יוסי ביילין הטבח הבלתי נלאה, מגיש לאבי גבאי דייסה חרוכה שמציתה תרחיש בלהות

התכנית מפרטת תחבולה שרק מוח מעוות יכול לחשוב עליה, אך למעשה הופכת למלכודת דבש בלתי הפיכה, שגבאי נופל לתוכה ומושך אחריו ואת יתר חבריו לתהום

15/07/2017
תרחיש סטירי ברוח הזמן
תחת הכותרת הצלחה במבחן מתמשך, במאמר שפורסם בעמוד 6 בעיתון ישראל היום מתאריך יום שישי 14/07/2017, יוסי ביילין כותב:
" ליו"ר מפלגת העבודה החדש אין זמן לבזבז ויש לו ימי חסד מעטים- בין המהלכים הדחופים שעליו לקדם: הקמת סיעה משותפת עם סיעת מרצ והאתגר הגדול ביותר- בניית ממשלת צללים לגיטימית ". חוואו!
יוסי ביילין הטבח הבלתי נלאה שבישל בשנת 1993 את הדייסה החרוכה תחת השם הסכמי אוסלו בין ישראל לטרוריסטים בראשות ערפאת שהפכה בכייה לדורות, החליט לבשל דייסה חדשה הפעם מסוכנת לבריאות הגוף והנפש של אזרחי ישראל יותר מקודמתה והוא ממליץ ל-יו"ר החדש של מפלגתו המפולגת לאמץ אותה וכפי שהוא סבור, היא תחולל מהפך שיחליף את שלטונו של ביבי שסופו לא נראה באופק.
ומה הבשורה שלו " בניית ממשלת צללים לגיטימית " כהגדרתו.
נזכיר לאדון הנכבד שהוא אינו מחדש שום דבר, הוא בונה כהרגלו ארמונות באוויר אם הוא חושב שזה מה שיעשה את העבודה ולא היא, נסביר בהמשך...
רעיונו מאותת למפלגתו שרק מהלך דיקטטורי עשוי להצליח להגשים את מהוויי מפלגתו חסרת הזהות. התכנון 'הגאוני' שלו הוא שרק בפעולה של פושט מתוכנן היטב נגד ביבי, המפלגה בעלת כפל השמות " מפלגת העבודה - המפלגה הציונית ", תתפוס את השלטון על ידי ישיבות של ממשלה אלטרנטיבית ותקבל החלטות בנושאים העומדים על סדר היום בממשלת נתניהו.
בתור צר המשפטים לשעבר הוא מתעלם מכך שמהלך כזה בלתי חוקי בעליל ומתוצאות הרות גורל למדינת ישראל ואזרחיה, אבל הוא וחבריו מוכנים למכור את האימא שלהם כדי שהמפלגה האבודה תרכיב את הממשלה הבאה בכל מחיר. כאן המקום להבהיר לבעל החלומות בהקיץ, שהוא מתפרץ לדלת פתוחה, הוא מתעלם מהאמת בשטח והיא ששנים רבות קיימת ממשלת צללים של ערביי ישראל וברור לכל בר דעת שהיא לא תאפשר לו או לכל יהודי אחר להגשים את המהלך ההזוי הזה.
לאור האמור לעיל קבלו את התרחיש הבא:
אבי גבאי וחבריו ייבנו ממשלת צללים וינסו להפיל את ממשלת ביבי במהלכים תכופים, הם שוכחים במכוון את קיום ממשלת הצללים של ערביי ישראל ולא תיארו לעצמם שהיא תתנגד למהלך הזה שיגנוב מהם את הבכורה להפלת הממשלה ואז מתרחש סינריו בלתי נמנע:
באחד הדיונים הדחופים מטעם האופוזיציה עליו חתומים 40 ח"כים, הדורש בחוק נוכחותו של רה"מ ובו משתתפות כל המפלגות, נציגי שתי הצלליות מתפרצים בצעקות אחד בשני וגם כנגד ביבי, במטרה להפריע להסבריו ולאלץ אותו לרדת מהבמה, לפתע פורץ קרב אגרופים יזום על ידי הנשים באופוזיציה, בראשות זאב-ה גלאון, תמר זנדברג, ציפורה שפיצר, מרב מיכאלי, חנין זועבי ו-עאידה תומא סלימאן, שמתנפלות על מירי רגב, ציפי חוטובלי, גילה גמליאל, נורית קורן ו-סופה לנדבר, לקרב הזה מצטרפות יתר הנשים באופוזיציה כנגד הנשים בקואליציה ונוצר מחזה אלים של קרב עקוב מדם בין נשים שלא נראה אפילו במשטר חשוך, מלווה במכות, צעקות וגידופים. אראל מרגלית בריון השכונה, נראה רץ עם מבט רצחני לכיוון הבמה עליה עמד נתניהו, במטרה להכניס לו אגרוף בפרצוף ולגמור עליו אך לשווא, כיון ששומרי רה"מ יוצרים סביבו חומת מגן בלתי חדירה.
גם יתר הגברים באופוזיציה בראשות היימן עודה, דב חנין, עבד אל חכים חאג' יחיא, ג'אמל זחלקה, נחמן שי ומיקי רוזנטל, מתנפלים באלימות פיזית כנגד הגברים בקואליציה וגם כאן מתפתח קרב אגרופים וגידופים תוך שימוש אלים מכל הבא ליד שבמהלכו הח"כים משני הצדדים נפצעים בדרגות שונות, חלקם שוכבים מחוסרי הכרה...
בתוך כך יו"ר הכנסת אדלשטיין מנסה להשליט סדר בלא הצלחה יתירה, מאבד את העשתונות ומזעיק את משמר הכנסת אך ללא הועיל, הוא מזעיק בדחיפות את מד"א בדרישה לשלוח מקסימום אמבולנסים ופרמדיקים למשכן הכנסת ומזעיק גם את המשטרה שמגיעה בכוחות מוגברים והמ"ם בראשם.
המשטרה עוצרת ח"כים בודדים שעדיין עומדים על רגליהם ומובילות אותם אחר כבוד לבית העצורים, תוך הקפדה להפריד בין הניצים.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל