שאלות שמסיונריים יהודיים שמים לפני יהודים תמימים:

חוגים נוצריים גדולים וחזקים נאבקים עם ישראל והעם היהודי במטרה למנוע מהיהדות להיות הבעלים על "ארץ-הקודש" האוייב המסוכן באמת הם הארצות הנוצריות שלוחצות על מדינת ישראל לוותר על חלקים מישראל וירושלים לטובת המוסלמים. אבל יש עוד אוייב אחד, קטן ולא מזיק ביותר, ואלה הם ישראלים מטורפים שמאמינים כי ישוע הנוצרי הוא הפתרון לשאלה היהודית. והחבורה נתמכת מבחוץ.

‏ שאלות שמסיונריים יהודיים שמים לפני יהודים תמימים:

אוייב נוצרי נמצא בתוך העם היהודי והוא ממומן על ידי מיסיונים נוצריים

מאמר של יגאל בור 24/11/2017

השאלות של נציגי ישו ביהדות הן בראש הכתבה, לאחריהן יש תשובה לכל שאלה ושאלה.
• האם ישוע קם לתחייה?
• האם ישוע הוא אלוהים?
• האם ישוע רלוונטי גם היום?
• האם ישוע טען שהוא אלוהים?
• האם ישוע היה המשיח?
• האם האמינו השליחים שישוע הוא אלוהים?
• האם יש אמת בספרי הבשורה?
• האם המדע גילה את אלוהים?
• האם ישוע היה אדם אמתי?
• הייתה או לא הייתה הקונספירציה של צופן דה וינצ'י?
• הקבר המשפחתי של ישוע: אמת או בדיה?
הכתובים הגנוסטיים: האם הם אכן תיעוד נאמן למציאות של חיי ישוע?

הקדמה
אני ממליץ מאד לפני כל יהודי מכל הזרמים ומכל הדעות לקרוא את השאלות ואת התשובות שלי עליהן.
יש בי אחריות לנסות להחזיר יהודים ליהדות מתוך עולם הנצרות הנואלת שעובדת לאדם שמת לפני אלפיים שנים.
יגאל בור


אל היהודים הנוצריים בישראל:
אני מקווה שתקראו את מאמרי מתחילה עד הסוף.
אני מוכן להיפגש עם נציג שלכם ולדבר אתו על הנושאים החישוביים שאתם מציגים.
יגאל בור - גמלאי.

אל כל תושבי ישראל: כדאי לקרוא את המאמר הוא קשור להגנת הקווים היהודיים נגד המתקפה הנוצרית על ישראל ועל היהדות.

פרוט התשובות:
לשאלה האם ישוע הוא אלוקים? כמאתיים שנה נחשב ישוע כמשיח. באחת מהאספות האקומניות הראשונות, החשמנים באירופה נאספו ודנו האם ישוע הוא בן-אלוקים או אלוקים ממש. בהצבעה שנערכה בידי בשר-ודם, ישוע המת נבחר כאלוקים בפני עצמו.
לשאלה האם ישוע קם לתחייה? בוודאי ישוע לא קם לתחייה. הסיבה: אם הוא נלקח לשהות עם אלוקים, הוא בשמיים. אבל בשמיים אין חמצן, אין אוכל ואין כוח כבידה, איך אפשר שאדם שמת, התעורר לחיים, וכאדם חי הוא עלה לשמים?
ויש לי שאלה לאווילי הנצרות היהודית: אם ישוע הוא אלוהים, מתי בדיוק הוא הפך לאלוקים, לפני שהוא נולד? אחרי שהוא נולד? לפני שהומת, או אחרי שהוא קם לתחייה?
זאת עוד, אלוקים הוא דבר נצחי. איך ואיפה היה אלוקים ישוע לפני שהוא נולד?
למה ישוע לא נולד ביום הבריאה?
אם ישוע נולד להיות אלוקים, למה הוא היה צריך להיות מומת? הרי כאלוקים הוא היה יכול להמית במקום את כל הרשעים שבאו להרוג אותו??? או אולי הוא היה יכול להפוך את הרשעים האכזריים לבני אדם שמאמינים באלוקים וביחד היו הופכים את ירושלים לעיר הצדק, בית המשכן של אלוקי היקום ובנו??? למה היה אלוקים צריך למות מבלי לקיים אפילו הבטחה אחת על הצדק והאושר הטמונים באוהבי ישוע האלוקים? למה הוא מת ובאלפיים שנה לראות את ההרג הרב של נוצרים על-ידי נוצרים? איפה ישוע היה כאשר מיליונים של נוצרים מתו ממחלות, מגפות, רעידות אדמה, התקפות של עמים כופרים בנצרות, כיבוש ארצות נוצריות והוצאות להורג של מאות אלפי נוצרים?
ראו נא את אלוהי היהודים: בספר התורה שלנו כתוב שיבוא יום ואלוקים שלנו יפזר את העם הנבחר, צאצאי אברהם, יצחק ויעקב, בין כל העמים לזמן רב. והנה, שבעים שנה אחרי מותו של ישוע בן אלוקי היהודים... רוב היהודים שחיו בארץ ישראל הוגלו לאירופה, סוריה, עירק, ביזנטיה, יוון, צפון אפריקה, ספרד, ועוד ועוד ארצות.
והנה, בימינו, אלפיים שנה לאחר צאת העם היהודי לגלות, שליש מהעם נהרג בידי הנוצרים הגרמניים, כאשר כל העמים הנוצריים באירופה ואמריקה, נמנעו מלתת ליהודים מקום מקלט כדי שלא ישרפו בתנורי הגרמנים הנוצרים. איפה הייתה האהבה הנוצרית לאנושות? והנה, חלפו רק שלוש שנים לאחר נפילת גרמניה הנוצרית-נאצית, קמה מדינה יהודית בארץ ישראל. תוך שבעים שנה מיום קום מדינת ישראל חמישים אחוז מהיהודים החיים בעולם, באו לחיות בארץ ישראל. ואם זה לא מספיק, מדינת ישראל נלחמה האויבים המוסלמיים ונצחה אותם בכל המלחמות. ישראל, על שמונה מיליון תושביה, הפכה למעצמה חזקה בכלכלתה, בנשק האטומי שכולם יודעים שהוא נמצא מוכן להתגוננות בפני הרוע הנוצרי והמוסלמי. המדינה הישראלית מצויידת בטילים שמחד הם יכולים להפיל כל טיל שמתקרב למדינת היהודים, ומאידך היא מסוגלת לשלח טילים לכל מקום שמשם רוצה האוייב להחריב את מדינת ישראל. היום מקיימת יחסי שלום קרובים עם מצרים, ירדן, סעודיה, ונסיכויות במפרץ הפרסי.
• לשאלה: האם ישוע רלוונטי גם היום? לדעתי ישוע לא היה רלוונטי כאלוהים אפילו יום אחד. הסיבה: האלוקים שאנושות מאמינה בו קיים מיליארדים של שנים והבריאה מוכיחה את קיומו. ישוע היה איש יהודי שלא ברא שום דבר! ברור הדבר שישוע רלוונטי מאד למי שמאמין בו כאלוקים. לגבי אנשים שאינם מאמינים בו ושוקלים להמיר דתם בדת הנוצרית, כדי שיקבלו אותו כאלוקים שלהם הם צריכים הוכחות שהוא אכן אלוקים אמתי ולא משאלת לב של מאמיניו. כאן למנצרים (אנשים שמכניסים אנשים אחרים לאוהלה של הנצרות) יש בעיה קשה. אם יציגו אותו כמשיח, אז איפה הטוב שהוא הביא לבני האדם? האם מצב בריאותם של הנוצרים טוב מזה של המוסלמים? האם בין המאמינים בישוע אין הרבה עניים-מרודים, חולים סופניים, ילדים אוטיסטים, ובין המדינות הנוצריות קיימת סולידריות דתית? מסתבר שאין הבדל בין המדינות המפותחות הנוצריות והמדינות המפותחות של בני דתות אחרות. הבגידות של אנשים ונשים אלה באילו שווה בין כל המדינות. ומספר תאונות הדרכים שבהם נהרגים ונפצעים בני אדם אינו מצביע שישו המשיח שהקריב את חייו למען מאמיניו עשה משהו שמגן על מאמיניו. בקיצור, למרות שישוע כביכול הבטיח להציל את האנושות בהקרבת חייו, למאמינו אין שום יתרון על-פני המאמינים בעצים ואבנים.
• ואם הם יציגו את ישוע כאלוהים הם צריכים להצביע על העבודה האלוקית שהוא עושה לצד האלוקים הגדול... אבל הנצרות לא הטילה על ישוע-האלוקי את האחריות לחוקי הטבע, אחריות לגשמים בעתם וכו'... והם מודים שישוע מגן על המאמינים מעמדת האלוקות שבה הוא מחזיק, אם כך במה שפר מזלם של מאמיניו על-פני מזלם של שאר בני האדם?
• נכון גם היהודים סובלים כמו המאמינים בדתות אחרות אבל אלוהי יעקב הבטיח את ארץ ישראל ליהודים, והוא קיים את זה, לעומת זאת אפילו במקום אחד בתורה לא כתוב שהאלוקים יציל את מאמיניו מכל צרה ומצוקה, ההיפך הוא הנכון אלוקים הבטיח לאדם ולאישה עבודה קשה, כדי להתפרנס, ועל היהדות הוא שם תרי"ג מצוות שעליהם לקיים בלי להבטיח הרבה למי שיעמוד בכך. היהדות היא דת-החיים הנכונה לחברה אנושית מסודרת. מצוות התורה כוללות הרבה חוקים אזרחיים. הרבה הוראות ליושר וצדק בחברה אנושית. חובה לתת את מנוחת השבת לכל אדם בישובים היהודיים, כולל תושבים קבועים מדתות אחרות. הצדק והמשפט הכתובים בתורה אינם רואים הבדל בין אם הפשיעה של יהודים שבוצעה על יהודים ובין פשיעתם על בני דתות אחרות.

האם ישוע טען שהוא אלוהים? לא, ישוע לא אמר שהוא אלוקים. הוא היה יהודי טהור ומסור. הוא ידע שהאדם לא יכול להפוך לאלוהים כי נשמתו צפונה בחומר. וממילא הנשמה של כל אדם היא חלק מהאלוקות, וזאת התכונה של כל בני אנוש על האדמה. בספרי הבשורה האמת נמצאת בציטוטים מעולם הספרות היהודית.
האם השליחים האמינו שישוע הוא האלוקים? השליחים האמינו שישוע הוא משיח, אבל הם לא חשבו שהוא אלוהים כי כולם היו יהודים טובים... והם ידעו את התורה, שלא כמו הנוצרים היום.
בוודאי שישוע היה אדם אמתי. גם ההיסטוריה היהודית הרשמית מכירה בכך.
• לשאלה הייתה או לא הייתה הקונספירציה של צופן דה וינצ'י? צופן דה וינצ'י הוא ספר הרפתקאות מעולה. נקודה...
לשאלה :הכתובים הגנוסטיים: האם הם אכן תיעוד נאמן למציאות של חיי ישוע?
ציטוט מתוך ויקיפדיה: הגנוסטיים היו יורשי המיסטריות העתיקות שהתפתחו אצל הפרעונים במצריים ובבל. מנהיגי הכנסייה הלבישו את הדוקטרינה שלהם במלבושים נוצריים, וכיסו את הרעיונות שלהם בסמלים כאלה שיהיה קשה יותר לזהות אותם.
לשאלה: האם הקבר המשפחתי של ישוע הוא אמתי?
תשובה: זאת שאלה מצחיקה, מה הקשר בין ישוע המת והחי, לבין הקשר הקבר המשפחתי של ישוע? הרי אנו יודעים שישוע היה יהודי ושהייתה לו משפחה, אבל הקבר יכול להיות אמתי ויכול להיות מסורת מאוחרת. ממש כמו קברות האבות בחברון, בבית-לחם, קבר-רחל, ובכול מקום שכתוב עליו שבני יעקב קבורים שם. הקבר האמתי של "כמעט קדוש "יהודי הוא הקבר של הרמב"ם.
ארץ-ישראל עברה הרבה מלחמות בשלושת אלפי השנים האחרונות. פרט להר הבית שברור ששם עמד המקדש, איננו יודעים בוודאות אם המסורות על מקומות היסטוריים האחרים אכן מדויקות.
לשאלה: האם המדע גילה את האלוקים?
תשובה: המדע לא גילה את האלוהים. המדע בוחר שלא לעסוק בשאלת קיומו של האלוקים מפני שאי אפשר להניח אותו מתחת למיקרוסקופ או טלסקופ ולראות אותו. אבל אני יודע שאכן יש אלוהים ביקום. המהות האלוהית-הפיזיקלית, לעומת האלוקות המיסטית, כוללת מספר תכונות שכל אדם נאור יכול לקבל:
1. היקום כולו עומד על שלושה עמודי יסוד:
1.1. "החלל האין-סופי" שמכיל את היקום.
1.2. "החומר האין-סופי" שכל מה שאנו רואים בעינינו עשוי ממנו. כל החומר הדומם. כל החומר החי, כל החומר הצומח.
1.3. "חוכמת-היקום" ורוח-החיים.
"חוכמת-היקום" מכילה ארבעה מרכיבים:
1.3.1 כל הידע האפשרי.
1.3.2. כל ההבנה האפשרית.
1.3.3 כל החוכמה האפשרית (מה אפשר לעשות בכל
סוגי החוכמה האפשרית).
1.3.4. כל-החוקים המכניסים סדר באפשרויות של החוכמה.
לארבעת המרכיבים של הידע ביקום מתווסף עוד גורם חשוב.
2. "רוח-החיים" (המרחפת על פני המים...) נרמז בספר בראשית פרק א' פסוק ב'.
"רוח-החיים" היא זאת שיודעת את ארבעת הרכיבים והיא חלק מהם, למעשה "ארבעת הרכיבים עם "רוח-החיים" הם השלמות של אחדות-הבריאה". בזכות השלמות הזאת קיים היקום.
המדען שאינו לוקח משהו מהמיסטיקה של היקום יכול לראות בשלמות לעיל את "מיסטר-טבע". היינו: הגורם הטבעי שבזכותו יש לנו את הכול. ובעצם המדע אומר שלא נחוץ שיהיה אלוהים מפני שהטבע יודע לעשות את הכול.
אבל: !!!
"אחדות-הבריאה", (כל הבריאה וכל חוקי הטבע מאוחדים וכפופים לגורם אחד) הוכרה כבר על-ידי אברהם העברי. הוא בישר שלתופעות הטבע אין כוחות נפרדים לכל תופעה ותופעה. הָיִינוּ אֵין
אֵל-הָאֵשׁ, אֵין אֵל -הַמִלְחָמָה, אֵין אֵל -הַיָם, וְאֵין אֵלִים בָּעֵצִים וּבַמַעְיָינוֹת .
למרות תריסר (כמניין השבטים של אברהם, יצחק ויעקב)תלמידי ישוע שהיו יהודים הבקיאים בעקרונות הייחודיות של אלוקי היהודים, הם באו והקימו דת חדשה שמתאימה מאד לעמים עובדי כוכבים-ומזלות. לנצרות הקתולית אין חוקי טהרת המשפחה, אין לה מנוחת השבת, אין לה את הכשרות, באופן רשמי אין לה את החוקים האזרחיים שבספר התורה, ויש כאלה המון. פטרוס, השליח הגדול של ישוע הכריז שאהבת בנו של האל מבטלת את חוקי התורה. משום כך אין בנצרות יום-כיפור שהאל בכבודו ובעצמו קבע. אין את מעמד הר-סיני שמונצח בחג. ועוד אין ועוד אין. אבל יש: צלב שמנשקים, יש פסלים ותמונות שמשתווים להם ומתפללים אליהם. ויש אמונה במשיח שמציל את האנושות.
מאז חי ישוע ועד היום מלחמות הנוצרים הרגו עשרות מיליוני בני-אדם ועברו על לא-תרצח. כל המחלות שלא חוסלו על-ידי ישוע, חוסלו על-ידי המדע, על-ידי אנשים טובים ומסורים לאנושות ולא על-ידי ישו שהבטיח להטיב עם מאמיניו.
בני-ישראל חזרו לישראל לציון וירושלים בלי משיח. הם עברו שואה וישוע לא התערב להצלתם, אבל האפיפיור של אותו הזמן הזדהה עם היטלר.
בישראל חיים היום למעלה משבעה-מיליון יהודים מתוך ארבע-עשר המיליון שחיים בכל הגלובוס שלנו. לישראל מעמד של מעצמה למרות היותה גמד בין ענקים, והמשיח ישוע לא בא ולא ריפא ולא הציל ולא חילק לעניים כסף שלא ימותו ברעב.
למרבה הצער, יש מספר קטן מאד של יהודים שמוצא-חן בעיניהם לעבוד בקודש של אדם שחי, בישר את העקרונות של צדק וצדקה לכול אדם ואדם, והוא מת.
הנוצרים שאוחזים באנטישמיות ככלי להשמדת היהודים לא מבינים כי אם ישוע לא היה מוצא להורג על צלב, אף אחד לא היה הופך אותו לאלוהים אם הוא היה מת ממחלה או זקנה.
אלוהי אברהם, יצחק ויעקב, משה ואהרון, דוד ושלמה, רש"י והרמב"ם לא צריך עוזרים. ™™ הוא קיים כבר מאות על מאות של מיליארדי שנים בלי בנו המפוקפק שנולד לבתולה שאולי חטאה ולא ידעה להסביר ממי הרתה. כל השאר הוא משאלות נפשם של הצריכים סגידה לאדם ולא לאל בורא שמים וארץ.
זהו.
זאת כל האמת וכל האמת בלבד.
היהודים חסידי ישוע מנצרת יכולים לקשקש בקומקום. זה לא יעזור, כדי שהעם היהודי יכיר בישוע כמשיח, העם צריך הוכחות להיותו של אדם מסוים ל"משיח". הרמב"ם כתב הוראות בדיקה איך מזהים משיח באדם שמכריז שהוא המשיח. לפי הרמב"ם, המשיח צריך להיות חי, ואילו ישוע נרצח על-ידי הרומאים לפני כאלפיים שנה. והוא מת. ואם הוא חזר לחיים, הוא נעלם מעל האדמה. לאן נעלם החוזר לחיים? הוא הלך לשבת עם אלוהים בשמים. אבל האלוקים שבשמים הוא ערטילאי, אין לו גוף ואי אפשר לראותו. סביבתו נטולה חמצן, והאל לא אוכל... איך חי ישוע המשיח בסביבה ערטילאית? ואם הוא הפך לערטילאי מדוע הוא היה צריך לקום לתחייה שהרי נשמתו גם היא ערטילאית....
קשקוש בלבוש....
לפי הכתובים בנצרות וביהדות, היהודי ישוע בן יוסף ומרים לא רצה להיות יותר ממבשר הצדק, היושר ואהבת הזולת. הדת הנוצרית מצליחה להיות הדת הגדולה בעולם מפני שהיא מספקת את הצד האלילי לצד האל הנצחי. זה מתאים לעמים שצריכים פסלים ותמונות של אלוהים. וזהו כל האמת על מר ישוע מנצרת ובית-לחם.
יגאל בור


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל