OPIEY

הופה היי, איזה נס מודיעיני, מתנה מכוח עליון

הופה היי - OPIEY
כך קראתי בשמחה על הנס המודיעיני הישראלי, הגדול בכל הזמנים. רעידת אדמה באיראן. קריאה גדולה של הופה היי, איזה יופי! במה זכינו? ואז, אמרתי לעצמי: תכניס לך לראש, לא זכינו. זה לא בזכויותינו. זה מתנה מהקדוש ברוך הוא.

כאשר הוכרזה תקופת סזון, כלומר עונת ציד בה צד השמאל הישראלי את הימין, טרם קום המדינה, והלשין והיכה והסגיר יהודים נאמנים אוהבי העם והמדינה לידי הבריטים, היה זה הרס מאין כמוהו. כך גם בימינו, התחדשה עונת הציד, בה השמאל צד את הימין, כאשר בראש הציידים עומדת התקשורת הישראלית הממוסדת העוינת, במימון הקרן ומדינות זרות, ובניצוח בית המשפט העליון. כך נהרס פלא ההתיישבות החלוצית בגוש קטיף וצפון השומרון, כך נהרסו מיגרון ועמונה וגבעת האולפנא ונתיב האבות, כך נהרסת דרום תל אביב, כך נרדף ראש הממשלה ואשתו וילדיו וכל כיפה סרוגה בצבא ובהנהגת המדינה. אלא מה? היהודי האמיתי והנאמן, ככל שיענו אותו, כן ירבה וכן יפרוץ.

הנס הגדול הוא, שההרס והארס הזה, מלחמת היהודים הזאת בינם לבין עצמם, טרם קום המדינה, הביאה את הפיקוד העליון הבריטי, להחליט להימנע ממבצע להשמדת כל המחתרות בארץ. כי הבריטים סברו, שהיהודים יחסלו את עצמם. אז מדוע שהממלכה הבריטית תלכלך את ידיה ותעורר עליה את קול מחאת הציבור הבינלאומי, כשהיהודים לכאורה מחסלים זה את זה. כך ניצלו המחתרות, התפתחה העוצמה היהודית, ארץ ישראל יצאה מכלל שליטת הבריטים, והם נאלצו לבטל את המנדט ולעזוב את ארץ ישראל. כך העיד קצין בריטי מבריק של הבולשת הבריטית. כך גם נכשלה מתקפת המדינות הערביות על ישראל עם הקמתה, שאורגנה על ידי הבריטים. הבריטים הכשירו ואימנו את הליגיון הירדני, שטבח באנשי גוש עציון. הדם של טובי בנינו ובנותינו, מפעפע ותובע את נקמתו עד היום מהבריטים, שנכבשים כעת במסע הסהר האיסלמי.

הנס הזה מתרחש גם היום. מלחמת הדת הליברלית, מלחמת הדת של "הנאורים" וה"פרוגרסיביים", דת הדמוקטטורה של בג"צ ושלטון החוק העותומאני והבריטי, בהיותה כה יהירה, כה אלימה וכה רודנית נגד העם היהודי והמדינה היהודית, גורמת לשנאה כלפי בית המשפט העליון והתקשורת הישראלית הממוסדת העוינת, ולהוקעת ארגוני זכויות האדם. כל אלה פוגעים בזכויות העם והאדם היהודי, בחיילים הגיבורים בצבא הגנה לישראל ובזרועות הבטחון.

כתוצאה מפעילות מואצת וכוחנית של השמאל הישראלי, שמשך בחוטים בפנטגון ובבית הלבן (כפי שהוא עושה כל הזמן, גם בעת כתיבת שורות אלה), העיז פניו ולשונו הנשיא האמריקני אובמה הרשע, להכריז הכרזות תומכות טרור איסלמי ולחתום על חוזה גרעין איראני, באופן שקומם עליו את ראש ממשלתנו ואת הבוחר הישראלי והאמריקני. כתוצאה מכך, תכנית שתי מדינות לשני עמים ירדה מעל הפרק, הסכמי אוסלו הפכו לכישלון המדיני הגדול ביותר בהיסטוריה, אובמה ייזכר כנשיא הכושל והרע ביותר בתולדות ארצות הברית, ולמגינת לב התקשורת הישראלית והשמאל הישראלי, ראש ממשלתנו בנימין נתניהו ניצח את אובמה הרשע, וחוזר מביקוריו בארצות הברית ובעולם כולו, כשהוא עטור תהילה מהקונגרס האמריקני ומהעולם ומהעם היושב בציון. ארצות הברית היפנתה עורף למעללי אובמה המכשף, ובחרה בדונלד טראמפ המבריק.

רדיפות שלום עכשיו, באופן שיטתי, נגד ההתיישבות ביש"ע, הביאה להסדרת ההתיישבות כולה, והוחלט על בניית בתי קבע למיגרון על ידי הממשלה, על בניית מאות יחידות דיור בבית אל על ידי הממשלה, על הקמת יישוב חדש ושמו עמיחי לאנשי עמונה, על ידי הממשלה. זה מה שנקרא החוק השלישי של הפיזיקה הניוטונית: חוק הפעולה והתגובה. גוף א פועל על גוף ב וגוף ב פועל על גוף א באותה עוצמה ובכיוון נגדי. רוח הקודש אומרת ופועלת: כן ירבה וכן יפרוץ.

כתוצאה מתכנית ההתנתקות, שתוצאותיה מעידות על כשלונה, איבד רוב מניין ורוב בניין מהעם היושב בציון את אמונו בתהליך השלום. העם הבין שהוא במלחמה, ונלחם בכל החזיתות. כתוצאה מכך, המלחמה לא רק שאינה מפריעה לשגשוג הכלכלי אלא אדרבה מסייעת לשגשוג הכלכלי. כלכלן בכיר בארצות הברית, דן סנאור, כתב בספרו שהכלכלה הישראלית היא נס. במה זכינו? ואז, שוב אמרתי לעצמי: תכניס לך לראש, לא זכינו. זה לא בזכויותינו. זה מתנה מהקדוש ברוך הוא.

מה שגרם להתפרצות האביב הערבי שמוטט את כל המרחב הערבי במהפיכות אדירות של המונים תובעי הדמוקרטיה, הם המשפטים שנערכו בישראל לנשיא המדינה ולראש הממשלה ולשרים בישראל. שופט ערבי סלים ג'ובראן הכניס את נשיא מדינת ישראל לכלא. כאן התגלה השקר הגדול, כאילו מדינת ישראל היא מדינת אפרטהייד, המדכאת ערבים ושוללת דעותיהם. שהרי בכל המדינות הערביות עם כל פשעי מנהיגיהם המושחתים, לא רק שאין סיכוי שיהודי יהיה בהם שופט, ובוודאי שלא היה סיכוי שיישפטו מנהיגיהם האכזריים, וייכנסו לכלא. זה מה שפוצץ את ההמונים הערביים לבוא בתביעה מדוע אצלם אין דמוקרטיה ויצאו למהפיכה. כך העיד אמיר ערבי. כך עתידה מנהיגות איראן האיסלמית השקרנית והאכזרית על עמה, לאבד את שלטונה, כפי שסוריה כבר חדלה להתקיים כמדינה תחת שלטון מושחת ואכזרי על עמו.

בגידת אובמה והאיחוד האירופי בבני בריתם במזרח התיכון, העלתה בתוהו את תקוותם של המוסלמים בארצותיהם, שאמריקה והעולם הנאור יבואו לעזרתם ויצילו אותם ממנהיגיהם האכזריים. כך הואצה והועצמה רוסיה בעולם, וגם הגירת המוסלמים מארצותיהם לאירופה השוקעת בקריסה דתית, לאומית, תרבותית, דמוגרפית וכלכלית. אירופה נמצאת תחת גל פלישה איסלמי, והיא משלמת את מחיר השואה והאנטישמיות. המדינות הלא ראויות שהקימו הבריטים משבטי המדבר הערביים, מתפוררות לנגד עיניהם לצורתם השבטית הקדומה, בעוד בריטניה וגרמניה וכל אירופה נכנעות לאיסלם.

טירוף המערכות של השמאל האולטרא ליברלי, שפוגע בחיילי צה"ל ובאלאור אזריה, שפוגע בפיקוד העליון של צה"ל, בהכריזו מלחמה תרבותית נגד הדתה, נגד הגבריות, נגד הנשיות והאישה, באמצעות דת המגדר והשירות המשותף, הפיכת חיל חינוך לקונסרבטיבי ורפורמי, על חשבון הרבנות הצבאית, על חשבון קדושת המחנה והכותל, תוך הדרת המנהיגות הצבאית הדתית לאומית משורת הפיקוד הגבוה בצה"ל, מעצימה את תהליכי התשובה בחברה הישראלית. הכיפה הסרוגה השחורה והשקופה מתקדמות ומתפתחות להיות יהדות מוסרית יותר, רוחנית יותר. הבית היהודי נעשה רוחני ותרבותי עוצמתי, הבנוי לתלפיות להנהיג את מדינת ישראל, ולהובילה לשלב הבא בגאולה, לממלכת כהנים ועם קדוש ומשיח בן דוד.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל