שלוש משאלות לשנה החדשה...חלום ה-"אריה"

כל אחד צריך שיהיו לו חלומות...כל אחד חייב שיהיו לו חלומות! אנשים טובים בואו ושמעו ספור,מעשה שקרה לי רק הבוקר...


כל אחד צריך שיהיו לו חלומות...
כל אחד חייב שיהיו לו חלומות !


שלוש משאלות-לשנה החדשה

אנשים טובים בואו ושמעו ספור, מעשה שקרה לי רק הבוקר...

כדרכי באחרוני ימי קיץ לוהטים אלה יצאתי להליכה ריצה טרם עלות השחר,לאחר כמה קילומטרים מצאתי עצמי בלב גבעות הכורכר של נס ציונה,בעונה זו של השנה המראה אינו מלבב במיוחד! ככל שפנתה העין להביט ראתה אך יובש וחרולים, שמחתי כשלפתע ראיתי בפסגת הגבעה שני עצים ירוקי עד, אמרתי לעצמי מאחר וסדר ראש השנה של אתמול התארך ועייפתי, אשכב לי מעט פרקדן כדי לאגור כוחות להמשיך בדרכי. לא חלפו שניות מהנחת הראש על האדמה ונרדמתי...והנה בחלומי...

עוף השמים (כשליחו של היושב במרומים) תוך כדי משק כנפיים חרישי סובב מעלי ואומר מזווית המקור, "יש לך חביבי לבקש, שלוש משאלות" עבורך, עבור משפחתך הגרעינית,ומשאלה אחרונה עבור כלל ישראל.

במוחי התרוצצו המחשבות, מה אבקש עבורי,כסף? הרי כסף בא וכסף הולך,אולי אבקש חיים טובים למשפחתי ? אבל שוב, הרי מה שרואים אלה כחיים טובים, האחרים אינם רואים כך!
והנה הגעתי לשאלה מה לבקש עבור כלל ישראל,אולי שלום ? מיד השתלט עלי "הרציו", הי אמר לי "הרציו", אתה במזרח התיכון לא יהא פה שלום ולא נעליים! לפתע הבריקה במוחי מחשבה, אני אקח את כל שלש המשאלות ואאחד אותן למשאלה אחת גדולה וזו תפילתי אליך הבורא "עשה שכולנו נהיה בריאים ושלמים".

הקצתי מחלומי לציוץ הרתעה של שני ציפורי סיקסק ,כנראה ונרדמתי ליד קן הגוזלים שלהם,גם הציפורים זקוקים לבריאות !!!

שנה טובה וחתימה טובה, לכולם.

 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל