השמאל שממליך את נתניהו לראש ממשלה נצחי

מוטב היה לו היה ביבי נתניהו חולף מהשלטון הוא וממשלתו, ומוטב היה לו נמצא לו מחליף ראוי, ואף מהפן שחילופי שלטון כשלעצמם מצמצמים צבירת כוח משכר ומשחית, ויש בכך משום אמירה של הציבור "אנו הריבון אתה משרתנו ולא אנו עבדיך"

השמאל שממליך את נתניהו לראש ממשלה נצחי
אין אני מחסידיו של נתניהו, ולא מתומכי ממשלתו, ומעולם לא הצבעתי בעדו, ואף בעבר כתבתי כמה מאמרים נגד מדיניותו ונגד ממשלתו המשוללת חמלה ורחמים מול ציבורים חלשים הנאנקים תחת עול הקיום הבסיסי בשל יוקר המחיה, ובשל מחירי הדיור המטורפים,ההזויים, שרק בעלי הון וממון ביכולתם לקנות ולהשכיר לעניים במחירים הזויים, ובכך נמצאים מסרסרים ומשעבדים ציבורים שלמים לחיי דלות ועוני באין אפשרות לצאת ממעגל העוני, ובכך נמצאים העניים מסבסדים העשירים שקונים דירה ועוד דירה מכסף השכירות של העניים. דירה זה מוצר בסיסי המגיע לכל אזרח ואזרח וזה לצערנו לא בנמצא בארצנו הקטנטונת.
מוטב היה לו היה ביבי נתניהו חולף מהשלטון הוא וממשלתו, ומוטב היה לו נמצא לו מחליף ראוי, ואף מהפן שחילופי שלטון כשלעצמם מצמצמים צבירת כוח משכר ומשחית, ויש בכך משום אמירה של הציבור "אנו הריבון אתה משרתנו ולא אנו עבדיך"
אך דא עקא קיים מחנה גדול שצמאה נפשו מזה שנים רבות לטעום טעם המשילות ועושה הכול אבל הכול כדי להרחיק ממנו את השלטון ועושה הכול אבל הכול כדי לקבע את שלטונו של ביבי וממשלתו.
מזה כמעט עשור במקום לגבש אלטרנטיבה, לבנות מיתוג, להקים מנהיג, לגבש מצע מנצח, לשכנע ציבורים ולכבוש דעתם, הם עסוקים להוטים וטרודים בשלילה ובהכפשה, בדרך לא דרך, בשיטות נלוזות ונלעגות, שהציבור מזמן כבר קץ בהם ואינו קונה. ולא משנה מה האמת או אי האמת מאחורי כל ההתנגחויות. ככה לא מגיעים לשלטון.
אף העיתונאים והעיתונים אשר אמורים היו להוות כשומרי הסף של השלטון מזמן אבדו מחנם ומאמינותם. אין יושר ואין יושרה ואין הוגנות בדיווח. בידיעות אחרונות לא ניתן לראות מילה טובה אחת על ביבי נתניהו או על ממשלתו, הכול שחור משחור. ובעיתון ישראל היום הכול גן עדן עלי אדמות אחרית הימים הכול טוב. דומה שמדובר בשתי מדינות שונות זו מזו. זה מגדף ומחריף וזה מהלל ומשבח. וכך זו טרפה וזו נבלה ואינן משקפים דבר אמת או קרוב לאמת. וחבל על הנייר והדיו המושקעים בהם.
בעל מקצוע או כל נותן שרות שהוא כאשר הוא במקום לשווק את עצמו הוא מטיל דופי בקולגה שלו. הרי זה סימן ברור ובאופן טבעי ואוטומטי נשללת יושרתו, ובאופן אוטומטי דבק בו חשד לאי הוגנות.
מזה עשורים המפלגה האמורה להוות אלטרנטיבה לשלטון עוסקת בניסיונות קש וסרק ונטפלת לפרשיות מפרשיות שונות מהן ממוחזרות, מהן לא קיימות, ובאופן כה שקוף שכל בר דעת מבין שהמניע אינו אהבת מרדכי, כי אם שנאת המן. קמפיין ורכישת דעת קהל לא נבנים על שנאה ולא על שלילה ולא על פסילה של האחר. העם די חכם ולא קונה זאת, לא רק זאת כל שיטות הפסילה וההכפשה רק מעוררים קנים רדומים של מצביעי הליכוד, וציבורים אדישים של מתנגדי השמאל, ובעת מבחן נוהרים בהמוניהם לקלפי ומנציחים את משילותו של ביבי. שלולא מסע הדה-לגיטימציה כלל לא היו מגיעים לקלפי. נמצא איפה ביבי בשלטון בזכות השמאל שמחייה ומעורר ציבורים גדולים אדישים לצאת מאדישותם ולבחור ביבי. ולא בזכות עצמו.
מפלגה שמתיימרת להפיל ממשלה ולהיבחר לשלטון באמצעות חמגשית, גביע גלידה, או סיגר, זו מפלגה שמתייחסת לקהל בוחריה כעדר של טיפשים ואוויליים שניתן להוליכם שולל ומפלגה שכזו אינה ראויה למשול.
הגדילו עשות לאחרונה לקמפיין תלונת עובדת נגד שרה נתניהו תרגיל נדוש פטטי ונלעג, כאשר ברור כאור השמש ביום חמסין, ושקוף כעין הבדולח, שזה היה יזום ומתוכנן היטב היטב, אך לא ברוב דעת כי אם באווילת שזה יחזור כבומרנג ויכה בתוקף. וישיג ההיפך ממה שהתכוון להשיג. כאשר אחד היוזמים מציע לעובדת נקיון אלמונית חרדית מבני ברק במסרון תפקיד של עוזרת מנכ"ל. נו באמת! כמה קבין של אווילית אדם יכול לשאת על גבו? ועוד מצטדקים ובעזות מצח טוענים לתמימות וליושרה. פשוט מאוד נמס לבי על אישה חרדית מבני ברק עובדת ניקיון שאין לה עבודה, וכל רצוני היה והווה רק לשם שמים. לשבצה כעוזרת אישית של המנכ"ל. נו באמת!!! עלינו!!! מי קונה זאת? עד כמה היחס לבוחר הפוטנציאלי יכול להיות כה אווילי כה פטטי כה מתנשא ?
מפלגת העבודה זה גוף שרוט שבור וחבוט, חסר עמוד שדרה, סובל מפריצות דיסק רבות, ועוד ממחלות שונות ומשונות, שכלל מרכיביה מעין ערב רב, מין בשאינו מינו, מעין לקט פאה ושכחה.
מפלגת העבודה צריכה לבנות את עצמה על כוחותיה שלה, על יכולותיה, על יתרונותיה, על המצע המגובש שלה ולא המזוגזג שאיש היום אינו יודע מה היא בכלל מוכרת? ולא על אכלו שתו לי גנבו לי את העם.
מזה עשורים דיוקנו של נתניהו מככב בכל מסכי הטלוויזיה, ובכל הערוצים, בוקר ערב צהריים. דמותו של נתניהו מעל צגי הטלוויזיה כבר נעשתה מעין שומר מסך. דבר שמקבע בתודעה ובתת התודעה נתניהו ראש ממשלה. אמרת נתניהו אמרת ראש ממשלה וההיפך.
לבי לבי על בני עמי שאין להם אלטרנטיבה לשלטון.
לבי לבי על בני עמי שממשלה זו משוללת חמלה ורחמים לצרכי העם מושלת בו.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל