מדינה יהודית עתידית

מדינת ישראל תלויה במדינה היהודית העתידית

מדינה יהודית עוד לא הוקמה בתכלית. מדינת ישראל תלויה במדינה היהודית ההולכת ומתגשמת במציאות של ימינו

היכולת של האזרח הממוצע להשפיע על ההתרחשויות בדיקטטורה היא אפסית, ובדמוקרטיה היא מראית עין. זו מסקנה המתקבלת מתוך מחקרים רבים ומגוונים בכל רחבי העולם. דמוקרטיה היא למעשה דיקטטורה של הלוויתנים, שהם מדינות הלאום, השולטים בחברה ובתרבות, באמצעות קשרי הון שלטון, עם הכרישים, שהם אליטות עשירות, ועם כרישי-לוויתן שהם תעשיות ענק, תאגידי תקשורת, חברות לסחר בנשק, לסחר בנשים וילדים, במשאבי טבע ובמשאב האנושי.

אנחנו הסרדינים, כלומר הציבור, העם, האזרחים המקיימים את הלווייתנים, את הכרישים, ואת כרישי הלווייתן, ובלעדינו הם חסרי אונים. בכדי להפוך אותנו לרובוטים אנושיים בתעשיית ההון והשלטון, מגויסת תקשורת ההמונים בכדי לשטוף את מוחותינו בהבל הבלים, וכך נעשים כולנו אידיוטים שימושיים.

הסרדינים מתקוממים. המרד הקדוש של הסרדינים, הוא באמצעות הקמת להקות. הלהקות אינן סוגדות למנהיג כריזמטי, או למנהלים עריצים. אלה הן להקות שאומרות לא לשטיפת המוח, לכל שטיפת מוח. להקות כאלה מפוכחות ואינן מתפתות לשטיפת המוח התקשורתית, או לזו המתקיימת בבתי הספר הציבוריים והפרטיים כאחד. המנהיגות של הלהקות הינה מנהיגות פנימית בהתנדבות מלאה. זו מנהיגות שתפקידה לשרת ולא למשול.

להקה כזו, היא למשל להקת היהודים. הכוונה היא לאותם אנשים ישרים ותמימי דרך, רודפי צדק ואמת וחסד, ומשפט צדק, שמזדהים לחלוטין עם התורה והמצוות, ועם ההלכה היהודית, ובעיקר עם רוח התנ"ך ועם ארץ התנ"ך השלימה. הלהקה הזו, היא רבת עוצמה, רבת השפעה, ולה שליחים נאמנים, בדרגות שונות של עצימות, כסויי ראש וגלויי ראש כאחד. להקה כזאת, בהחלט אוהבת את הבית היהודי. כתנועה פוליטית, אך יותר מזה כתופעה חברתית, כלל עולמית. גם לא יהודים מסייעים רבות ללהקת היהודים, כיוון שהם שותפים לחזון הלאומי והחברתי של היהודים.

אותם יהודים, יחד עם בני בריתם, מקימים מדינת ענן יהודית. זו מדינת כל אזרחיה. זו מדינה כלל עולמית. זו מדינה שהקוד האתי שלה היסודי שלה הוא עשרת הדברות. על הקוד האתי של עשרת הדברות בנויות קומות נוספות, כמו קומת ההלכה היהודית לדורותיה. קומה נוספת היא קומת התנ"ך והתלמוד וספרות הפרשנות של מפרשים נאמנים לשרשרת גדולי הדורות היהודית. מעל קומה זו קיימת קומת הרוחניות היהודית והנבואה. קומה זו היא העיקרית. משמעותה היא יצירת חברה אנושית מופתית, בה מתקיימת ההוראה של הכוח העליון, ואהבת לרעך כמוך. קומה בה כל אדם הוא נשמה, כל אדם הוא עולם ומלואו, קול האדם נשמע, כולם רואים את כולם, ראייה אמיתית וכנה, אחראים איש על רעהו, ולכל אחד ואחת נתונה תשומת הלב וההשקעה, לעשותנו מאושרים ומטופחים כיאה ליצורים שבראם אב אחד, מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא.

מוסדות מדינת ישראל, כמו גם צבא הגנה לישראל, כמו התקשורת הישראלית, תלויים יותר ויותר במדינת הענן היהודית. הם יודעים זאת היטב. רק אזרחי מדינת הענן היהודית, עדיין לא מודעים לכוחם האמיתי. יש להם רמזים. הרמזים הם בדמות כוחן העולה של רשתות חברתיות, של עיתונות חופשית חוקרת, של מהפיכות עולמיות ואזוריות שמתרחשות מכוח הרשתות החברתיות. החורף הערבי והקיץ האמריקני הם תוצרים של חברות ענן לא יהודיות. אלה הם חברות ענן, המהוות רמז לחברת הענן היהודית, על כוחם העולה של אזרחים חופשיים, המחליטים לומר לא להשתלטות על מוחם וליבם ויצריהם.

עוד ועוד יהודים, ולא יהודים, מוצאים את עצמם בצומת של בחירה חופשית, האם להצטרף למהפיכה היהודית, להפיכת העולם למקום בו שוכנת האלוהות והמצפון העליון. לא עוד רוע ושחיתות של כוחו ועוצם ידו של רודן עריץ, כזה או אחר. תם עידן הכוחנות והשתלטנות. קץ עידן האיזמים. קץ עידן האדם העליון. החל עידן האלוהים. החל עידן הלב של העולם.

העתידן רועי צזנה, יצר רבים מהמושגים בהם עסקנו, עד כה. ועל כך, תודה גדולה מאוד. אלא שרועי צזנה הינו עתידן מוסרי שהקוד שלו, הוא קוד חברתי כלכלי אנושי. גם זו לטובה. אך אנו יודעים שרק הקריאה בשם המפורש, היא זו שתביא את הגאולה המוסרית לכל האדם. רק מוסר הקודש הוא בעל תוקף עליון, ורק בכוחו להכניע את האגו האנושי, שהשתלט על האדם, מזה אלפי שנים. רק התגלות אלוהית יש בה בכדי לכוף את יצר האדם, ולהבטיח את נאמנותו ליוצרו. התגלות אלוהית היא כורח המציאות המתחלפת לנגד עינינו.

אנו כולנו, נמצאים כעת, בהיעדר הקודם לחידוש ההוויה. היעדר זה, פירושו שפג טעם הפירות והירקות. פג טעם הבשר. פג טעמה של התרבות והאמנות. פג טעמה של ההתעמלות השכלית, בלבוש חילוני או דתי. פג טעמם של מנהיגים. פג טעמה של המדינה. פג טעמה של התקשורת. פג טעמה של מערכת המשפט והאכיפה, הביטחון והכלכלה. כי כל המערכות הללו, פועלות על דלק שהולך ונעלם, הולך ונאלם. הולך ונעשה אלים ואכזרי. אנו צופים בדלק האגו, שמאבד את עצמו לדעת, ומנסה לאבד את כולנו לדעת.

מעתה והלאה, יותר ויותר, ייחשפו כל עבדי האגו, עבדי הכוחנות והאלימות, הצבועים והשרלטנים, בזה אחר זה. קלונם ייחשף ונחשף ברבים. אין הנחות לכסויי ראש. אין מי שיעמוד בפני האור האלוהי העליון, אשר ישבור את האלילים, את כל אלילי הזהב והכסף, את אלילי הכוחנות והפוליטיקה התככנית. תם עידן "הנסיך" של מקיאוולי. בא עידן מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא.

בעת חילופי העידנים, טעם החיים הוא בבריתות בין בני אדם לעזרה הדדית. קבוצות עבודה רוחניות בשיטת 12 צעדים, הם דוגמא ומופת להתפתחות רוחנית בתקופת הביניים, עד להתגלות האלוהית. קבוצות עבודה רוחניות נוספות, הן עמותות וארגונים לסיוע לזולת, ותנועות רוחניות לאדם כמו תלמידי אקהרט טולה, ולאדם יהודי כמו חסידות קוק חב"ד וברסלב. כולנו מתכוננים להתגלות הבאה והולכת. וְיִירְאוּ מִמַּעֲרָב אֶת שֵׁם השם וּמִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ אֶת כְּבוֹדוֹ כִּי יָבוֹא כַנָּהָר צָר רוּחַ השם נֹסְסָה בוֹ.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל