בקרוב עלייה של מאות-אלפי פליטים יהודים מאירופה

מה עושה האנטישמיות הקיצונית בתוך הסכסוך הנוצרי-מוסלמי? בעוד הארצות הנוצריות סובלות מהתקפות רצח נגד אזרחי העולם הנוצרי, צמחו תופעות משונות של פגיעה בקהילות יהודיות בארצות-הברית ובאירופה. הרס בתי-קברות (אף-לא גווייה יהודית אחת יצאה למחות נגד העוול הזה... והמתים לא נוטים להגן על עצמם בחשכת הלילה שבה פועלים הנבלים הנוצריים). תופעות של כתובות-קיר הקורא

יגאל בור – 23 באפריל 2017
מאמר ראשון
הקדמה:
אחיי אזרחי-ישראל:
לפנינו מאמר ארוך שאני מעדיף לחלק לשלושה חלקים כדי להקל על קריאתו השלמה.

המאמר ארוך וקשה כי הוא עוסק בהבנת האירועים הפוליטיים בעולם ואת תוצאת השפעתם על גורל היהודים והישראלים בארץ ובעולם.

יש הבדל ברור בין יהודים וישראלים. יהודים הם בני העם היהודי בכל העולם, כולל בארץ-ישראל.
ישראלים הם כל התושבים שיש להם זכויות אזרחיות במדינת-ישראל.
בעתיד הקרוב ייווכחו כל הישראלים וכל היהודים שיש חשיבות למתן זכויות שוות במדינת-ישראל לכל האזרחים הישראלים.
מאידך יש להדגיש כי לכל הישראלים יש גם חובות שווים כלפי המדינה.
כל אזרח שאינו מסכים שחובותיו וזכויותיו קשורים זה בזה, עליו לוותר על אזרחותו הישראלית, ולהישאר בישראל כתושב-קבע שאין לו זכויות הצבעה לקביעת דמותו של השלטון האזרחי בישראל.

חלק א' של המאמר: בקרוב עלייה של מאות-אלפי פליטים יהודים מאירופה

את אשר חזינו במו עינינו נראה בקרוב:
לפני שלוש שנים, בשנת ,2014 כתבתי במאמרי שאנו נמצאים בתוך מלחמת-עולם שלישית שתוצאותיה קרובות.
היום הכול מתגשם בעינינו: בלבול חושים מוחלט בארצות-הנוצריות בעולם. בארצות-הברית העם בחר "באדם המטורף ביותר בחזון האפוקליפסה של המאה העשרים-ואחת". האדם שאמור להנהיג את העולם החופשי בתהליך היסטורי של מלחמת-עולם. לעיננו האדם הנבחר מדבר ועושה בהיגיון השמור רק לו ולעוזריו.
באירופה, אנגליה הצביעה לתהליך שבירת האחדות האירופית, דווקא בשעה שאירופה זקוקה לאחדות הדוקה כי "אסון דמים מאחורי-הכותל,.
בצרפת נעלמו המנהיגים המוכרים ועל הבמה הפוליטית צעירים שהציבור לא מכיר והוא ניצב מבולבל בדלת הקלפי.
הדמות המובילה בסקרים היא אחת שנחשבה לפוליטיקאית פשיסטית של המיעוט הימני קיצוני. אחריה מזדנבים שלוש דמויות בלתי מוכרות שציבור אינו יודע לבחור את הכי-פחות גרוע מתוך המבחר העלוב.
ביוון המשבר הכלכלי נמשך. בגרמניה היראה מפני חבלה מוסלמית מסלקת גרמנים לפזורה פחות מסוכנת. בלגיה שיעור האנשים שיושבים בביתם בשעות שאינם בעבודה הולך וגדל. וכו-הלאה-והלאה.

הסכסוך הבין דתי-מסתבך:
היום במדינות העולם אין ספק שהסכסוך- העולמי בעיצומו.
כל שנה יש אלפי הרוגים בתוך ארצות מוסלמיות רבות. האסלאם הקיצוני, שהוא הצד התוקפני שרוצה שליטה בכל ארצות העולם, פתח באופנסיבה כללית שהיום מפעיל מאמץ תרמו-אסלמי, המוקדש להפלת השלטונות הדמו-דמוקרטים.... היינו, המדינות שהם תחת שלטונות דיקטטוריים, שבמשחקי-בחירות דמו.. דמו... נבחרו בבחירות רשמיות.
ההישגים של האסלאם הקיצוני הם מקומיים. אף לא מדינה מוסלמית שיש לה דגל ערבי, נפלה לשליטה רשמית של הקיצונים. אבל לקיצונים יש דריסת רגל בתימן, מצרים, סוריה, עיראק, לוב, ופקיסטן. הם בוחשים קשה בקלחות של מצרים, טוניסיה ואלג'יריה, והיום הם גם בסיני וברמת-הגולן בצד הסורי.
האסלאם הקיצוני מקיים פעולות טרור בעשרות מדינות בעולם, ואין מדינה שאינה מקדישה מאמץ להגביר את שמירת הביטחון הפנימי, למרות שלרובן אין כול סכנה חיצונית.
המתח האדיר ביחסים הבין-לאומיים נובע מהמעורבות של אוכלוסיית האסלאם הקיצונית בחיים הפנימיים של מדינות נוצריות, ולמנהיגי אירופה אין מושג איך מקטינים את הלחץ הפנימי שנוצר בין נוצרים ומהגרים מוסלמיים.
למלחמת-העולם השלישית יש מימדים מפלצתיים. מעולם לא היו כל-כך הרבה מדינות שראו עצמן בסכנה-מלחמה. הטרור אינו בורר מטרות. בכל מקום שבו הוא יכול, הוא זורע מהומה על-ידי אנשים מעטים שמפעילים רצח ופציעה של אזרחים שלווים ברחוב.
בו-זמנית האסלאם הקיצוני צובר נשק, תחמושת וחומרי חבלה בתוך קהילות מהגרים מוסלמיים בכל מקום שיש כאלה.
בזכות החופש להשתמש בתקשורת אלקטרונית מכל הסוגים, הקשר בין מסיתים, מטיפי-דת-קיצוניים, ומאמינים מושפעים, אויביי הציביליזציה הדמוקרטית, מצליחים בעזרת הטלפוניה וקווי האינטרנט לבצע את כל ההליכים הנחוצים לתכנון, ארגון והפעלה של המערכת העולמית שלהם בלי צורך בתנועה-פיזית משמעותית בין הארצות והיבשות.
מערכות התקשורת האלקטרונית בעולם הם הכלי היעיל והזול להפעיל מבצעי-פיגועים ורובם לא מתגלים בזמן כי הפעילויות של הרוע נבלעים באוקיינוס האלקטרוני בתוך הכמות העצומה של משתמשים אחרים ובעיקר אזרחיים טובים.

מה עושה האנטישמיות הקיצונית בתוך הסכסוך הנוצרי-מוסלמי?
בעוד הארצות הנוצריות סובלות מהתקפות רצח נגד אזרחי העולם הנוצרי, צמחו תופעות משונות של פגיעה בקהילות יהודיות בארצות-הברית ובאירופה. הרס בתי-קברות (אף-לא גווייה יהודית אחת יצאה למחות נגד העוול הזה... והמתים לא נוטים להגן על עצמם בחשכת הלילה שבה פועלים הנבלים הנוצריים). תופעות של כתובות-קיר הקוראות להשמדת היהודים הן תופעה נפוצה הולכת ומתפתחת.
למה?
בכלל, למה כשהנוצרים מותקפים על-ידי מוסלמים, הם שואפים להרוג ביהודים?
לכאורה אין כאן היגיון... בבחינת "מה קושר פחד מהמוסלמים לשנאת יהודים?".
ובאמת אין כל קשר חוץ מאשר תסכול נוראי שממנו סובלים הנוצרים של המאות עשרים ועשרים-ואחת.
התסכול נובע מהאבסורד שנוצר בתוך המסורת הנוצרית-קתולית משיבת-ציון של היהודים למולדתם. זה נשמע די מוזר... "הנוצרים סובלים בגלל אבסורד בין המסורת הקתולית ושיבת ציון?
כן. זאת המציאות הנוראית למי שמאמין כי "ישו הוא בן האלוקים". לא פחות.
הבעיה המיסטית הזאת נולדה מייד עם הופעת הנצרות וניפוחה לדת עולמית, דווקא על-ידי היהודים תלמידי ישוע. המנהיג של התנועה הנוצרית היה חכם יהודי בשם שמעון בר-יונה שהיה אחד משניים-עשר התלמידים של ישוע מנצרת.
לאחר צליבת ישוע מנצרת, תלמידיו נטשו את תקוותם להשפיע על היהדות המקומית לקבל את ישוע כנביא או כמשיח והם התפזרו באירופה כדי להביא את בשורתו לעמים עובדי האלילים.
לאחר זמן קצר תלמידי ישו הבינו שאינם יכולים להשפיע על עובדי האלילים לקיים את מצוות היהדות ובראשות תלמידו שמעון בר-יונה שכונה בפי חבריו "כייפה" שבעברית משמעו "סלע". במעבר לאירופה "כייפה" תורגם ל"פטרוס" בשפה הרומית.
השפעתו האישית של פטרוס היא המכרעת באפיון הדת הנוצרית ובעיקר של הפלג הקתולי. הגדרתו שלפטרוס את ישוע "המשיח בן-האלוקים" שודרגה לאחר מאתים וחמישים שנה וישו קיבל את התואר אלוקים הבן, לצד אלוקים האב ורוח-הקודש.
מייד עם הכרזתו של ישו כאלוהים-בן-אלוהים, הכנסייה הקתולית הכריזה על שינויים מפליגים בעקרונות הדת הנוצרית:
א. ישוע הוא אלוהים לצד אלוהים בורא היקום.
ב. ישו הוא המשיח שירד לאדמה כדי לגאול את האדם מעוונותיו.
ג. אהבתו של המאמין באלוהותו של ישו פוטרת אותו מהצורך למלא את המצוות של התורה.
ד. האלוקים-האב שונא את היהודים מפני שהם דחו את ישוע כמשיח וכאלוקים.
ה. האלוקים שולל מהיהודים את התואר "העם הנבחר", ומעביר אותו אל המאמינים בישוע בן אלוקים.
ו. האלוקים קילל את היהודים בפרשות האחרונות של ספר דברים אם הם לא ילכו במצוותיו. עיקר הקללות שהתקיימו: היהודים גורשו "מהארץ-הקדושה שלא על מנת לחזור אליה לעולם.
ז. היהודים יישארו תמיד מפוזרים בין העמים בגלות-נצחית, מבוזים בעמים ונתונים לחסדם של הזרים.

אלפיים-שנים הקללות שספגנו בספר "דברים" היו בתוקף. היינו נרדפים, נעלבים, נרצחים, מגורשים, נאנסים, מושמצים, מנוצלים ונלעגים. עד סוף מלחמת העולם השנייה.

מסע הסיוטים היהודי על פני כל הגלובוס הקטן של הרבש"ע הסתיים בקרשצנדו נוראי. מלחמת עולם, האירופאים נלחמו זה בזה, הצטרפו הרוסים והאמריקאים, היפנים והספרדים, אירופה בערה, צפון אפריקה נכבשה כמעט כולה על-ידי הנאצים, אבל הרוע הוכרע רק אחרי שהגרמנים השמידו באכזריות שישה מיליון יהודים.
ארבע שנים לאחר סיום המלחמה, קמה לתחייה האומה היהודית ובהסכמת האומות קמה מדינת ישראל.
הנוצרים עשו הכול כדי לסקל את התחייה הזאת.
כל ארצות הנוצרים בעולם, כולן. ידעו כבר בשנת 1942 שהגרמנים מקימים בתי חרושת למוות. אף לא מדינה אחת הרימה קול.
האמריקאים והאנגלים נמענו מלהפציץ את מחנות המוות כדי למנוע רצח יהודים אבל הם מיאנו לעשות זאת.
תוך כדי מלחמת העולם השנייה גרמניה פנתה לאומות העולם בהצעה להעביר אליהן פליטים יהודיים, אף לא מדינה אחת בעולם הנוצרי הסכימה לקבל יהודים והם ידעו שסוף היהודים יהיה מוות בגרמניה.
השגריר הסיני באירופה נתן 2500 אשרות כניסה ליהודי אירופה. זהו. זה מה שהעולם עשה לנו.

הנוצרים באירופה עושים הכול כדי למסור את אדמות ארץ-ישראל לערבים. צדק הם רוצים לעשות להם? "צדק מטוב-לב" על חשבונם של הנוצרים? מה פתאום?
הצדק של הנוצרים נתלה על צווארם של היהודים המלוכלכים, שונאי האל, זובחי נוצרים לכבוד הפסח. אלה אינם היהודים האמיתיים כפי שהם היו ביציאת מצריים. ובכלל, ליהודים-המזויפים אסור לשהות על אדמה קדושה לאלוהים וישוע כוכב-עליון....

לא נעים...
מאד, מאד,,, מאד מאוד לא נעים!!!!!!!!!!!!!!!
חלק שני של המאמר: בקרוב עלייה של מאות-אלפי פליטים יהודים מאירופהאהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל