אהבה ושנאה

יש לנו אהבה והיא תנצח

יש בעם ישראל הרבה מאוד אהבה. כל כך הרבה אהבה יש כאן בארץ ישראל. אהבה שבאה לידי ביטוי בנישואין, בהולדת ילדים ובהקמת משפחות מלאות כוחות חיוביים.

האהבה שיש בעם ישראל, היא עובדה קיימת, נחקרת ומתועדת היטב, אך נסתרת מאוד, כיוון שהתקשורת הישראלית הממוסדת, מסתירה את האמת הזאת, בכל כוחותיה.

ההפגנות של השמאל ברוטשילד, וכל עונת הצייד, נגד ראש הממשלה ומשפחתו, והתומכים בו ומצביעים למחנהו, תופסים את כל הכותרות, ומסמאים את עינינו, וממלאים את משקפינו בפיח שחור משחור.

האמת היא, שיש הרבה מאוד אהבה, שבאה לידי ביטוי במפעלי חסד מדהימים, בעמותות וארגוני חסד מגוונים מלאים נשמה מאירה מקצה העולם ועד סופו.

מיעוט קטן, קולני, דעתני, ערמומי, רודני, השתלט על מוקדי הכוח בבית המשפט העליון, בתקשורת הישראלית הממוסדת ברדיו ובטלוויזיה ובעיתונות צהובה. המיעוט הזה, מתאמץ להוכיח שהכל רע כאן, שהכל גרוע ולא טוב ולא ישר ולא צודק. זהו שקר מסוכן וקטלני. בקלות רבה מאוד, אנו יכולים לסלק מעלינו את השקרים שמנסים לשטוף את מוחותינו בהם.

יש כאן הרבה מאוד טוב. יש כאן נס עצום ופלא חיים שאין כמותו בעולם כולו. בכל המובנים. אנו חיים בניסי ניסים. אנו יוצרים ובונים כאן פלא חיים שנקרא המדינה היהודית היחידה בעולם. זו האמת לאמיתה.

מחקר חדש שערכו ד"ר ארנון גרויס וד"ר רוני שקד, 'ערביסטים מומחים', מלמד אותנו שגם בציבור הפלשתיני, יש שטיפת מוח אינטנסיבית, לשנאה של ישראל והיהודים; לדמוניזציה של ישראל והיהודים; למאבק אלים להשמדת ישראל.

החוקרים המומחים, בדקו שיטתית 201 ספרי לימוד במקצועות השונים, הנלמדים ברש"פ, בכיתות א – יב. מתוכם, 77 ספרים הודפסו בשנים 2016-17. כל ספרי הלימוד ברש"פ, בבתי הספר במזרח ירושלים, גם בבתי ספר פרטיים ערביים, כנסיות שונות, אגודות צדקה אסלאמיות, ובבתי ספר של אונר"א, הם הסתה ממאירה, שנאה יוקדת אלינו, ליהודים.

הפלשתינאים, בשיתוף עם אונר"א, במימון ישראלי ובינלאומי, מחנכים את הדורות הבאים שלהם, לאי הכרה בעם היהודי כבעל זכויות לאומיות בארץ ישראל. דביקות היהודים בארצם מתוארת כחמדנות. הציונות מוצגת כתנועה קולוניאליסטית בשירות האימפריאליזם המערבי, המהווה איום קיומי על הערבים בארץ ובעולם.

ספרי הלימוד הפלשתינאים, מדברים על סכסוך ערבי-ציוני, כדי להפוך אותו למאבק על עצם הקיום. בספרי הלימוד החדשים, לא מוזכר עברם של היהודים בארץ כלל. היהדות והקשר לארץ ישראל מוצגים כזיוף.

על פי ספרי הלימוד הפלשתינאים, הפלשתינים, הם צאצאים ישירים של הכנענים הקדומים. זהו כמובן שקר היסטורי, תרמית בקנה מידה בינלאומי. אין אומה פלשתינאית ומעולם לא היה עם פלשתיני ולא מדינה פלשתינית.

ספרי הלימוד של הפלשתינאים מכינים את התלמידים, רעיונית ונפשית, למאבק אלים לחיסול ישראל והעלמת תושביה היהודים, תחת הסיסמה שחרור פלשתין מהכיבוש הציוני. זהו קו חינוכי שיטתי, המוחדר בשיטתיות לתלמידים פלשתינים מזה למעלה מעשרים שנה.

אנו צריכים להיות מאושרים. אנו צריכים להיות שמחים. אנו צריכים להיות גאים בכך, שהחינוך היהודי ישראלי, הוא חינוך לאהבת האדם, האדמה, האומה, הצבא, העם היהודי בארץ ובחוץ לארץ, אהבת הארץ, והשאיפה שלנו לשלום אמת לדורות. שלום בתוך העם היהודי הוא החזון. שלום עם עמים רודפי שלום הוא החזון.

ולכן, הרמטכ"ל וראש אכ"א, הרבצ"ר והמטכ"ל, טוב יעשו אם יחדלו מייד לפלג את העם היהודי והצבא, בפקודת השירות המשותף. ראש אכ"א מגדיר את מתנגדי השירות המשותף, ובהם מומחים צבאיים בארץ ובחוץ לארץ, כ'חבורה מתוסכלת', והוא מדבר על 'רבנים צווחנים'. טוב יעשו שר הבטחון, הרמטכ"ל והמטכ"ל, נשיא המדינה, ומפקדים ומנהיגי ציבור, אם יחדלו מייד לפלג את העם היהודי והצבא, ברדיפתם את אלאור אזריה ולוחמי צה"ל, אשר נלחמים בטרור ובשנאה הפלשתינית. אסור לפלג את העם ואת הצבא, כי אין לו מדינה אחרת, אין לנו עם אחר, אין לנו צבא אחר, ואנו חייבים לרדוף את הטרור והשנאה הפלשתינית, בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו. מחבל ורוצח פלשתיני יידעו כי פקודת השירות הראוי היא שהם ברי מוות לפני פעילות חבלנית עוינת, תוך כדי ביצועה, ולאחר ביצועה. נקודה.

אנו עם של אהבה. עובדה. אנו עם של חיים. עובדה. אנו עם אחד בלב אחד, לנצח נצחים. המיעוט הקולני והעוין את אהבתנו, המנבל את פיו ומפיץ לשון הרע ורכילות עלינו, ועל היקר והטוב בנו, חייב לקבל סירוב מוחלט להשתתף בפעולות השנאה שלו, ועלינו לאכוף עליו בכל הדרכים החוקיות, את הנאמנות לעם היהודי ולמדינה היהודית, לשריה וממשלתה ולראש הממשלה, אשר נבחרו בבחירות המשקפות נאמנה את רצון העם היהודי.

האהבה מנצחת והיא תנצח. הכוח העליון, הקדוש ברוך הוא, עדיין לא נקט עמדה ברורה ויצא לקרב נגד אויביו, אויבי העם היהודי והמדינה היהודית הפלאית. זה קורה ויתעצם בקרוב מאוד. עמדתו ידועה וברורה מאוד. אהבה ואמונה ואמת וצדק ונאמנות הן המחנה הקדוש שלו. הצטרפו למחנה אהבת ישראל ומדינת ישראל ותהיו עם הכוח הפנימי הנצחי והמנצח.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל