האירוע הנפשע באזור אידליב והאם האיסלאמיסטים באמת סופגים מכות?

התקשורת העולמית מעט רועשת, הרוסים מדממים לאחר פיגוע בתחתית בעירו של פוטין-סנקט פטרבורג, בלונדון אירועי דריסה ודקירה ובבלגיה עוצרים מוסלמים-אהה שכחתי פוליטקלי קורקט מפגעים. אז מה קורה?

ובכן נתחיל בראשון ראשון ואחרון אחרון. זו הייתה פצצה, שהוכיחה קבל עולם ומלואו שבאשר אסאד הוא שקרן שאינו מניד עפעף, רופא העיניים הזה שנשבע את שבועת הרופאים טובח ללא רחם באזרחים, חלקם תמימים וחלקם תומכי צבא סוריה החופשית, ילדים, נשים, זקנים,וגם בעלי חיים באמצעות הגז שהוא טען בפני אובאמה ואנשיו שממזמן השמיד אותו. כל זה למה? בגלל שאנשי צבא סוריה החופשית כבשו כפר השייך לעדתו – העלאווית שהיא בסה"כ 17 אחוז מתושבי סוריה והשולטת ביד רמה על שאר האוכלוסייה הסונית. ומה שיותר חמור הם-אנשי צבא סוריה החופשית, עומדים לכבוש את העיירה קארדאחה בה נולד אביו ובה מצוי המוזיליאום – קברם של אביו חאפז ואחיו באסל. בתוך כך הם פגעו בלוחמים נאמני באשר והציגו אותם כשהם "ערום ועריה" ולעניות דעתו של כותב שורות אלו, כל הסיפור כולו היה "אלנתקאם" יעני נקמה!!! ארצות הברית תחת משטרו של טראמפ החליטה לכנס את מועצת הביטחון, אבל כולנו יודעים שצפוי וטו רוסי ובכך יכסה הגולל על הקברים הטריים. אותו אלוף משנה בחיל האוויר הסורי חאסורי העלאווי שהטיל את הפצצה ידוע כאחד שלא דופק חשבון לאף אחד. הוא זה שמטוס הסוחוי 22 מתוצרת רוסיה שהוא מטיס כבר ביצע בעבר פשעי מלחמה מחוסן כמו שהבוס הגדול שלו יש לו חיסיון מפני הבאתו לבית הדין הבינלאומי בהאג.

אז כיצד מגיבים הסונים על המתרחש בסוריה ועל המכות שמרכיביהם השונים כולל אנשי דאע"ש חוטפים? מבצעים פיגוע "איכותי" בבת עינו של פוטין העיר שהוא היה ראשה (לאחר שסיים את עבודתו כקולונל בק.ג.ב.) סנקט פטרבורג.

מזה זמן, במהלך הבחירות בארה"ב וגם לאחריהן הציגה התקשורת בארה"ב, שהיא פרו דמוקרטית, ליברלית, ואנטי טראמפ במוצהר (להוציא רשת פוקס ותחנות רדיו מקומיות בחוף המזרחי, בדרום ארה"ב ובמרכזה) כאילו המערכה בסוריה הוכרעה וכי באשר אסאד אוטוטו מנצח. בעקבות תמונת מצב זו ותמונות אחרות המוצגות בפני הנשיא טראמפ התרחש אצלו לפני ההפצצה בגז מהפך עמדות. לפתע הוא יצא בהכרזה שאין עניין בהחלפתו של באשר. ייתכן שעובדה זו עוד תחליף צורה ותלבש צורה עד שהעולם יבין שיש צורך בשינוי מוחלט במערך היחסים בינו לבין רוסיה ומחד וגרורתה סוריה מאידך. כי כתוצאה מהתפניות הללו חל גם שינוי במצבו הפסיכולוגי של באשר שיצא ממצב הדכדוך שהיה שרוי בו ונכנס לאופוריה שדוחפת אותו למעשים לא אחראיים, בהם ירי הטיל לעבר ישראל והפגיעה הגובלת ברצח עם בעמו שלו באמצעות הגז. ייתכן שאכן הוא גם מנסה לבדוק את סף האזהרות היוצאות מהבית הלבן, ויש אפשרות שהוא עושה זאת על פי תכתיב מגבוה-רוסיה, כדי להראות לטראמפ שיש מלך חדש במזרח אירופה, שבסיוע אובאמה, כבר השתלט על המדיניות הבינלאומית.

והעולם תשאלו? הוא צופה מלקק את פצעיו שלו ומממשיך בסיוע למוסלמי ישראל כדי שתקום כאן מדינת חמא"ס. והיכן "ידידתנו ובת בריתנו" צרפת או אפילו גרמניה, הם מצקצקים בלשונם מביטים על המתרחש וממשיכים להזרים כספים לכל מיני ארגונים פונדמנטליסטים, ישראלים, חמא"ס, אש"ף וכל מיני מרעין בישין. ואילו בריטניה היא עסוקה בצרותיה הכלכליות ובירידת ערך המטבע שלה שבגלל הבריקזיט יורד פלאים.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל