שיא השיאים

שיא חדש בספר השיאים העולמי

שיא של כל הזמנים. שיא של הכנסת אורחים. שיא של הפגנת תמיכה ענקית. שיא של התיישבות חלוצית. שיא של קיבוץ גלויות. שיא של תחיה לאומית. שיא של תחיית התנ"ך ספר הספרים. שיא של איחוד לבבות.

מעל 30,000 איש התארחו במהלך שבת חיי שרה, בחברון וקרית ארבע. 300 קאראוונים ניידים ואוקיינוס של אהלים. 3,000 סועדים בסעודת ענק באוהל חב"ד חברון הענק.

שיא נוסף נשבר, ונכנס לספר השיאים של גינס. שיא של ציון לגנאי לתקשורת ממסדית תת רמה, לא מקצועית, מגויסת, שהתעלמה לחלוטין מהפלא הגדול, של שבת קודש חיי שרה בחברון. 30,000 עדים נאמנים, ועוד מאות אלפים שלא יכלו להגיע, או לא בחרו להגיע, אך עבורם זה חדשות, עבורם אלה חדשות טובות מאוד. כל אלה ועוד רבים וטובים, הם עדים נאמנים לרוע הלב, לעיתונות צהובה, לתקשורת מושחתת.

תאגיד 'כאן', ערוץ 'כאן תרבות', רשת ב', גלי צה"ל, ידיעות אחרונות, ערוצי הטלוויזיה החד ספרתיים, ערוצי חדשות אינטרנטיים ידועים, בחרו להתעלם ממאות אלפי עדים ומשתתפים, שנכחו באופן מלא במציאות החיים הישראלית. כולם נעדרו לחלוטין מלוח השידורים ומסיקור עיתונאי, הנדרש ומתבקש מאליו, לאירוע היסטורי, יהודי ישראלי, שכולו חגיגה של אהבה, חג של אהבה בין יהודים, בין יהודים לאבות ואימהות קדושים, בשבת קודש של פלא החיים הישראלי.

הגיע הזמן לעונש חמור הרבה יותר לחבורת הנוכלים, המכונים בטעות עיתונאים, או אנשי תקשורת, כשהם למעשה מחבלים תקשורתיים, פעילי טרור לכל דבר ועניין, הנותנים רוח גבית לטרור ערבי ומוסלמי, מעודדים אותו, מעניקים לו צידוקים והצדקות מופרכות. מלאכי חבלה השוטפים מוחות ילדים, נוער, צעירים ומבוגרים, ללא בושה וללא חרטה, ומתעלמים ממה שבאמת יפה כאן, מפלא החיים של העם היהודי ותרבותו המקורית, ובעיקר מכוח עליון, מהקדוש ברוך הוא, החי בלבבות רבבות אלפי ישראל, ומעורר אותם לשוב לתורה שבכתב ובעל פה, ולחיי אמונה ואהבה מקודשת.

העונש החמור ביותר, הוא הפרטה גורפת של כל אמצעי התקשורת, ללא יוצא מן הכלל, והוצאת גלי צה"ל מצה"ל וממעטפת הביטחון, שמעניק לה מיעוט קולני וערמומי. בינתיים פשוט נפסיק להאזין להם, להאמין להם, ונפגע באיבר החיוני החשוב להם מכל, בכיס שהוא הלב שלהם. גלי צה"ל איבד מזה זמן רב, את מטרתו וייעודו המקורי, כפי שהגדיר מייסדו דוד בן גוריון.

גלי צה"ל הפך לשופר תעמולה, לפוליטרוק של ארגונים חתרניים, ויסודות אנרכיסטיים, החותרים תחת המדינה היהודית היחידה בעולם. גלי צה"ל הוא פוליטרוק של כת ליברלית רדיקלית, ואין שום תרגיל של הרמטכ"ל שיציל את התחנה הזו, מהיותה אנכרוניסטית ושריד אחרון של הפנקס האדום. הפסיקו להלעיטנו מן האדום האדום הזה.

רשתות הרדיו והטלוויזיה החד ספרתיות והאלפביתיות הן שופר הכפירה בכל הקדוש והיקר לעם היהודי מאז ומעולם.

'כאן תרבות', מטפחת תרבות זרה, את דת המדע והמידע ההמוני, שמתיימר להציג את גדולי האומה ונכסיה באור נלעג ועלוב, חסר ערך ונטול קדושה.

די למרד התקשורת המגויסת כנגד העם היהודי, התרבות היהודית, המדינה היהודית, וכנגד כל היקר והטוב בחיי משפחה, בזוגיות נאמנה, ובזהות יהודית, בנשיות ובגבריות האותנטיות.

אותה תקשורת עוינת, מחתרתית, מסתירה מאיתנו את העובדות ואת האמיתות החשובות של חיינו. בכך, התקשורת המגויסת הזו, מסכנת את קיומנו, ואת שרידותנו, כיהודים שנאספו לכאן להצלת חיים יהודיים. האיום הקיומי האמיתי על מדינת ישראל וצה"ל, ועלינו כאזרחים וכיהודים, הוא צבא הצללים של התקשורת העוינת.

התקשורת העוינת, מסתירה מאיתנו את העובדות האמיתיות, על היקף הארגונים החתרניים החותרים תחת הממשלה הנבחרת וראשיה, תחת העם היהודי במדינה היהודית, ומלשינים עלינו בכל במה וקתדרה באוניברסיטאות בארץ ובעולם.

התקשורת העוינת מסתירה מאיתנו את היקף ההסתה לרצח יהודים ברש"פ ובחמאס. התקשורת העוינת מסתירה מאיתנו את המאור והאור הגדול שיש בתרבות היהודית המקורית, בתורת ישראל ומצוותיה.

התקשורת העוינת ממלאת את מוחותינו בהבל ושטות, בתאוות וביצרים חייתיים, ובמבול של כפירה ומידע לא שימושי, ובכך מונעים מאיתנו את האמת הנצחית שניתנה לנו מאז יציאת מצרים ומעמד הר סיני. זו אמת מצילת חיים, משכינת שלום אמת בתוך האדם, בינו לבין חברו, בזוגיות ובהורות ובמשפחה, בקהילה ובשירות הציבורי והלאומי, בצה"ל ובזרועות הביטחון, בתוך האומה ובינה לבין אומות העולם והסביבה ואוצרות הטבע והחיים.

האם התקשורת סיפרה לכם שנחתם הסכם בין האו"ם והרשות הפלסטינית, לפיו הרש"פ תקבל סכום של 1.3 מיליארד דולר, לצורך פעילות אנטי-ישראלית? על ההסכם חתמו רוברט פייפר, סגנו של ניקולאי מלדנוב, נציג האו"ם בישראל, העומד בראש ארגון UNSCO, וד"ר איברהים אל-שאער, שר הפיתוח ברש"פ. פייפר הוא שונא ישראל, שגריר או"ם לפלסטין, שמפעיל 21 ארגונים, שמטרתם לפגוע במדינת ישראל וריבונותה, בעיקר בירושלים ובשטחים השייכים למדינת ישראל, על פי החוק הלאומי והבינלאומי. זו רק דוגמה אחת, מתוך מאות ארגונים דומים, שהתקשורת מסתירה.

האם התקשורת סיפרה לכם על HRC? זו מחתרת HEBRON REHABILITATION COMMITTE. מדובר בזרוע ארגונית של אש"פ, שהוקמה ב- 1996. מטרתו לבנות טבעת חנק סביב היישוב היהודי בחברון. הם מגייסים הון עתק ממדינות אירופה: גרמניה, נורבגיה, ספרד, שבדיה ומארצות ערב. תורמים ידועים נוספים הם ארגון אונסק"ו ו'ידידנו' וכן: SIDA ו – TIPH. הם מיישבים מסביב ליישוב היהודי בחברון, משפחות מחבלים ומשפחות פשע. מימון אירופי וזר ליצירת שכונת טרור ופשע של ממש, בקסבה של חברון, גם באזור מערת המכפלה. שכונה ערבית שיש בה כל הזמן סכסוכי חמולות, גניבות ורציחות, על בסיס שבועי. המטרה היא ליצור חיכוך אלים עם היהודים, גם באמצעות ילדים ערבים, תוך טיפוח חממת טרור איסלמי. אנו מדברים כאן על מימון עצום של מיליארדי דולרים בשנה, לבניה וטרור פוליטי דמוגרפי נגד יהודים.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל