כמה מילים לדעעתון

חיפשתי פלטפורמה לכתיבה - ומצאתי את האתר הזה - דעעתון בו הכתיבה חופשית - לאחר הודייה על האכסנייה יש לי גם כמה הצעות לשיפור

1. אין אפשרות לשנות את הטקסט לאחר העלאתו וכך אם נשמרה שגיאת הקלדה או אם יש איזו תקלה בכתיבה אין אפשרות לערוך או לבטל את הטקסט. מתסכל עבור מי שרוצה להוציא מוצר מוגמר מושלם. כדאי להוסיף אופציה של עריכה. או ביטול הטקסט -
2. הטקסט נעלם. הנה לדוגמא כתבתי את הטקסט לכותר הזה בתשומת לב ובדיחות דעת אולם הכל נעלם ואין לי פנאי להתחיל לכתוב הכל מחדש לכן יהיו אלו סעיפים קצרים. רק הנושא.
3. היות וניהול מערכת הכתיבה הוא אצל מערכת דעעתון ולא אצל הכותב גירסאות של הקלדה עלולות להתפרסם שלא לסדר, נוסף על כך שהטקסט נעלם לפעמים - כך למשל לחצתי על עריכה שמירה וסנד אולם הטקסט אשר עלה לשידור באחד המאמרים היה גירסא קודמת לא מתוקנת של הטקסט. כאן חוזר לסעיף 1
גיליתי כי נח לי יותר לכתוב את הטקסט בוורד או וורדפרס ורק להעתיק הנה את הטקסט המוגמר. לצערי גיליתי זאת אחר שעות רבות של כתיבה אשר נעלמה אל מול מסך המבקש פתאום את שם המשמש והסיסמא לאתר מבלי כל אזהרה מוקדמת או היהוב הממליץ על שמירה.
4. התמונות אינן ניתנות לעריכה. את התמונה של איינשטיין היקר בדקתי ווידאתי כי הוצבה עם הפנים נכון אולם היא לא נשמרה ולא פורסמה נכון. חוזר לסעיף 1. אי אפשר לשנות לצערי.
5. הייתי שמחה לכתוב בתמונת הנושא - על מנת לציין קרדיטים והיכן צולמה - אולם אין שורת הצמדה. יש אפשרות לכתוב עבור תמונות בפיסקאות אולם דווקא תמונת הפתיחה היא החשובה.
המערכת דורשת תמונה פרטית ולא שימוש בתמונות אינטרנט - זה דווקא מוצא חן בעיני אך מתבקש לאפשר לכתוב מיהו הצלם ומה מצולם.
ואחרון חביב - תודה רבה על הפלטפורמה לכתיבה - מבחינתי כל הבעיות המוצגות כאן ניתנות לטיפול - אני מוצאת ערך רב ברב שיח בו האנשים יכולים להביע דיעות ולשתף במידע.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל