תרחיש סאטירי

חברי הכנסת היהודים מוכיחים שהם מסוגלים להחריב את הבית השלישי והאחרון בתולדות עם ישראל

15/07/2017
תרחיש סטירי
תחת הכותרת " הצלחה במבחן מתמשך " שפורסם בעמוד 6 בעיתון ישראל היום, מתאריך יום שישי 14/07/2017, יוסי ביילין כותב:
" ליו"ר מפלגת העבודה החדש אין זמן לבזבז ויש לו ימי חסד מעטים, בין המהלכים הדחופים שעליו לקדם: הקמת סיעה משותפת עם סיעת מרצ והאתגר הגדול ביותר, בניית ממשלת צללים לגיטימית ".
יוסי ביילין הטבח הבלתי נלאה שבישל את הדייסה החרוכה תחת השם הסכמי אוסלו בין ישראל לטרוריסטים בראשות ערפאת בשנת 1993 שהפכה בכייה לדורות, החליט לבשל דייסה חדשה הפעם מסוכנת לבריאות הגוף והנפש לאזרחי ישראל יותר מקודמתה והוא ממליץ ליו"ר החדש של האבודה לאמץ אותה, כי כפי שהוא סבור, היא תחולל מהפך שיחליף את שלטונו של ביבי שסופו לא נראה באופק ומה הבשורה שלו " בניית ממשלת צללים לגיטימית " כהגדרתו ".
נזכיר לאדון הנכבד שהוא אינו מחדש שום דבר, הוא בונה ארמונות באוויר אם הוא חושב שזה מה שיעשה את העבודה ולא היא, נסביר בהמשך...
הרעיון שלו מאותת למפלגתו שרק מהלך דיקטטורי עשוי להצליח להגשים את מהוויי מפלגתו חסרת מנהיגות ראויה לשמה. התכנית 'הגאונית' שלו היא שרק בפעולה של פושט מתוכנן היטב נגד ביבי, המפלגה בעלת כפל שמות " מפלגת העבודה - המפלגה הציונית ", תתפוס את השלטון על ידי ישיבות של ממשלה אלטרנטיבית ותקבל החלטות בנושאים העומדים על סדר היום בממשלת נתניהו.
כמי שכיהן כצר המשפטים בעבר, הוא מתעלם מהמהלך הבלתי חוקי בעליל ותוצאותיו הרות גורל למדינת ישראל ואזרחיה, אבל הוא וחבריו מוכנים למכור את האימא שלהם כדי שהמפלגה האבודה תרכיב את הממשלה הבאה, בכל מחיר. בתוך כך נבהיר לבעל החלומות בהקיץ הזה, שהוא מתפרץ לדלת פתוחה, הוא מתעלם מהאמת והיא ששנים רבות קיימת ממשלת צללים של ערביי ישראל וברור לכל בר דעת שלא תאפשר לו או לכל יהודי לו ולכל יהודי אחר להגשים את המהלך ההזוי הזה.
לאור האמור לעיל קבלו את התרחיש הבא:
אבי גבאי וחבריו ייבנו בזמן קצר ממשלת צללים וינסו להפיל את ממשלת ביבי במהלך מהיר. הם מתעלמים במכוון מקיום ממשלת הצללים של ערביי ישראל ולא תיארו לעצמם שהיא תתנגד למהלך הזה שיגנוב מהם את הבכורה להפלת הממשלה ואז מתרחש מחזה בלתי נמנע:
באחד הדיונים הדחופים מטעם האופוזיציה, הדורש בחוק את נוכחותו של רה"מ בו משתתפות כל המפלגות, נציגי שתי הצלליות מתפרצים בצעקות אחד בשני וגם כנגד ביבי, במטרה להפריע לו לנאום ולאלץ אותו לרדת מהבמה ואז פורץ קרב אגרופים יזום על ידי הנשים באופוזיציה, בראשות זהבה גלאון, תמר זנדברג, ציפורה שפיצר, מרב מיכאלי, חנין זועבי ו-עאידה תומא סלימאן, שמתנפלות על מירי רגב, ציפי חוטובלי, גילה גמליאל, נורית קורן ו-סופה לנדבר, לקרב הזה מצטרפות יתר הנשים באופוזיציה כנגד הנשים בקואליציה ונוצר מחזה אלים של קטטות עקובות מדם בין נשים, שלא נראו אפילו במשטר חשוך, מלווה בצעקות וגידופים, לפתע אראל מרגלית ביריון השכונה נראה רץ במבט רצחני לכיוון הבמה עליה עמד נתניהו, במטרה להכניס לו אגרוף בפרצוף ולגמור עליו, אך לשווא, כיון ששומרי רה"מ יוצרים חומת מגן סביבו בלתי חדירה. גם הגברים באופוזיציה בראשות היימן עודה, דב חנין, עבד אל חכים חאג' יחיא, ג'אמל זחלקה ונחמן שי, מתנפלים באלימות פיזית כנגד הגברים בקואליציה וגם כאן מתפתח קרב אגרופים וגידופים ושימוש אלים באגרופים ומכל הבא ליד שבמהלכו חברי כנסת משני הצדדים נפצעים בדרגות שונות וזועקים לעזרה, חלקם שוכבים מחוסרי הכרה.
יו"ר הכנסת אדלשטיין הפחדן התורן, מנסה להשליט סדר בלא הצלחה יתירה, מאבד את העשתונות ומזעיק את משמר הכנסת אך ללא הועיל, הוא מזעיק בדחיפות את מד"א בדרישה לשלוח מקסימום אמבולנסים, פרמדיקים ורופאים למשכן הכנסת לטפל בנבחרי העם ומזעיק גם את המשטרה שמגיעה בכוחות מוגברים והמ"ם בראשם.
המשטרה עוצרת חברות וחברי כנסת בודדים שעדיין עומדים על רגליהם ומובילות אותם אחר כבוד לבית העצורים, תוך הקפדה להפריד בין הניצים...


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל