לפרק הממשלה המושחתת ולבחור לראשות הממשלה את ביבי נתניהו

התקשורת, כולל העתון "ישראל היום"... הורסים את התדמית שיש לישראל בעולם. הבעיטות בכל אברי גופם של משפחת נתניהו מצדיקות התפטרות מראשות הממשלה והפקרת הפוליטיקה הישראלית לידיים שמאליות, בכמה הבטים.

התקשורת, כולל העתון "ישראל היום"... הורסים את התדמית שיש לישראל בעולם. הבעיטות בכל אברי גופם של משפחת נתניהו מצדיקות התפטרות מראשות הממשלה והפקרת הפוליטיקה הישראלית לידיים שמאליות, בכמה הבטים. הרי הקריקטורה המתפרסמת כאן נמצאת בראשם של מליוני מצביעים ואני רק נתתי גרפיקא-חובבנית למה שמיליוני מצביעים נבוכים מה הם יעשו בקלפי.
בכל המתחם הפוליטי יש הרבה קוקומוקוס שחושבים שהם יכולים להיות ראש ממשלה, והם מאמינים שכאשר יבחרו בעזרת שוחד ותכסיסים דביליים עטופי שטרות כסף, הם כבר ימצאו משהו כדי לפתור בעיות כמו תקשורת מתאבדת לדעת כולם. כנסת של חרמנים לישבנים מכל הסוגים, ועוד ועוד יתרונות בקבוצת המאה ועשרים.
אני מתיז עליהם את מימי מפני שרק פעולה כזאת יכולה לרחוץ אותם מהעמדות הפנים של רובם.
אני הייתי רוצה שמישהו יתבע אותי לדין על השמצת-הנכבדים. הייתי רוצה שבית-משפט עם שניים-עשר שופטים יקבע ויפרסם מי הוא המושמץ ביותר בממשלה, בכנסת, בעדר המיליארדים, ובבעלי אלף קניוני הקניות במדינת ישראל האמפריאילית...אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל