האמונה והערכים שלו בדרישה לפוליטיקאים עם ידיים נקיות והתנהגות הולמת של נבחרינו, אשרי המאמין, על כן מגיע לו ולמבקר המדינה השופט בדימוס לידנשטראוס זר פרחים וברכת יישר כוח.
מומלץ לחוקרי המשטרה שעתידים לשוב ולחקור את אהוד אולמרט להצטייד במסכות אב"כ לפני כל פגישה אתו, ואגב רצוי להזמין אותו לחדר חקירות משטרתי ולא לחקור אותו במעונו הפרטי כפי שנעשה עד כה, בו הוא קובע ומגביל לשעה אחת את משך החקירה ולהשתלח בהם בניסיון להטיל עליהם פחד. המלצה דומה ניתנת ליועץ המשפטי של הממשלה מני מזוז וחבריו בפרקליטות ולחבר השופטים שישבו בדין אם וכאשר יוגש כתב אישום (מעניין בעוד כמה שנים) ורצוי ללא עסקת טיעון בכדי להבטיח דיון הוגן והגנה בפני הגז ההוא וכמובן חייבים לחלק לקהל מסכות אב"כ בכניסה לאולם הדיונים כדי להבטיח את ביטחון בריאותם.
לסיום מעניין לדעת מי משלם את שכר הטרחה עבור שירותיהם של עורכי הדין, אלי זוהר, נבות תל קציר, רועי בלכר ופרופסור עו"ד רון שפירא שהצטרף לפני כשבועיים ליתר עו"ד המלמדים סנגוריה על אהוד אולמרט ולמה כל המוזות שותקות ולא קמה זעקה בדרישה להדיח אותו לאלתר מתפקידו?
והאם יש לנו עבריין לכאורה שמנהל את המדינה?
בהעדר הצבוע בשדה המזוהם.
אחרי הכרעת הדין הבוקר בעניינו של אולמרט, מסתבר שהוא השתמש בטקטיקת פיזור הנפיחה, בעטיה שופטי העליון לקו בה והקלו את עונשו.
ב -15/2/16 אולמרט העבריין המורשע, נכנס לכלא לרצות 19 חודשי מצער.
לאחרונה התבשרנו שדרך עורכי דינו. ביקש חנינה מנשיא המדינה ורק השד יודע מה יחליט נשיא המדינה.
נ.ב.
27/3/2017, לאחרונה התבשרנו שברוב חוצפתו הוא הגיש דרך עורך דינו, בקשת חנינה לנשיא המדינה ורק השד יודע, מה תהיה התשובה.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל