יחסים טובים

כשיש לך חיי משפחה חזקים ואתה מקבל את המסר שאתה אהוב, כי אתה מטופל, כי אתה חשוב להם, המידע החיובי "והמשוב של אהבה וחיבה כבוד והערכה הדדית ... נותנים לך את המקור למצוא משאבים פנימיים כדי להתמודד עם החיים בהצלחה רבה יותר

משפחות עם יחסים טובים.
כשיש לך חיי משפחה חזקים ואתה מקבל את המסר שאתה אהוב, כי אתה מטופל, כי אתה חשוב להם, המידע החיובי "והמשוב של אהבה וחיבה כבוד והערכה הדדית ... נותנים לך את המקור למצוא משאבים פנימיים כדי להתמודד עם החיים בהצלחה רבה יותר ".
הנה דוגמאה למשפחה שמראה לנו איך זה לקבל את המסר שאתה אהוב מטופל וכי אתה חשוב ומעורך.

לאחר שהילדים שלה היו בבית הספר, אישה אחת החליטה לחזור לאונברסיטה ללמוד לתואר שני. אחרי כמה שנים של עבודה קשה בלילות מאוחרים, היא סיימה סוף סוף את התוכנית לתואר שני. בעלה תכנן לה מסיבת סיום. הוא הזמין את כל חבריהם לביתם לברך את אשתו על עבודתה הקשה.
אבל היא הפכה לו את התוכניות. היא קיבלה רשימה של המוזמנים למסיבה שלה והתקשרה לכל אחד מהם. "הייתי רוצה להפתיע את בעלי, " אמרה להם. אז היא הסבירה מה הוא הקריב למענה שיתאפשר לה לחזור ללימודים, הוא תמך בה מבחינה רגשית כשהרגישה שהיא מדוכדכת.או שזה למעלה מכוחותיה להתמודד עם חומרי הלימוד. בדומה להורה יחיד, הוא שינה את סדרי עבודתו עזר באיסוף הילדים מבית הספר, טיפל בהם בערבים, עשה חלק ניכר מעבודות הבית והכנת ארוחות למשפחה בנוסף לזה, החינוך שלה היה יקר והמשפחה נדרשה לבקש הלוואה "ומילגת סטודנט. " הייתי רוצה שזו תהיה מסיבת הפתעה בשבילו במקום מסיבת סיום בשבילי, "אמרה לכל אורחיה.
אז הם באו עם כרטיסי ברכה עבורו ומטעמים למסיבה, כל מה שהוא ציפה. אבל כאשר נודע לו שזה הכל בשבילו, הוא היה המום! ובשבילה, התברר שזו הייתה מסיבת הסיום הגדולה ביותר שלה ציפתה, ושבה כולם השתתפו אי פעם.
מעשיו, נכונותו להקריב זמן אמצעים ונוחיות אישית, זאת אהבה, היא המטופלת והיא החשובה. וזה נתן לה את האומץ לקפוץ לתוכנית תובענית שאחרים אולי מעולם לא ניסו.
אתה אהוב ... אתה מטופל ... אתה חשוב. היכן שקיימת אהבה יש חום. כאשר נפגשים הצרכים הפיזיים והרגשיים של כולם, יש ביטחון, וכאשר יש כבוד והערכה הדדית זה לזה במשפחה וזו הנורמה, הנפש והרוח יכולים לפרוח. זה לא יכול להיות יותר טוב מזה.
האם התנסתם בכך במשפחה שלכם?אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל