רצח על הר הבית ומסיתי הפרעות מבקשים צדק ...

אני, יגאל בן רחל ואריה, מתקשה להבין איך כוהני דת-כל-שהיא מעודדים רצח בני-אברהם, על-ידי בני אברהם, על הר המוריה המקודש לשתי הדתות. קשה להבין אנשים שרואים בהר-המוריה מקום מקודש שבו הנביא מוחמד עלה בחלום, וכוהני-הדת שלהם מעודדים לרצוח על-ההר-הקדוש את בני-אברהם כמעשה שאללה הגדול רוצה בו.

בַּמְצִיאוּת שֶׁל הַמֵאָה הַחֲדָשָׁה אֲנִי מַעֲרִיךְ שֶׁזֹאת הַמֵאָה שֶׁבָּה אַתָה מְלַמֵד אֶת הָאֱנוֹשׁוּת כַּמָה יְכוֹ

בה' ‏יום רביעי כ"ה תמוז תשע"ז ‏19/07/2017

רצח על הר הבית ומסיתי הפרעות מבקשים צדק ...
המחבר: יגאל בור

אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם, צוּר-יִשְׂרָאֵל וְגוֹאֲלוֹ. הַרְשֵׁה לִי לַעֲשׂוֹת אִתְךָ חֶשְׁבּוֹן עַל הַמֵאָה-הָעֶשְׂרִים- וְאַחַת לְהוּלֶדֶת בִּנְךָ יְחִידְךָ אֲשֶׁר הִדְבִּיקוּ לֵךְ בְּהַסְכָּמָתְךָ הַמְלֵאָה.
העילה לפנייתי הוא הסכמתך לקורבן-אדם על הר-הבית.

בספר תורתך נתת הוראות מדויקות להעלאת "קורבנות-בהמה" במקום שבו בחרת. במשך למעלה מאלף שנים הקריבו על הר המוריה "קורבן-בהמה" בבתי-המקדש שעמדו שם עד להולדת הממזר מנצרת.
וְהִנֵה, בְּיוֹם חֲמִישִׁי י"ט לְחוֹדֶשׁ אָב, יָדַעְתָ מֵרֹאשׁ וְאִפְשַׁרְתָ בְּהַסְכָּמָתְךָ, שֶׁשְׁנֵי שׁוֹטְרִים יִשְׂרְאֵלִיִים יוֹעָלוּ לְקָורְבָּן לַמַעַן "אַלְלַה אַכְּבָּר" הַמוּסְלְמִי. וְאִם כְּבָר קָורְבָּן, אָז זָכִיתָ לְקַבֵּל עוֹד שְׁלוֹשָׁה קוֹרְבָּנוֹת, נפשות המוסלמים שֶׁהוֹצִיאוּ לפועל את העלאת הקורבנות הישראלים.
כל האירוע התרחש על הר המוריה עליו מנעת מאברהם אהובך להעלות את בנו יחידו כקורבן אהבתו אליך, ואילו ביום חמישי י"ט לחודש אב אישרת את הקרבת חמישה קורבנות מבני-ישמעאל בנשק בני-ישמעאל.

מי שמאמין שתורת משה היא תורת-אמת מתקשה להבין את המלחמה המרה שמוסלמים קנאים מוכנים לערוך ולבצע על הר-המוריה.
אבל בכי רגשני מביך לא משנה את המציאות שבה אלוהי אברהם, יצחק ,יעקב ומוחמד, מסתכל ממעון שבתו ורואה חמישה אנשים נהרגים לשווא.
בַּמְצִיאוּת שֶׁל הַמֵאָה הַחֲדָשָׁה אֲנִי מַעֲרִיךְ שֶׁזֹאת הַמֵאָה שֶׁבָּה אַתָה מְלַמֵד אֶת הָאֱנוֹשׁוּת כַּמָה יְכוֹלָה לִהְיוֹת רָעָה הַקַנָאוּת הַדָתִית.
בַּמֵאָה-הָעֶשְׂרִים, בְּמִלְחֶמֶת-הָעוֹלָם הָרִאשׁוֹנָה, לִימַדְתָ אֶת הָאֱנוֹשׁוּת כַּמָה זֶה רַע כַּאֲשֶׁר הַשִׁלְטוֹן עוֹבֵר בַּיְרוּשָׁה מֵאָב לַבֵּן, וּלְאַחֵר שֶׁהַמִלְחָמָה הִסְתַיְימָה הִסְתַבֵּר כִּי רוֹב בָּתֵי הַמְלוּכָה בְּאֵירוֹפָּה וְאַסְיָה עָבְרוּ תַהֲלִיךְ מַעֲבָר לְמַעַרְכוֹת שִׁלְטוֹן דמוקרטיות, כַּבְיָכוֹל.

לֹא עָבַר זְמַן רַב וְזָרַקְתָ שׁוּב אֶת קוּבִּיוֹת-הַמִלְחָמָה כְּדֵי לְהָרִיץ מִלְחֶמֶת עוֹלָם שְׁנִיָיה שמטרתה ללמד את האנושות כמה זה רע כאשר השלטון הוא גזעני-קיצוני, וכיצד הוא יכול להימסר בשמחה לידיים של מטורף כדי להוציא לפועל את הרע מכול: הַשְׁמָדָה תַעֲשִׂייָתִית שֶׁל הָעָם שֶׁבָּחַרְתָ בּוֹ לְחַנֵךְ אֶת הָאֱנוֹשׁוּת עַל-פִּי תוֹרַת מֹשֶׁה.
מלחמת העולם השנייה הסתיימה באיחוד אירופה, בשחיקת כוחם של רוסיה וארה"ב, ו...בהתגברות הפשע, הסמים, מסחר בנשים וילדים ומתן לגליזציה של אהבות לסבית והומוסקסואליות...
בקיצור האנושות של כדור-הארץ לאחר שתי מלחמות העולם, מוצאת עצמה בסלט רציני של טוב ורע.

מִיָד אַחֲרֵי מִלְחֶמֶת-הָעוֹלָם-הַשְׁנִיָיה עוֹדַדְתָ אֶת הַיְצִירָתִיוֹת הַטֶכְנוֹלוֹגִית שֶׁל הָאֱנוֹשׁוּת בִּמְהִירוּת מְטוֹרֶפֶת. תוֹךְ חֲמִישִׁים שָׁנָה הַתְעוּפָה הַצְבָאִית וְהָאֶזְרָחִית עָשׂוּ קְפִיצָה שׁוֹבֶרֶת שִׂיאִים. לְתֵשַׁע מְדִינוֹת בָּעוֹלָם יֵשׁ נֶשֶׁק אֲטוֹמִי: רוּסְיָה, אַרְצוֹת-הַבְּרִית, צָרְפַת, אַנְגְלִיָה, סִין, הוֹדוּ, פַּקִיסְטַן צָפוֹן-קוֹרֵיאָה וְיִשְׂרָאֵל. וְאִם זֶה לֹא מַסְפִּיק עָשִׂיתָ הַרְבֵּה כְּדֵי שֶׁגַם הַטֵירוּף האיראני שׁוֹאֵף לִפְצָצָה אֲטוֹמִית.
תוך חמש שנים הרסת את כל מה שמדינות ערב האסלאמיות הצליחו לבנות בשיקום העמים ועודדת אותם שעבודת האל מחייבת להקים מכונות הרג המוני נגד כל זרמי האסלאם...
אני מצטער אבל אותי זה ממש לא מצחיק.

בַּסֵפֶר בְּרָאשִׁית, פֶּרֶק טז' שַׂמְתָ בְּפִי מַלְאָךְ אֶת הַנְבוּאָה:
(יב) וְהוּא יִהְיֶה פֶּרֶא אָדָם יָדוֹ בַכֹּל וְיַד כֹּל בּוֹ וְעַל פְּנֵי כָל אחיו ישכן...
כל העולם הדתי קורא את ספר-הספרים ואת הנבואה התמימה כביכול. אבל רבים רואים בנאמר שטויות פרימיטיביות של מכורים לדת. למרבה הצער הם עוצמים עיניים כדי לא לראות את התקיימות ההבטחה האלוקית להחזיר את היהודים לארץ המובטחת להם מהיום שבו האלוקים דיבר אל אברהם.
מנהיגים נוצרים באירופה עושים הכול כדי לסקול את המדינה היהודית. הוכחות? בבקשה!
!
1. ישוע ,הבן שלך, הוכרז רשמית כאלוהים וכמשיח שכל המאמינים בו יזכו לישועה בחייהם. אבל באלפיים שנות ההבטחה-המשיחית שלכם לא הביאו שום ישועה למישהו.

2. המציאות: דווקא ליהודים הייתה ישועה חלקית, שהרי יש להם את ירושלים, הגליל, ורצועה צרה ממטולה עד אילת. אבל מי מאמין בבוקי-שרוקי... ההנהגות הנוצריות בכנסיות מטיפים שהיהודים ניצלו את היותם קורבן הנאציזם: הם חטפו לנוצרים את הקבר הקדוש ובית לחם, והם כבשו מהערבים את גבולות ההבטחה של חג' אמין אל-חוסני נרו-יאיר...
3. לפני כמה שנים, הטירוף פגע בכל ארצות ערב, והחל טבח המוני של מוסלמים הגואלים את כבוד הדת המוסלמית מכל העדות לסוגיהן...

4. ומי נפל בפח? ישראל? לא. אמריקה? לא. רוסייה!!! כן, פתאום, גם הרוסים הורגים מוסלמים סורים.
5. בעצם, מי שנפל בפח הם כל הארצות הנוצריות. למעלה מחמישים מיליון מוסלמים ברחו מאפריקה ומהמזרח-התיכון ישר לתוך מדינות אירופה, אמריקה, קנדה, אוסטרליה, ודרום אמריקה.
אני לא תמים. אני בטוח שכל מה שתיארתי לעיל זאת תוכנית ידועה מראש לבורא-העולם.

וזה כואב. כל המאמינים באלוקי אברהם, יצחק ויעקב הוא אל השלום, האהבה, האמת, והצדק. והנה בשתי המאות האחרונות, האל של כולם ראה הרבה מלחמות שבהן נהרגו עשרות מיליונים של בני אדם חפצי-חיים. חלקם חיילים שנהרגו בשדות הקרב, חלק אחר הם תושבי הערים שהושמדו בהפצצות מסיביות כולל שתי ערים שנחרבו בהתקפה גרעינית. והיהודים שהיו הקורבן לתעשיית מוות של תנורים, תאי-גזים, ובורות-ירי של אנשים חפים מפשע.

אבל הפעם הקורבן האמתי הם דווקא המוסלמים. ומי הם המוסלמים אם לא הצאצאים של מסייה ישמעאל? עד עכשיו נהרגו למעלה ממיליון מוסלמים בידיהם של מוסלמים. האם זה במאבק על כיבוש ארץ-ישראל?
• לא... זה במאבק שאף אחד לא מבין אותו. אבל אתה, ריבון העולם, אתה רצית את ההרוגים האלה. אתה רצית את ששת מיליון היהודים בקרמטוריום הנאצי ,אתה רצית!.
• את הנבואה על פראי-אדם ששוכנים על פני אחיהם, ביצעת בשקט, בלי לאפשר לנוצרים שונאי-היהודים את ההזדמנות למנוע שיטפון מוסלמי על מדינותיהם.
בהזדמנות זאת גם זרקת פיתיון למדינות הנוצריות כדי להסיח דעתם מהכיבוש המוסלמי של עריהם הגדולות והמפוארות.
מאיפה לקחתי את העלילה הזאת על הוד אלוהותך?

פשוט. תמיד אפשר היה להבין את רצונותיך אם היו שמים לב לסימנים שאתה משלח בנדיבות יד.
תראה נא, אלוהים שבשמים.... מזה שישים שנה ויותר, מנהיגי המדינות הנוצריות מפעילים לחץ על המדינה היהודית היחידה בעולם לוותר קצת... קצת... לערבים המסכנים שאיבדו את מולדתם בגלל שהיהודים ניצלו את השואה שלהם לטובת הקמת מדינה יהודית על אדמות ערביות...

ומה רוצים הנוצרים מהיהודים??? באופן רשמי: ממש כלום. כאילו לעצמם אין עניין ישיר בוויתור הישראלי על: ירושלים, כל יהודה ושומרון, חיבור יבשתי הוגן בין עזה ליהודה ושמרון, וגם ויתור לאסד הצדיק על רמת הגולן הכבושה בידי הציונים למיניהם...

בעצם הזמן שבו באירופה מסתובבים שלושים מיליון מוסלמים חסרי-בית, שונאי כופרים נוצריים, וּתְאֵבֵי מֶתֶק כָּול-אֵירוֹפָּה, מדינות אירופה קיימו אספה עולמית לדון על השלום הנדרש מישראל...
כאילו הצד המוסלמי מוכן לתת שלום תמורת ירושלים ונספחיה. הרי המנהיגים הנוצריים יודעים את האמת. הם יודעים שהערבים הקיצוניים מסרבים לדבר על שלום עם מדינת ישראל, אבל האובססיה הנוצרית היא אובססיה מסורתית. ההנהגות הנוצריות מושפעות מאלפים שנות ביזוי היהודים שונאי ישוע המשיח. התפיסה הרשמית של הקתולים והפרוטסטנטים היא שאלוקים שונא את הכופרים בבנו, והוא אינו חפץ בשיבת-ציון.

עַל הַתְפִיסָה הַזֹאת רוֹכֶבֶת הָאוֹבְּסֶסְיָה לִדְחוֹף אֶת הַיְהוּדִי לַפֶּה הַמוּסְלְמִי הַגָדוֹל וְהַפָּעוּר.
בלילה בלילה, כשהנוצרי הנאמן עולה על מיטתו הוא מקווה להחזרת הצלב הירושלמי לידיים נוצריות.
וכאשר המנהיג הנוצרי מתקשה להירדם עם הבעיה היהודית, הוא מכין תסריט שמנצל את המציאות שבה ארץ-הקודש לא מובטחת למוסלמים, ולכן כאשר המוסלמים יצליחו לגרש את היהודים מארצו של ישוע, הרי היורשים של תואר "העם הנבחר" עובר לנוצרים, ואחרי שהערבים יסלקו את היהודים, הנוצרים יטאטאו את האסלאמיים מארץ-הקודש.
וכאן, עם חיוך רחב, המנהיגים הנוצריים נרדמים בשקט בשקט...

אלוהים יקר,
אני מצטער אם אתה משתעמם ממה שאני כותב, שהרי אתה יודע היטב את התוכניות שלך, ואתה הרי הבטחת שכל התקוות היהודיות יתגשמו על-פי הנבואות על שיבת-ציון שנמצאות בספר "מדבר", תהילים, ירמיהו ישעיהו, יחזקאל ועוד.
אז למה אני כועס ומגנה?

או. את זה אני רוצה להסביר:
- תכלית התורה שלך הִיא הָקְנַיָית חִינוּךְ אֶזְרָחִי לכל יושבי תבל, עומדת וממתינה להגשמה. ובמקום הגשמה שֶׁל "אַהֲבַת הָאֵל וְהָאָדָם" אנו זוכים בעולם הזה לכל הרפש האנושי האפשרי.
- לדעתי, כל הסיכויים הם שלאירופה ממתין מרד מוסלמי בו-זמני בכל מדינות הגלות המוסלמי.
- כָּל הַהֲרוּגִים וְהַפְּצוּעִים, וְהַיַתְמוּת, הַשְׁכּוֹל, וְהָאַלְמָנוֹת, יִהְיוּ מִשְׁנֵי הַצְדָדִים, הן המוסלמי והן הנוצרי. בשביל מה? בשביל שהאנושות תלמד לקח מהקנאות הדתית?
אבי שבשמים:
היום האנושות יודעת כמה דברים על המניעים בהתנהגות בני האדם נובעים מדברים שתלויים רק בך.
למשל: אנו יודעים שהאדם לא יכול לבחור את מינו.

• אָנוּ יוֹדְעִים שֶׁהַנְטִיָיה לְהוֹמוֹסֶקְסוּאָלִיוּת תְלוּיָה בְּגֵן שֶׁמְצִיאוּתוֹ בַּמַעֲרֶכֶת הַגֶנֶטִית הִיא מוֹלֶדֶת.
אז מדוע התורה קובעת איסור על משכב זכר?

• אָנוּ יוֹדְעִים שֶׁהַנְטִיָיה לֶאֱמוּנָה דָתִית הִיא תוֹצָאָה שֶׁל מְצִיאוּתוֹ שֶׁל גֵן מסוים, שֶׁבִּלְעָדָיו לָאָדָם אֵין כָּל מְשִׁיכָה לֶאֱמוּנָה דָתִית.
אָז מַדוּעַ הַגֵן הַמוּסְלְמִי תוֹבֵעַ דָם-אָדָם מִיוֹם שֶׁנוֹצַר הָאִסְלָאמִי הָרִאשׁוֹן?
מדוע בחורים צעירים מאמינים שהאלוהים ממתין לדם של מוסלמי, נוצרי ויהודי?

אני לא מנסה להיות חכם על-ידך. אתה האלוהים ואני גרגיר עפר. אבל אני רואה מיליונים של בני-אדם ששופכים דמם כדי להגיע לעולם טוב יותר, ריבונו של עולם איזה בזבוז...
אילו שלחת את מיליוני האנשים להטיב עם המסכן, להאכיל את הרעב, לרפא את החולה, לבנות גג למי שאין בית...
אֱלוֹהִים, מַדוּעַ הַגֶנֶטִיקָה שֶׁלָנוּ לֹא מְכִילָה גַנִים שֶׁל רַחֲמִים, שֶׁל הִתְנַדְבוּת, שֶׁל אַהֲבַת הַזוּלַת בְּלִי קָשַׁר לְאַהֲבַת הָאֵל... ?

אֱלוֹהִים יָקָר,
לְסִיוּם, בִּמְדִינַת יִשְׂרָאֵל שֶׁל הַמֵאָה הָעֶשְׂרִים וְאַחַת, הַשְׁחִיתוּת הִיא מַכָּה נוֹרָאִית.
יש יותר מידי אֲנָשִׁים שהם חובשי כִּיפּוֹת ומתפללי בּוֹקֶר צָהֳרַיִם וְעֶרֶב. ובין התפילות הם מְרַמִים, מְשַׁקְרִים, גוֹנְבִים, אוֹנְסִים.
בחברה שמאמינה כי אנשים דתיים חייבים להיות סמל היושר והמצפון, הרמאים שחובשים כיפות ומגדלים זקן, הם ההורסים את המצפון והיושר של אזרחים שחסרים את גן-הדתיים.
אנא אלוקי, למען הדורות הבאים עלינו לטובה, תעזור לנו להימנע מהחטאים לזולת ולחברה.
בחברה שבה נשיא המדינה יושב בכלא כי הוא כפה עצמו על כמה נשים.
ראש ממשלה, מכר נכסים של המדינה בשביל בצע כסף.

שר דתי ניצל את מעמדו וקיבל שוחד רב עבור מתן היתרים לקבלני נדל'ן.
הרב הראשי של מדינת ישראל גנב כספי תרומות של נדבנים בסתר, והוא יושב בכלא...
זאת מציאות קשה שמחבלת בפסוק "כי מציון תצא תורה, ודבר אלוקים מירושלים...

אוי ריבונו של עולם,
לָמָה אֵין לָנוּ גֶן שֶׁהוּא יוֹשֶׁר, מצפון, נתינה, עזרה, ואהבת הזולת.
אָנָא סָלַח לִי, אֲבָל כָּל מָעַיָנַי בּוֹכִים מֵעֵינִי.

תודה וברכה על העט שנתת בידי ואת היכולת לכתוב כמצפוני.
יגאל בור.‏
יום רביעי 19 יולי 2017

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל