אריה מכלוף דרעי לדראון עולם

בראיון עם אריה דרעי בעיתון ידיעות אחרונות משתקפת דמותו של אריה דרעי כמשה רבינו כאיש הענו מכל אדם באומרו "בתפילותיי הפרטיות שלי לבורא עולם אני מתחנן שאזכה למצוא מישהו להעביר לו את השרביט" הימצא קונה לאמירה זו?

אריה מכלוף דרעי לדראון עולם

בראיון עם אריה דרעי בעיתון ידיעות אחרונות משתקפת דמותו של אריה דרעי כמשה רבינו כאיש הענו מכל אדם באומרו "בתפילותיי הפרטיות שלי לבורא עולם אני מתחנן שאזכה למצוא מישהו להעביר לו את השרביט" הימצא קונה לאמירה זו?
מץ של בושה או הכאה על חטא. רק במדינה ההזויה כמו מדינת ישראל יכול מורשע בפלילים בעל אות קלון יחזור לפוליטיקה ולשמש במשרד בו סרח. רק במדינת ישראל יכולים להיות ציבורים גדולים עיוורים וכסלים לבחור באיש שבגד בהם וכל מה שחפצה נפשו רק לעשות לעצמו לאגו שלו ולביתו .
בהכרעת הדין נאמר. "אין מדובר בכשלון בודד של צעיר שעתה זה נחשף למנעמי השלטון, אלא במי שהתמיד באורח חיים המיוסד על אדני שוחד. לקיחת השוחד השתרעה על פני כל חמש השנים שבהן מילא נאשם 1 תפקידים ממלכתיים. היא פסקה אך בפתיחת חקירת המשטרה. נאשם 1 החל לקבל שוחד בעת היותו עוזר שר הפנים, המשיך בכך בהיותו מנהל כללי של משרד הפנים או מועמד לתפקיד זה, וגם אחרי כן - בתקופת היותו שר הפנים...חמש שנות השוחד עומדות בסימן חפץ נאשם 1 להתעשרות אישית מהירה בדרך של עשיית הון מהכהונות הממלכתיות".
נפלאות דרכי השם בורא ניב שפתיים, הוא גם בורא השתקפות הפנים. להביט בדמות דיקונו של אריה מכלוף דרעי וכבר משתקפת דמות נוכלית רמאית חורשת מזימות ובו זמנית מצקצקת בחלקלקות לשון על דאגה לשקוף, לדל, לרש, ולאביון. אכן כן דאגה לכך, שכך ישאר בדלותו בעוניו בבורותו למען שיוכל להיבנות עליו. מדבר בשם מרן ובו זמנית עובר על כל ערכיו ואמרותיו ואף מסלפם בהתאם לצרכיו
כבולדוזר שלא עוצר באדום הוביל את חוק המרכולים והעמיד את כולם על רגליהם, בבחינת המטרה מקדשת כל האמצעים, יהרג ובל יעבור, וזאת רק כדי להוכיח אני ואני ואפסי עוד. ולאחר כל הרעש והמהומה הבזיון והקצף, חוסר הכבוד והרגישות, כאשר רצה להוציא את גליק מאבלו ביום קבורת אשתו בטרם גולל העפר על קבר אשתו, בטיעונו המחוצף המסולף היהיר וחסר הבושה שהוא היה קם מהשבעה כדי להצביע. האומנם עלינו!!! עד כמה ניתן לשטות בציבור? ועוד טוען ברוב חוצפה כי כך פסק מרן שזו מצווה. שקר וכזב סילוף ועיוות. הטעייה והולכת שולל מרן פסק מה שפסק בעניין הבחירות שזה היום או בכלל לא. ושלזה יש השלכות משמעותיות וחשובות לעולם התורה והישיבות, מה שאין כן לעניין המרכולים שאין בו שום תוכן ושום מהות ושום מצווה משום שגם אם יש בו משהו שבמשהו הרי ניתן לדחותו למחר ומחרתים השמים לא יפלו והארץ לא תרעד. על אותו משקל יכול לומר כי מצווה לצאת מהשבעה לנחם אבל, או לבקר חולים, שזו גם מצווה. ומה גם שהוא בעצמו מכריז בריש גלי שאין בכוונותו לכפות חוק זה. קרי מה שהיה הוא מה שיהיה. אז על מה ולמה הרעש המהומה הבזוי והשסוי? או אז איזה מצווה זו? שמותר להקפיץ אבל מהשבעה ביום קבורת רעיתו הוא אכן אינו טפש ואינו כסיל ויודע היטב היטב שאין זו דעת מרן, אך מה הוא לא עושה למטרה אישית, איגואיסטיות והעצמת האגו שלו
והנה לפתע פתאום דמות משה רבינו מופיעה האיש העניו מכל מצטקצקת באומרו " בתפילותיי הפרטיות שלי לבורא עולם אני מתחנן שאזכה למצוא מישהו להעביר לו את השרביט" האומנם עלינו עבודה בעיניים? וכשנשאל אם טרם נמצא לו מחליף שוב השיב ברוב "ענווה וצניעות" לא! טרם מצא לו מחליף עלינו???? כמה יהירות כמה שקר כזב ונוכלות כמה בוז יש באמירה זו הרי בורא עולם הרחיק אותו למספר שנים בכלא והטיל עליו אות קלון בגין פשיעה גנבה והפרת אימונים וזאת לאחר שהפעיל סוללות עורכ דין מהטובים שבמדינה ובכל זאת נמצא אשם בכל הערכאות. ובורא עולם ציפה ממנו שמא יתעשת ושב להשם אלוקיו. ואף כשנשאל שוב ושוב על פשעיו אמר "לא חטאתי ולא פשעתי אולי חטאתי בגאווה וברוממות הלב" . ואם זה אכן כך חטאך כדבריך בגאווה וברוממות הלב מצופה ממנו יתר ענווה ויתר נמיכות קומה אך לא כאריה דרעי איך שהשתחרר מהכלא אץ רץ קפץ וטען ביהירות ובעזות מצח לי המלוכה לי הממלכה וביקש להדיח את אלי ישי בדורסנות אגריסיביות ויהירות וחילול שם השם ברבים ששני ראשים רבים ומתקוטטים ומבזים זה את זה זה ולעבור על מכלול העברות החמורות שבתורה בטיעונו שאלי ישי אינו המנהיג הראוי והוא ורק הוא ורק לו ההנהגה המלכות והממלכה ממש ענווה יתרה. וכשלא עלה בידו הפעיל טונות של לחצים ומכבשים על הרב עובדיה שממש נאנס בלב כבד ובעין דומעת לוותר על אלי ישי לטובתו. ואף איים שבאם לא יקבל השרביט לידיו יקים לו מפלגה עצמאית מתחרה לשס. וכבר שמענו את הקלטת של הרב עובדיה שטוען שהורא גנב ושאינו סר לדברו עושה מה שבא לו. ובכלל איך יקום לו מחליף אם כל מי שטיפה מתרומם דואג מיידית לדכאו לנדתו ואולי אף להחרימו למען לא יקרא עליו תגר.לימים הרב עובדיה יצטער על כך ואף יכריז בריש גלי כפי שנשמע בקלטת המפורסמת שאריה גנב ואינו נשמע לו ועושה ככל העולה על רוחו.
אריה מכלוף דרעי יטען בהתייחסו לאלי ישי כי בש"ס לכל יש מחילה רק לא מחילה על מרד בחכמי התורה האומנם! האם בכלל הוא מתייחס אליהם לא אחת נשמע טיעון כי אין הוא רואה אותם ממטר ואינו מתייחס אליהם כלל ועיקר ואף שמענו בעוד קלטת את השסוי והבזוי כנגד אחד הרבנים שאריה בקושי אם בכלל נוגע לקצה קרסול רגלו. ואף הרב עובדיה גילה דעתו בקלטת בריש גלי מה דעתו עליו.
אריה מכלוף דרעי טוען מנחם בגין מתהפך בקברו ממה שנעשה בתנועת הליכוד היום? ואני שואל מה היה אומר מרן על תנועת שס שהיום מדשדשת ובקושי אם בכלל תעבור את אחוז החסימה. ובכלל מה היה אומר מרן לו היה יודע שהיום שוב מתנהלת נגד מנהיג ש"ס חקירות משטרה פליליות בגין אי אלו עברות. ואולי היה אומר מה שכבר אמר שגיתי הפעילו עלי לחץ אדיר שלא יכולתי לעמוד בו. ולימים אף יטרח לבקש מחילה מאלי ישי. ואולי היה אומר ככלב השב על קיאו כן כסיל שונה באוולתו" ואולי היה אומר "הֲיַהֲפֹךְ כּוּשִׁי עוֹרוֹ וְנָמֵר חֲבַרְבֻּרֹתָיו
איני יודע לאן יובילו החקירות החדשות נגד אריה דרעי, ואולי והלואי יצא חף מכל פשע מאחל לו שכך יהיה. אך השאלה הנשאלת למה זה תמיד נדבק אליו שוב ושוב לאלוהים הפתרונים. אריה דרעי לדראון עולם.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל