דו קרב סטירי בין ענק לדרדס

קרב אגרוף פנטסטי בין שני מועמדים לראשות ממשלת ישראל, בהתאם להסכם שנחתם ביניהם שיקנה למצח לשבת על הכיסא הנכסף לכל ימי חיו

1/1/2014-שיתוף זיכרון
דו-קרב סטירי בין דרדס לענק
ראש הממשלה בנימין נותן-יה, הגאון התורן של הליכוד ויו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג הגאון התורן של מפלגתו ה-כביכול ציונית, כינסו מסיבת עיתונאים לבשר לעם היושב בציון על הסכם שנחתם ביניהם, להתמודד בעוד מספר חודשים בקרב אגרוף שהתקיים באצטדיון טדי בירושלים.
על פי הסכם חתום כדת וכדין על ידי שני המתמודדים, המפסיד בקרב יפרוש לצמיתות מהחיים הציבוריים ואילו המנצח יהיה ראש ממשלת ישראל עד סוף ימיו.
מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי לכל תחנות הטלוויזיה בארץ ובעולם.
הזמנות נשלחו לראשי המדינות החופשיות ולמזכיר האו"ם, כל המוזמנים ללא יוצא מן הכלל מאשרים את היענותם לבוא לארץ הקודש לצפות באירוע הפנטסטי הזה.
בשעת ה-ש המתמודדים נכנסים לזירה, ציפורה צולעת על רגלה השמאלית בגלל מעידה וחשש לשבר, נבחרה כשופטת ויו"ר הכנסת יולי אידלשטיין החנון התורן ל- כרוז.
כוחות צבא, משטרה גדולים ביבשה, בים ובאוויר גויסו לאבטח את האצטדיון המלא מפה לפה בתומכים משני הצדדים והאורחים החשובים מארצות ידידותיות, מהומה גדולה בירושלים.
בשורה הראשונה יושבים מלכת אנגליה, מלכת שוודיה, מלך בלגיה, מלך סעודיה, מלך מרוקו, מלך ירדן, מלך סעודיה, הנשיא טרמפ, הנשיא ריב-לין המהולל, נשיאים וראשי כל המדינות חופשיות ורעיותיהם.
בשורות מעליהם הצטופף קהל רב מכל רחבי הארץ והעולם ותומכים רבים של שני המתמודדים.
עיתונאים מכל רחבי העולם מצוידים במצלמות טלוויזיה, התמקמו בשטח להעביר בשידור חי את הקרב היסטורי לכל פינה אפשרית על פני הגלובוס.
יו"ר הכנסת יורי אדלשטיין עולה לבמה לוקח מיקרופון ליד ומכריז:
" כבוד מלכי וראשי כל מדינות העולם ורעיותיהם, כבוד מזכיר האו"ם ורעייתו, גבירותיי ורבותיי, מכובדיי כולם, קהל נכבד, קבלו את יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג העומד לשמאלי ששואף להיות רה"מ ואת ראש ממשלת ישראל המכהן בנימין נתניהו העומד לימני, לדו- קרב שבסופו המנצח יזכה בכתר הנכסף לכהן בראשות ממשלות ישראל לשנים רבות מספור.
נשמע צלצול, הסיבוב הראשון מתחיל:
הרצוג, לבוש במכנסיים שחורים מגיעים לו לברכיים, חולצה אדומה שמבליטה זרועות נטולות שרירים, פרצוף עגלגל, מקפצת בכבדות...יוצא בהתקפה ומנחית שמאלית על פניו של יריבו ופוצע לו את הגבה הימני...
נתניהו לבוש מכנסיים כחולים המבליטים לו את הכרס וחולצה לבנה, מופתע, נסוג לאחור...מתאושש ושולח ימנית לפרצופו של הרצוג שגורמת לו לאבד שיווי משקל והוא נסוג לכיוון החבלים, בניסיון לנוח מהמהלומה הפתאומית.
נשמע צלצול שני, המתמודדים חוזרים לזירה:
הרצוג שטרם התאושש, בטוח בעצמו, עובר להתקפה, הוא מנחית אגרוף ביד שמאל לעבר נתניהו ופוגע לו בלסת, הקהל משמיע " חוואו...", מפיו של ביבי פורץ זרם דם כחול ונראה שהוא בבעיה, נסוג לכיוון החבלים מתאושש מעט, חוזר לעצמו והקרב נמשך כאשר ציפורה מקפצת בצליעה בין שני המתמודדים...הרצוג מקפץ תוך חיקוי תנועות של מוחמד עלי, מראה סימני עייפות, מתקרב לנתניהו, מחבק אותו ולפתע...מכניס לו מכה לא חוקית בעליל מתחת לחגורה ישר לביצים ששולחת את ביבי לקרשים, אך הוא מתאושש במהירות וקם על רגליו...הקהל שואג " בוז-י הביתה, בוז-י הביתה ", ציפורה שראתה את העבירה, מפסיקה לרגע את הקרב ונוזפת בהרצוג, באולם המתח גובר.
בסיבוב השלישי, נתניהו מתקרב בקפיצות מגושמות לעבר הרצוג ובסדרת אגרופים, שולח ימנית בטראך כזה שמפילה את בוז-י לקרשים, הקהל שוב צועק בקצב " בוז-י הביתה, בוז-י הביתה " ...ציפורה ניגשת להרצוג השרוע על הקרשים וסופרת באטיות 1-2-3-4-5-6-7-8...הוא נראה מתאושש, נאחז בחבלים מנסה להתרומם בקושי על רגליו, נכשל ונופל מעולף...
השופטת המדומה קוראת לרופא, מרימה את יד ימינו של נתניהו ומכריזה בקול חנוק שהוא ניצח את הרצוג ב-נוק-אווט!
אוהדי בוז-י הרצוג, זורקים כיסאות וכל הבא ליד על אוהדי ביבי שיוצאים במעגלי שירה וריקודים.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל