פלטפורמה לאחדות ב -HD

אפליקציה סודית חדשנית בה יהיה אפשר לנחם ישירות את הנפטר עצמו עם לשונית "הגב" ממש כמו בחיים.

אין דבר יותר מרנין מביקור רוחני במחסני חשמל, שלושים מסכי מחשב LCD מרצדים כמו במחזה מרהיב של כוכבי השמים והפעם זה בגלל שאריק הבן רוצה מתנת יום הולדת כמו בחדר של ההורים שלו .
אריק גר אתנו אך הוא התפתח ב SMS כשבידו עכבר וטכנולוגית מסך שמורכב מגבישים נוזליים וממוקם בין שני פנלים שקופים.
אך קורה אחת לשנה שמשפחתנו נפגשת בסלון כשהפיקסלים מהמסך חודרים לאוויר ואנו שוקעים בספה שבגן עדן . אז השלט נח על משכבו דקות ארוכות . את אשתי שתחיה אני רואה מידי כמה ימים בעיקר בסופה של תכנית בישול היא מגיעה אלי באמצע השידור החוזר של מכבי, ומבקשת דחוף, לא מיד- אבל עכשיו, להביא כורכום טחון. הרבה איפוק מרגיש העוף הממולא בתנור שהשקו אותו בהרבה יין ולבסוף הכניסו למילוי גזר אחד גדול .

את הבת מיה רואים הרבה יותר אם לא שומעים צרחות של אחותה זה סימן שהשליטה בשלט- בידיים שלה. ואם קיבלה לייק ,היא מתאדה עד אחרון החברים בפייסבוק שמודיע כמה היא מדההההיייימה . רק אז יוצרת מגע עם הסנדביץ שעל המדף שהספיק להתקפל מיובש.
הפון - דור 5 שלה מתייתם רק לשניות ודורש מיד ברטט בדיקת מגע אולי יש עוד לייק, ממש "סמרט" . תודו, אין ספק כי הגענו למדרגה רוחנית גבוהה אם ביכולתנו לשכב קצת על הגב באמצע העבודה ולבקש מה I PHONEלחזן מנחה קטנה בקול נעים זמירות , או לענות ב לפ – טופ "אהבתי" על הודעה שהדוד משה נפטר , ורק שלא יחשוב שאהבתי את זה שהוא נפטר .
השמועה מדברת על אפליקציה סודית חדשנית בה יהיה אפשר לנחם את הנפטר עצמו עם לשונית – "הגב" ממש כמו בחיים .
 
מארוחת הערב המשותפת שבמקרר כל אחד מבני הבית לוקח לעצמו בזמנים שונים צלחת לחדרו כדי להתייחד עם הטכנולוגיה וכך יוצרים אחדות ב HD ומרגישים אושר כשאנו ברשימת המועדפים ולא בסל המיחזור . "אהבתי " הוסף חבר . הסר. דלג . מחק .
מחק הכול .
 
תמונות: freedigitalphotos.net
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל