קץ רשות השידור

ליהודים היתה אורה ושמחה וששון ויקר

מדוע שמחתי כאשר סגרו את רשות השידור?

לרשות השידור היו 2600 מקבלי משכורת, כאשר לפחות 70% מהם היו מיותרים. עובדי רשות השידור בזזו את קופת הציבור, ע"י 10-13 ועדי עובדים ,שהתחרו ביניהם בחוצפה, בבוטות ובעזות מצח, מי מהם יצליח לבזוז יותר. עשקו אלמנות ויתומים בגביית "אגרת השידור", פרצו לביתם ולקחו להם את הטלוויזיה העלובה שהייתה להם. עובדי רשות השידור דיווחו על שעות ערב, פלוס שעות ערב, פלוס שעות לילה, פלוס שעות נוספות, פלוס שעות כוננות, פלוס כוננות על, וזאת כאשר בקושי הגיעו לעבודה. ציוד חדשני ויקר שכב במחסנים, ללא שימוש, כיון שוועדי העובדים דרשו תוספת בגין הפעלתו.

שר מסוים אמר פעם: כאשר באים לראיין אותי מערוץ 2 מגיעים שני אנשים, עיתונאי וצלם, כאשר באים לראיין אותי מערוץ 1 מגיעים 8 איש: כתב, מקליט, צלם, מפיק ועוד 4 עוזרים. גם העובדים שעבדו באמת ובחריצות, שתקו כאשר ראו את ערימות הבטלנים שלידם. כל הרפורמות נכשלו, כיון שהעובדים לא נתנו לגעת במצבורי השומן. במבחן עלות-תועלת, השידורים היו עלובים ומשעממים והביאו רייטינג חד ספרתי. עם ישראל הצביע באמצעות השלט.

מדוע שמחתי כאשר סגרו את רשות השידור?
כי הם היו עובדי ציבור שהשכר שלהם היה ביחס ישיר לנזק שהם גרמו לכולנו:
משכורות חודשיות לדוגמא ב – 03/2015 ₪
א. מפקח קול 71,013.00
ב. מפקח בכיר 68,047.00
ג. סגן מנהל 67,787.00
ד. מפקח אחזקה 64,730.00
ה. ראש דסק חדשות 64,533.00
ו. כתב עורך 61,257.00
ז. מנהל גזברות 51,549.00

מדוע שמחתי כאשר סגרו את רשות השידור?

השידורים היו מוטים שמאלה והפכו לאנטי ציונים, אנטי דתיים ולפעמיים אנטי ישראלים. תכניות וסדרות רבות היו בניגוד להלכה ובניגוד ליהדות ובניגוד למוסריות אנושית בסיסית, תוך הבלטת גירוי וליבוי יצרים ותאוות: תאוות אכילה. תאוות ממון. תאוות לשון הרע. תאוות רכילות. תאוות עריות. תאוות כבוד. שפיכות דמים. עבודה זרה של ידוענים וסלבים ופולחן הגוף והחומר. צמחה כאן ממלכת אופל שהשתלטה על המוחות של רבים, הזינה אותם ברעל של מחלוקת ומריבה, תוך הדגשת והבלטת החדשות הרעות והתעלמות כמעט מלאה מהטוב והישר והמשותף לכולנו. ציבורים שלמים ואישים חשובים נזנחו או הפכו לשק חבטות ולשעיר לעזאזאל, תוך כדי שנעשה להם רצח אופי: הימין. ראש הממשלה. משפחת ראש הממשלה. דתיים. חרדים. מתנחלים. עולי אתיופיה וילדיהם. זקנים. קשישים. הערבים זכו להעדפה מופרזת בסיקור חברי הכנסת, תוך כדי התגייסות מלאה למען הקמת מדינה ערבית פלסטינית על חורבות ההתיישבות החלוצית היהודית ביהודה שומרון וחבל עזה. גירוש היהודים מחבל קטיף ומצפון השומרון, לרבות פוגרום עמונה, לא זכה לסיקור ולמאבק למען זכויות האדם שלהם שהופרו ברגל גסה ועל ידי גייסות של לובשי שחורים ומשתפי פעולה. יש הרבה דם על הידיים של עובדי רשות השידור על חיזוק הטרור הערבי והאיסלמי והצדקתו. יש הרבה דם יהודים חלוציים תורניים על ידיהם של עובדי רשות השידור על ציד המכשפות נגדם ועל הצדקת הטרור נגדם. יש הרבה דם יהודי על ידי עובדי רשות השידור על שנתנו במה לארגונים שונאי ישראל ולאנטישמים יהודים ולא יהודים כאחד להסית ולהרבות שנאה כנגד יהודים ונגד המדינה היהודית וראשיה. יש הרבה דם יהודי על ידי עובדי רשות השידור על שיצרו מאזן הרתעה ואימה על לוחמי צה"ל וזרועות הבטחון שנלחמים כנגד אויבי העם היהודי והמדינה היהודית.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל