תרפיה חדישה ומהפכנית

בשורת התרפיה החדישה, היא הבשורה המשמעותית והמועילה ביותר להטבת תפקודו של האדם.

על אף צניעותי הרבה, אני נאלץ להסכים עם האמירה, שהטיפול המוצע, הוא הבשורה המשמעותית והמועילה ביותר מאז קיום האנושות, להטבת תפקודו המועיל והמושלם של האדם. טובי הפסיכיאטרים, הפסיכולוגים, מטפלים למיניהם ומערכת הרפואה העולמית, נותרים כולם נפעמים ונדהמים עם גילוי שיטת הריפוי החדשנית אותה גליתי, ואשר עתידה להביא מזור ולמהפכה בריאותית חיובית לאוכלוסיית העולם כולו.
שיטה מהפכנית זו, מיועדת להועיל לכל בן אנוש אשר חש אי פעם בחייו חוסר יציבות, ולכל מי שחש שהקרקע נשמטת מתחת לרגליו. מי מאיתנו לא נתקל בחייו בתופעה זו ? מכאן- שהשיטה עשויה להועיל לכולם.
בשיטתי זו, אין תופעות לוואי ואין חומרים מסוכנים הנכנסים לקרבנו.
מאז שאני זוכר את עצמי, שאפתי תמיד למצוא שיטה שתביא מזור לאנושות בכלל, ולמצבי הפיננסי בפרט, ותודה לא-ל שהזדמנות זו נפלה בחלקי עתה.

אנו מודעים לשיטות התרפיה הנפוצות כגון :תרפיה באומנות, תרפיה במוסיקה, תרפיה בתנועה, תרפיה במשחק, פוטותרפיה, ביבליותרפיה, תרפיה בפסיכו-דראמה ועוד...יש מי שהגדיר את כולן בשם אחד כולל: "בַּבְּלָתֵרַפְּיָה".

לעומת זאת, השיטה שהיא פרי מחקרי המעמיק נקראת : "בָּלָתֵּרַפְּיָה"
כלומר- "בָּלָטָה תרפיה", שהיא שיטת ריפוי באמצעות... ספירת בָּלָטוֹת.

בסידרת פגישות בין המטפל למטופל, ילמד המטופל לספור כראוי בלטות,
והמיומנות תקנה לו ביטחון ומדרך כף רגל יציב. השיטה אמנם אינה קלה, מאחר וישנן בלטות בגדלים שונים, בצבעים שונים ובצורות שונות.
לכן ישנן שיטות ספירה שונות, שכל אחת תואמת את צורת הבלטה.
בסדנאות שאנו נקיים, גייסנו את הבכירים ואת מיטב המרצים מן השורה הראשונה כגון, "סתתים" ו"רצפים" שהם מבני דודנו הישמעאלים, ואשר איכות עבודת הסתתות שלהם ידועה בעולם כולו, חוסר הסימטריה בהנחת הבלטות מקשה מאד על הספירה ומאידך משפרת את איכות הטיפול, כמ"כ הגבהים השונים שבין בלטה לבלטה עלולים לגרום לחוסר יציבות, וסתתים ורצפים אלו יסבירו את שיטת חוסר היציבות שבעבודתם.
בעלי מקצוע נוספים בידע ה"ספירה" כמו קופאים וקופאיות בסוּפרים, בבנקים ובשוּק, כל אחד מהם יסביר את שיטת ספירתו, ועוד...
יש לדעת כי ישנן "אבנים עם לב אדם" ואותן אין לספור בספירה רגילה אלא בספירה כשרה. כל השיטות המגוונות תלמדנה בסדנאות אותן נעביר.

מטופלים אמידים במיוחד, או אישי ציבור נבחרים, יעברו את טיפול ספירת הבלטות בקומות העליונות של גורדי שחקים וזאת ע"מ להמחיש להם, שבחוסר יציבות לאנשים שבמעמדם, הנפילה היא קריטית ואינה ניתנת לשיקום.

הטיפולים לכלל הציבור ייעשו במקומות שונים ובהתאמה למצבו של המטופל.
אפשרויות ניצול שיטת ריפוי זו הן כמעט ובלתי מוגבלות וההצלחה מובטחת בוודאות, אך כל זאת בתנאי שהשיטה מבוקרת ומנוהלת ע"י אחד מהמטפלים שקיבל תעודת הסמכה מטעמנו.
מאחר וכתבה זו לא נועדה כפרסומת, אלא רק כחדשה מרעישה מעולם הרפואה, כדאי למעוניינים שוודאי יציפו אותנו בימים הקרובים לעקוב אחר פרסומנו ולהירשם לסדנאות ברחבי הארץ והעולם.
אין לנסות את הטיפול בבית ללא השגחה מוסמכת וכל הזכויות לטיפול זה, שמורות אך ורק לי ולמורשים מטעמי.
זכרו, עתיד בריאותיכם ויציבותכם הנפשית, תמצאו רק בשיטת ה "בלתרפיה".


 
 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל