הקשיבו, הקשיבו בפעם הראשונה ולא האחרונה ייבחר לראשות הממשלה ערבי-פלסטיני תושב ישראל

תרחיש 2016-2018 בחסות הממשלה המכהנת, האופוזיציה ושרשרת ארוכה של יהודים שמתגעגעים לחיות תחת מגפי הפריץ.

תזכורת-דצמבר 2015
תרחיש 2016-2018
להלן מגה סטירה המדברת בעד עצמה עתיה של השתלטות 15 ה-ח"כים הפלסטינים אזרחי ישראל על בית הנבחרים, בחסות מרבית עיתונינו ועורכיהם, השמאל היהודי-ישראלי על ארגוניו הרבים, בתוך כך חברת ה-ח"כ שלי יחימוביץ אמרה ב-21/9/16 ציטוט " במחנה שלי מתנהגים באופן אידיוטי ".
כזכור אברהם בורג המתייוון יצא לפני כ-חודש בקריאה לשמאל הערבי להתאחד עם השמאל היהודי רדיקלי שהוא עומד בראשו ובינתיים מונה 250 אנשי אקדמיה ולאותת ליתר מפלגות המשאל היהודי ישראלי, ליזום איחוד עם מפלגת העבודה, קדימה, התנועה, יש עתיד, מרצ, חלקי ישראל ביתנו ולשכנע ח"כ מסוימים בליכוד להתאחד לגוש שמאל שיהוה אלטרנטיבה לממשלת נתניהו, בהנחה מבוססת על מגעים מוקדמים עם ממשלת הצללים בשם וועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל המונה 110 חברים, תענה בחיוב לפניית בורג נהיה עדים כאמור להיווצרות גוש שמאל יהודי-ערבי, בתנאי מוקדם ובל יעבור שייחתם הסכם בין הצדדים שבו יוסכם על כל השותפים שאם המפלגה המאוחדת יהודית ערבית תנצח בבחירות, היימן עודה יהיה יו"ר הגוש הנ"ל ומעומד לראשות ממשלת ישראל בכנסת ה-21.
כצפוי כל יושבי ראש של המפלגות היהודיות חתמו על תכתיב ההסכם וכך המפלגה המורחבת יהודי-ערבית יצאה לדרך.
הוסכם שבתחילת שנת 2017 האופוזיציה ה-דו ראשים הרצוג-ציפורה 'שתפסה פוזיציה', תעשה כל מאמץ בתמיכת המפלגה הערבית המאוחדת, לתכנן פושט על ידי ציפורה ובוז'-י להכשלת רה"מ נתניהו, ולגרום לכך שכהונתו תהיה קצרה ותסתיים במהלך שנת 2017 ונתניהו יאלץ לפזר את הכנסת ולהכריז על הקדמת הבחירות.
כאמור האופוזיציה המהוללת, בתמיכת מרבית אמצעי התקשורת, מצליחה להערים קשיים ולשים מקלות בגלגלי ממשלת נתניהו, על ידי הגשות תכופות של אי-אימון ותרגילים נוספים והוא נאלץ להודיע לעם מעל במת הכנסת שמפאת הפושט השני שתוכנן נגדו מאחורי גבו וחוסר יכולתו למשול הוא מפזר את הכנסת ומכריז על הקדמת הבחירות לממשלה ה- 35, תאריך קיימן יפורסם בהקדם.
ביום ה-ש ואחרי ספירת הקולות, העם היושב בציון מתבשר על מגה מהפך היסטורי: המפלגה הערבית המאוחדת, שאחרי התחברות מפלגות השמאל היהודי המעורב, משנה את שמה ל-מ.ע.מ. מפלגה ערבית-יהודית מאוחדת, זוכה ברוב קולות ונשיא המדינה המהולל ריבלין שלכאורה חלומו מתגשם, מטיל עם חיוכו הרחב והמזויף, על ח"כ היימן עודה להרכיב את הממשלה.
עודה לא מאבד זמן ואחרי שבועיים הוא מציג את ממשלתו בכנסת, מקבל את אמונה, נשבע אמונים בתפקידו החדש לראש הממשלה הערבי הראשון ולא האחרון של מדינת ישראל וממנה את חנין זועבי לממלאת מקומו ואת זהבה גלאון לסגניתו.
אחרית דברים: אחרי שממשלת היימן עודה תחתום תוך זמן קצר מיום כינונה על הסכם שלום עם הפלסטינים הכולל את כל דרישותיהם, רובי ריבלין, הראיס החדש היימן עודה ואבו מאזן יטוסו יחדיו לנורווגיה לקבל את פרס נובל לשלום מידי המלך.
נ.ב.
אחרי כינון ממשלתו, היימן עודה דורש עבור המגזר הערבי ומקבל את אישור הכנסת ברוב קולות, בנוסף לאוטונומיה התרבותית דה פקטו לה זכה המגזר אחרי ביטול הממשל הצבאי, גם אוטונומיה מדינית דה יורה, שתבטיח קיום שלוש מדינות לשלושה עמים עם תיקוני גבולות מוסכמים על כל השותפים לפי הפירוט הבא:
1 .מדינת ישראל יהודית-ערבית בגבולות מצומצמים, בראשות היימן עודה שאחרי כינון ממשלתו יקים, חליפות אסלאמית בישראל בראשות ג'אמל זחלקה ובירתה ירושלים המערבית.
2 .מדינת ישראל על טהרת פלסטינים תושבי ישראל, שתקרא מדינת המשולש הערבי בארץ ישראל בראשות סאלח ראאד ואו"ם אל פחם בירתה.
3 .מדינת פלסטין בראשות אבו מאזן ובירתה ירושלים המזרחית.
בתוך כך הממשלה החדשה תפרק את כל ארגוני ועמותות השמאל הישראלי: שלום עכשיו, ב-צלם, הקרן החדשה, שוברי שתיקה, אחרים וכל מפלגות כולל יו"ר של מרצ, התנועה, העבודה ויש עתיד יישלחו לרמאללה לעבוד בפרך תחת מגפי הפלסטינים.
אחרית דברים
מי שלא רצה להכיר בשתי מדינות לשני עמים, יקבל שלוש מדינות לשלושה עמים.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל