השחיתות במנגנוני השלטון מעידה על חורבן ערכי המנהיגים

בעיתון של היום, 01:11:2017, פורסמה בעיתון "ישראל היום" ידיעה על הטוב שחברת כי"ל (כימיקלים לישראל) תגרום למדינת ישראל ביוזמתה "לקצור" את המלח משטח מסוים בים בהליך ששוויו שמונת אלפים מיליון שקל, שהם שמונה מיליארד... והמטרה (כפי לשון העיתון) לכרות במשך שנים מיליונים של טונות מלח ים-המלח. וזאת כדי לשמור על מפלס המים של הים... אהובי, זה חול בעיניי

בה' , ‏י"ב/חשון/תשע"ח 01 נובמבר 2017

השחיתות בשלטון העכשווי מעידה על חורבן ערכים של מנהיגי המדינה

אל ידידותי וידידי היקרים,
אני מפרסם באתר "דעתון - יגאל בור" את הערכתי על המצב החברתי במדינה, בשעה הקריטית ביותר בתולדות ישראל.

אני לא מגזים ואני כלל לא מזלזל בשעות הקריטיות בהיסטוריה של האומה הוותיקה בעולם. אבל בימים אלה אנו נמצאים בשני מצבים קשים ביותר:
• האחד: "העם היהודי נמצא במלחמת חורמה עם האסלאם הקיצוני והנצרות הקיצונית".
• והשני: "משבר השחיתות במערכות השלטון בישראל".
שני האגפים הזרים במלחמת העולם השלישית, הנוצרית והמוסלמית: הם קטנים אבל פעילותם היא אדירה. הם יוצרים משברים על-ידי הפגנות אלימות, סילוק נציגים שלנו מאירועים בין לאומיים, ותומכים בכסף רב באסלאם הקיצוני שבסביבתנו.
הנצרות הקיצונית ושמאל הקיצוני בארצות המערב, רוצים בחורבן ישראל והשמדת היהדות. במלחמת העולם השנייה ראינו מה אפשרי כאשר האויב של היהודים רוצה להשמיד יהודים. המצב היום לא דומה למצב של אז אבל אנו צריכים להיאבק ולהישמר מהשונאים באירופה ואמריקה.
ואן זה לא מספיק, מנהיגי המדינות הנוצריות באירופה וארה"ב, לוחצים עלינו להתיישב אל שולחן הדיונים ולהגיע להסכם קשה עם הערבים הקיצוניים של הפלסטינים, על שתי מדינות לשני עמים... זאת בשעה שתמורת החזרת ארבעה גופות של חיילים נעדרים, הם דורשים שחרור כל העצורים והשפוטים על טרור נגד אזרחי ישראל.... ובו זמנית הם חופרים מנהרות חבלה אל יישובי הדרום שלנו.

המצב הקשה והמאיים השני:
• השחיתות בדרג הפוליטי של כמה מפלגות.
• השחיתות והבולענות של עשירי היהודים בישראל ובעולם,
• אובדן האחריות הלאומית של עיתונאים בישראל, והעדפתם לפרסם כל מידע סודי וחשאי של המדינה שלנו.
הסכנה הזאת גרועה פי אלף מאשר סכנת השנאה הנוצרית-שמאלנית-מוסלמית. הסיבה: כל המושחתים יושבים על מערכות תפעול-המדינה.
לא אני ולא אתה יכולים לעשות משהו כדי לשנות את המושחתים ולתקן בשלטון הקיים את רמת הנאמנות לעם, למדינה, למוסר, ליושר, לצדק. זה לא מעניין אותם.

אם חבר כנסת ביריוני מכריז שהוא דורש הצבעה מיידית של הקואליציה לאישור חוק שמשחרר את ראש הממשלה מחקירת המשטרה, זאת מדרגה גבוה אל הדיקטטורה של השליט במדינה. מנהיג שמוגן מפני חקירת המשטרה, מותר לו הכול: לאנוס, לרצוח, לגנוב, לחבל, לשקר, לבגוד ולזלזל בתפקידו ונאמנותו לקיום המדינה. מתקרב הרגע שבו יידרש העם לצאת לרחובות הערים ולהפגין נגד השלטון שנבחר בהליך דמוקרטי והפך אופי השלטון להתנהלות מופקרת.

לדוגמה:
בעיתון של היום, 01:11:2017, פורסמה בעיתון "ישראל היום" ידיעה על הטוב שחברת כי"ל (כימיקלים לישראל) תגרום למדינת ישראל ביוזמתה "לקצור" את המלח משטח מסוים בים בהליך ששוויו שמונת אלפים מיליון שקל, שהם שמונה מיליארד... והמטרה (כפי לשון העיתון) לכרות במשך שנים מיליונים של טונות מלח ים-המלח. וזאת כדי לשמור על מפלס המים של הים...

אהובי, זה חול בעיניים... מפלס ים-המלח ירד בעשרות מטרים מאז קום המדינה, והיכולת להפיק מלח הולכת לקראת האפס... הרי כמות המים שמגיעים מהירדן לים המלח היא אפסית, והמנוולים מצאו שבאחד השטחים יש עשרות מטרים בעומק של אגן ים-המלח, מלח מסחרי שמחירו בעולם הרקיע שחקים כי מקורות מלח כאלה כבר התייבשו באגמי-מלח אחרים בעולם...

האידיוטים שלהם רוצים להאכיל את האידיוטים שלנו בשקר. כריית מיליונים של טונות מלח מתוך ים-המלח יגרום נזק חדש. המים שקיימים עדיין בים-המלח, ירדו למכרה-המלח ככל שהוא יועמק על-ידי מחפר מפלצתי שהם הזמינו בחו"ל ושהוא "יקצור" מיליארדים של דולרים לטייקונים, וים המלח יעלם בתוך המכרה שהמנוולים הולכים לשדוד.
אנא, העבירו מכתב זה לכל בית בישראל, לפני שהאסון הזה ישמיד את האוצר ששייך לעם היהודי ולא לממשלה, ולא לכי"ל ולא לטייקונים שצריכים עוד מיליארדים של דולרים, שאין להם מה לעשות בהם... למיליארדים שכבר גנבו מהמדינה שלנו וגם קצת מזה של הגויים מחוץ למדינה שלנו...


מפות נסיגת מפלס המים של אגם ים-המלח
בשנת 1931 מפלס ים המלח היה גבוה ב-70 מטר מהמפלס שבימינו.
ירידת מפלס המים הייתה בעיקר בגלל עצירת זרימת מי הגשמים בירדן מהצד הישראלי, ועצירת מים מהוודיות בשטח ירדן.
משנת 1931 ועד 1997 (66 שנים) ירד המפלס ב- 21 מטר. היינו 32 סנטימטר בשנה( 0,32 מטר).
משנת 1997 עד 2016 , מפלס המים ירד ב- 1 מטר בשנה. הסיבה: שאיבת מים מהמפלס הצפוני של הים אל המפלס הדרומי, שבו השתמשו כאגן אידוי מים מהאגן הצפוני בבריכות אידוי באגדן הדרומי.
בעלי הזיכיון לניצול אוצרות הטבע בים המלח לא עשו שום דבר כדי שמדינת ישראל בשיתוף עם הזכיינים ימצאו מקורות מים מתוקים כדי למנוע התייבשות האגן הצפוני.
התוצאה: ירידה מואצת של מפלס המים באגן הצפוני.
הסיבה: התהליך תהליך הזרימה כדאי לזכיינים. ירידת המפלס מגדילה את ריכוז המלח במים ובכך מקטינים מאד את הוצאות הפקת המלח מהמים.
עכשיו, הזכיינים רוצים להקטין את המפלס הצפוני על-ידי כריית המלח מקרקעית האגן הדרומי והצפתו כתוצאה מהחפירה, ובכך להגדיל את זרימת המים מהאגן הצפוני לדרומי.
התהליך ייבש במהירות גם את האגן הצפוני, וים המלח ייהפך לשלולית המלח, כי זה כדאי לטייקונים שמרווחים מיליארדים כדי להגדיל את ההון האדיר שלהם על חשבון הארץ העם והאנושות.

כתב: יגאל בור על-פי נתוני ויקיפדיה.היום, יום ה' - 02 בנובמבר, התגלה שמדינת ישראל מחפשת מיליארד וחצי דולר כדי לחבר את בארות הנפט של מדינת-ישראל אל הקונים הפוטנציאלים שלה: יון, קפריסין, טורקיה, ירדן, מצרים ואולי גם איטליה, וספרד. תמורת השקעה של מיליארד וחצי דולאר, מדינת ישראל תחלוק עם המשקיע חצי-חצי של ההכנסות מהבארות היקרות שלנו. בארות שההפקה השנתית תהיה מעל מליארד דולאר... "האידיוטים או המושחתים" או "המושחתים האידיוטים" או "נחשי הזהב" שלנו, במקום למכור לאזרחי ישראל מניות בסך מליארד וחצי דולר ( שזה כשישה מיליארד וחצי שקל), הולכים לתת למשקיע "מכווית עטירת הנפט והגז",שתרוויח את השקעתה תוך שנתיים או שלוש שנים, ואחרי זה תרוויח הרבה מיליארדים לקופתה המתפוצצת מכסף וזהב.

מעניין כמה כסף הבטיחו הערבים מ"חצי האי ערב" למי שיכניס אותם לעיסקה?

אני מציע חוק חדש:
כל מי שיסייע למשקיעים זרים ויקבל על כך שוחד החל מהשקל הראשון, יחשב לבוגד בעם ישראל המחכה למשטרה הגונה ששוטריה מקבלים שכר הוגן.
לעם המחכה לבתי חולים שיש להם מספיק אחיות ורופאים עם מספיק מיטות בבתי החולים, כדי קשישי וילדי ישראל ועוד יולדות לא ישכבו במסדרונות ביתי-החולים בתנאי הפצת מחלות מדבקות.
המוכר זכויותינו בוגד בנכים שאינם מושכים את התרופות שמחזיקות אותם בחיים כי הסיוע הממשלתי הוא לעג נורא לנכה.
עונשו של המורשע במכירת זכויות המדינה תמורת שוחד, יידון לארבעים שנות מאסר, ללא רשות לקבל חנינה מכל סוג שהוא. ואז ניראה אם השילטון שלנו בריא או מושחת עד כדי מוות.

אני קורא לכל קוראה וקורא להפיץ את המאמר שלי בכל דרך אפשרית כדי לעורר את הטובים שבאזרחים להביע מחאה על השחיתות עד כדי שיבוא הקץ לשחיתות בניהול האינטרסים של העם היהודי כולו ובפרט בניהול מושחת וכושל של מדינת היהודים ואזרחיה מכל דת ולאום שנמנים למדינה ושומרים על כל חוקיה. אמן. כן יהי רצון שאבי העם היהודי וממציאו, יעזור לאזרחים הטובים של המדינה במאבקם להשמדת המושחתות והמושחתים.
על החתום: יגאל בור.
העברת המאמר לאזרחים טובים היא הצבעה נגד השחיתותת בניהול מדינת ישראל, ארצם של כל היהודים שבעולם ועוד האזרחים האחרים מכל דת מין וגזע.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל