מי יציל את הגברים?

התקופה שלנו נראית כשלווה, יחסית לתקופות של המהפכות הגדולות. ובכל זאת, מתחוללת פה מהפכה של ממש, בכל הנוגע ליחסים בין הגברים לנשים. התנועה הפמניסטית הפכה להיות דומיננטית ואגרסיבית, תוך שהיא סוחפת אחריה המונים, המאמינים שהמין הגברי נגוע באלמנטים לא רק שליליים, אלא פליליים ממש.

עכשיו, כשהתנועות לשחרור האישה, השיגו את השוויון המלא עבור הנשים, הן עברו למתקפה כללית על הגבר, רק מפני שהוא גבר. כל מה שהוא לא לטעמן, גם אם לא שלילי במהותו, הוא בשבילן, מטרה להתקפה.
התנועות הנשיות, הפכו יותר ויותר אגרסיביות ומבקשות לעצמן שליטה מוחלטת על כל מה שלא לטעמן. הן הופכות לא רק את ההטרדות המיניות, אלא גם את עצם המיניות הגברית, לעברה פלילית.
הגיע הזמן להקים תנועת נגד, בסגנון שחרור הגבר (זוכרים את הבדיחה של דודו טופז, שהגדיר את התנועה לשחרור הגבר, כתנועה מגונה של האגן?)... הגבר לא אמור להפוך לסמרטוט בידי רצון האישה. בזמנו ויצ"ו הצליחה לגייס, על חשבון המדינה, עורכי דין מצוינים, שעמדו לרשות כל אישה, שרצתה להילחם בגבר במסגרת הנישואין.
 

 

יש טעם להחזיר למיין סטרים את האישה הצנועה, השואפת דווקא לשיתוף פעולה עם הגבר ולא להילחם נגדו. שלא לדבר כלל על האישה המינית, שדווקא אוהבת גברים...
כשחושבים על כך, מיד עולה הדוגמא של התנועות השונות, שרצו לכנסת, כדי לקדם את חוק אי הפללת משתמשי הקנביס. למרות שמפלגות אלו נכשלו במאמציהן, להיכנס לכנסת, בסוף החוק הזה עבר, בדיעבד, בלחץ תקשורתי. פעם כל מי שרק התקרב לסם, היה מותקף בידי כוחות משטרה מיוחדים, שגויסו ואמנו לכך. היום חדרה ההכרה, ששימוש נכון ומתון בקנביס, הוא לא רק בגדר עברה פלילית, אלא אף מועיל. אפשר לשחרר כוחות משטרה רבים, למלחמה האמתית: נגד הפושעים.
 

 

מבחינה זאת, מדאיגה הכוונה לגייס יחידות מיוחדות כאלה, למלחמה בכל גבר שיצרוך שירותי מין. לא רק שיהיה פה בזבוז עצום של כוח משטרתי, על חשבון המלחמה בפשע, אלא שהדבר דווקא יגביר את הפשע. הכוונה כמובן לכך שהזנות תרד למחתרת והנשים יפלו טרף לידי סרסורים ואנשי העולם התחתון. מנגד, הנשים לא ירוויחו מכך דבר, שכן גברים מדוכאים מינית, ימצאו פורקן במעשי אונס רבים, שיתרבו במקומותינו.
 

 

בעניין זה הנשים הן בהחלט דו פרצופיות. בניגוד לאמרה: אני לא מסכים אתך, אבל אעשה הכול כדי שתוכל להביע אותה, הן מקימות קול צעקה, כל פעם שעניין שנוי במחלוקת עקרונית, עולה בינן לבין הגברים. אזי הן מגייסות לצדן את העניין של המין החלש, פתאום הן מציגות עצמן כלא שוות לגברים...
בתוכנית הבוקר, קלמן-ליברמן, ברשת ב', ראיינו נערת ליווי שיזמה התארגנות של נערות ליווי נגד חוק הזנות. היא התעמתה עם השרה שקד, ואמרה שכל העניין פה זה לא הדאגה לנשים העוסקות בזנות, אלא לתדמית האישה, שארגוני הנשים מנסות לקדם. כלומר אין פה שום דבר, להוציא מאבק של הנשים נגד הגברים, להגביל את צעדיהם.
 

 

בפוליטיקה הישראלית, כל החלטה קשורה ללחצים שמצליחים להפעיל על חברי הכנסת. וגם ביחסי הציבור שמגייסים לעזרת חוק מסוים.
למשל חוק הזנות, שהפמניסטיות מצליחות לקדם כבר שנים רבות, לא מוצדק מבחינה מוסרית והוא בהחלט לא קודם לחוקים אחרים, חשובים הרבה יותר, מבחינה מוסרית, שלא מקודמים. לחוק הזה אין שום סיבה אמתית, מהותית.
כל מה שיש פה, זה יחסי ציבור מצוינים ואינטרסים ולחצים פוליטיים שהפמניסטיות הפעילו על חברי הכנסת.
 

 

נכון, החוק נשמע מוסרי והגברים יוצאים רע מאוד בסיפור הזה, כאשר הנשים משתמשות בזנות כקרדום לחפור בו. אבל עובדה שבזמנים הקשים, כשנשים הובעו לארץ לעסוק בזנות כבעבדות ולפני שממשלת ארה"ב לחצה על ישראל להפסיק עם התופעה המכוערת, ארגוני הנשים לא התערבו בכלל בעניין. רק הלחץ האמריקאי הביא את המשטרה לפעולה. והאמת שהיו לה כלים מצוינים לבער את התופעה. כי הזנות מוכרת אמנם כחופש עיסוק, אבל לא לגיטימי שאנשים ירוויחו ממנה. אפשר לעצור גבר על שידול לזנות. מספיק שמציבים שוטרות מתחזות לזונות בכל מני מקומות.
 

 

כשבאים לבער את תופעת הזנות המכוערת, צריך לשאול האם מן ההכרח הוא לשים את הגבר במרכז? איזו תועלת יש פה, מלבד לקדם את מעמד האישה על חשבון הגברים? כלומר, אפשר להילחם בצדדים הפליליים ממש של התופעה ולהיפטר מהרבה פושעים ואנשים רעים, דרך המלחמה בזנות. אבל ברגע שבאים להכליל את כלל הגברים, כפושעים, זה כבר לא יותר מאשר אינטרס תדמיתי...
 

 

זה לא הוקעת פושעים, אלא השחרת פני כלל הגברים ברבים. אפשר אולי לחכות ולראות כיצד הדבר ישפיע, באמת, על תופעת הזנות, אבל זה יהיה פתח לתת לנשים להשתלט לגמרי על הגברים. זה להפוך את הגבר לאשם הקבוע, להכריע מראש כל ויכוח בין הנשים לגברים, לטובת הנשים ולתת להן עדיפות מטורפת, בכל ענייני המלחמה בפשע.
 

 

נוכח גל ההטרדות המיניות והשיימינג לאישי ציבור ומפורסמים, חברי הכנסת מתחילים להשתכנע, שכל עניין המין זה משהו שראוי לגינוי ולקנסות.
הנשים הצליחו להשחיר את פני הגברים, בכלל, ובמקום להילחם בזה, הכנסת נרתמת לעזרתן...
כך קורה שהצעת חוק שהיא פמניסטית לגמרי, ונועדה לדאוג למעמד האישה ולא לפרוצות מוכות הגורל (לטענתן), עוברת בכנסת תחת איצטלה של מוסר גבוה.
הפמניסטיות הצליחו לתפוס את חברי הכנסת מהביצים, כדי שיצביעו בעד חוקים מטורפים לגמרי, כמו חוק הזנות.
 

 

אין בחוק הזה דבר אחד הגיוני, חוץ מאשר להפוך את נקודת ההשקפה הנשית, לגבי מין, למשהו מעוגן בחוק ואת נקודת ההשקפה של הגבר, לפלילי.
ידוע הרי שהגבר שואף, מטבעו, לקיים יחסי מין עם הרבה נשים ולא רק עם האחת הנבחרת. זאת כמובן, בניגוד גמור למנטליות הנשית.
אני זוכר קטע מתוך סרט, שבו הכוכבת, שרצתה ללכוד גבר, פשוט הרימה קצת את השמלה והגבר מיד נתפס אצלה. "הגברים הם יצורים כן כך פשוטים", היא הפטירה בלעג. ואכן, זה בדיוק מה שהפמניסטיות עכשיו מנסות לעשות, ללכוד את הגברים, תוך ניצול הצביעות המוסרית של החברה שלנו.
 

 

למעשה המין הוא חשוב מאוד לבריאותו הנפשית של הגבר. אני זוכר סרט בערוץ הדוקומנטרי, על בחורה סקסית, שהחליטה להפוך למטפלת מינית למוגבלים ונכים. הראו שם אימא אחת לילד כזה, שהזמינה אותה עבור בנה, למפגש אינטימי. האימא הייתה נרגשת כולה לקראת האירוע ובדמעות אמרה: "אני כל כך מתרגשת לראות, את השמחה של הבן שלי. הוא סוף סוף יגשים את השאיפה הגדולה ביותר שלו וירגיש עצמו גבר".
במקום ליישם סעיפים בחוק, שכבר היום ישנם, כמו: להטריד, לפגוע באישה ועוד סעיפים שבאמת אפשר להאשים בהם, את כל מי שעושה שימוש מגונה בשירותי זנות, הפמניסטיות מנסות להמציא חוק, שבו אפשר יהיה להאשים כל גבר תמים.
 

 

לסיכום: צו השעה הוא להקים תנועת פוליטית של גברים, שתילחם בתופעה, ההולכת ומחריפה, של ארגוני הנשים, להשתלט על השיח הציבורי בכל מה שנוגע למין ולקבוע שהגבר אשם תמיד. כשבאים לקבוע חוק דוגמת חוק הזנות, זה לא מלחמה בתופעה הפלילית של הזנות, אלא עירוב מין במי שאינו מינו. כלומר, הכללה מסוכנת...
 

 

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל