סליחות

יום כיפור הגיע ואיתו הזמן להצטער .......אז סליחה

שוב הגיע כיפור, זה עובר מהר. אני ממש מרגיש שאני חי מצום לצום וזה עובר מהרררררר
הפעם אני לא אשלח אס אם אס לאף אחד ואבקש סליחה! אני לא אתנצל באס אם אסים, אני אגדיל ואעשה אני אכתוב ועוד באינטרנט - כן ! לזה צריך אומץ! לכתוב באינטרנט - סליחה.

האמת ברגע הראשון חשבתי שתצא לי רק שורה, ממש טור קטן, פיצפון. רציתי לכתוב משהו כמו "סליחה" אבל ככל שאני יושב מול המסך אני מגלה שיש לי הרבה סליחות לבקש .

נתחיל, נראה לאן נגיע אז ככה ….....

ראשית, סליחה מילדיי הנפלאים. אני ממש אבל ממש מצטער שאני לא מבלה איתכם הרבה. העבודה ולוח הזמנים אשמים. מבטיח שהשנה אני אצליח יותר .
סליחה נוספת מהאישה שלי בבית. על זה שאני לא נמצא מתי שצריך אותי ועל כך שהראש שלי קופץ ממקום למקום ובעקבות זה אני שוכח, לפעמים, שגם את זקוקה לרגע של שיחה. סליחה גם על הגרבים שאני זורק בסלון והריחות שאני מוציא בבוקר שאני קם.
סליחה מאבא שאני לא אומר לך כמה אני אוהב אותך למרות שאני מאמין שאתה יודע.
סליחה מאחי ואחיותי שאני לא יודע לקבל ביקורת ומיד מחייך חיוך דיבלי, סליחה מכל האנשים שאמרתי להם את האמת ישר בפנים .
סליחה מאמא שלי ז"ל אני יודע שאני לא מבקר אותך מספיק בבית העלמין. מצד אחד זה קשה להיות שם ומצד שני הדתיים אומרים שאני מפריע לך לנוח, ובכלל לא תמיד הקול שאני צריך זמין לי בראש ואז המצב רוח שלי נשאר ירוד.
סליחה מכל הלקוחות שלא נלחמתי עליכם, נתנתי לכם לרעות בשדות זרים כדי שתבינו שאוכל ואיכות ושירות כמו באולמי פאר - בראשית אין....נראה לי שעכשיו אתם כבר יודעים ...
סליחה ממוטי ז"ל על שאני לא מגיע לקבר שלך קשה קשה קשה קשה לי להאמין שאתה שם .
סליחה מאבי אדרי ומיהודה צברי על שאני לא מגיע לאחרונה לשחרית, קשה לי להתעורר .


סליחה מהמחשב שלי על כמויות הפורנו הענקיות שאני צורך, סליחה על הצורך שלי להוריד סרטים מוזיקה ותכנים אחרים אני יודע שאסור, אני מבטיח שבכיפור אני לא אוריד יותר. סליחה מכל הפרות, אני מכור לאנטריקוט! זה טעים לי ! אני לא מצליח, גם ביום שני צמחוני אני משתדל, לא לאכול בשר...... חוץ מאנטריקוט (כי זה דוחה שני צימחוני).

אני רוצה לבקש סליחה מהחברים הטובים שלי אופיר, דיין ורונן שאני לא תמיד שומר על קשר רציף סליחה ומחילה אני מבטיח השנה לשפר את המצב.
סליחה נוספת מרענן על שהתאמנתי עליך באגרוף באופן קבוע. קשה לי שלא, זה באמת בשביל שתדע להגן על עצמך חחחחחח. סליחה מדורון שרשמתי אותך לאתר של אוהב גברים, מחפש טרמפ ליום הגאווה וסליחה שנתנתי לך לשתות מים עם מלח רגע לפני כיפור שעבר ושהורדתי לך את …...טוב הבנת ,סליחה מישראל ההודי שהזמנתי לו נהיגת מבחן על יגואר, סליחה מאבי השף שאני מתערב ומנצח גם כשאני מפסיד אני נאלץ לכופף את האמת (אני לא אוהב להפסיד).
 
סליחה מהרב שבזמן שביקש תרומה לישיבה שלו התנתקה לי השיחה. סליחה מכל החברות ששאלו עם קראתי את התקנון וסימנתי וי ….מי קורא נו באמת .
סליחה מה"בן דוד" מנצרת שישב לידי בנהיגה מונעת. ידעתי את התשובות סתם עבדתי עליך...
סליחה ומחילה מהשוטר שסימן לי לעצור ברמזור לא ראיתי אותך הייתי עסוק בשיחה בסלולר ולא הבחנתי בתנועה שלך (עצור) חוץ מזה גם הייתי בלי חגורה והמנורה מאחורה היתה שבורה סליחה .
סליחה מהבחור שמוכר תותים בצומת הסרגל יזאלמי מתפדלק סליחה קניתי קופסה של תותים אבל הרמתי לך 4 סלסלות סליחה.


סליחה מטהוניה לא יודע מה קרה לי, אולי קינאתי יותר מידי? סליחה מגילי מיילי ומיריב נתי ממכם אני הולך לבקש סליחה מראש כי על המתיחה שעשיתם לי אתם הולכים לסבול.
סליחה נוספת ממכם שם ממול השנה זה יכאב לכם…...........
סליחה מכל מי שפגעתי בו השנה וגם מאלו שאני אפגע הם בשנה הבאה אם נפגעתם ואתם לא סולחים לי אז אני מקווה שפגעתי בול .
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל