האויב הפנימי

הגיע הזמן לומר אמת

הגיע הזמן לומר אמת ! הרש"פ היא ארגון טרור ניאו נאצי. החמאס הוא ארגון טרור ניאו נאצי. חברי הכנסת הערבים הם חברי מפלגה ניאו נאצית.

כל אלה הם מכחישי שואה, מתכנני שואה חדשה ומבצעיה.

הכחשת שואה, תכנון שואה, ביצוע שואה חדשה מתחילה ב"צורה מרושעת של נאומי שנאה אנטישמיים, שמטרתם היחידה היא לתקוף יהודים". אלה הם מילים של הליגה נגד השמצה. ואני מוסיף, שמטרתם העיקרית היא לתקוף ולחסל את הזהות היהודית.

יש צורות רבות של הכחשת שואה ותכנון שואה חדשה. כולן מסוכנות ודורשות מלחמה טוטלית וניצחון מוחץ. לתעמולה הערבית שמנהלים חברי הכנסת הערבים וארגוני הטרור הערבים, בשילוב משתפי פעולה בוגדים שנולדו יהודים, יש כמה מכנים משותפים: הם מציירים את היהודים ובעיקר את המדינה היהודית, כאשפים במניפולציה של דעת הקהל העולמית והלאומית לצורך בצע כסף ותאוות כוח ושלטון. לתיאוריות אלה יש שורשים אנטישמיים עמוקים בכתבים המציירים את היהודים כחורשי מזימות ובעלי כוחות על-טבעיים. אלה אינם נאומים תמימים: מדובר בניסיון מכוון לגרום לאנשים לשנוא את היהודים ולהתייחס אליהם בחשדנות ולפגוע בהם בכל דרך.

שיאה של התעמולה הניאו נאצית, הוא נגד ראש הממשלה היהודי, אישית, ונגד משפחתו, ונגד המחנה הלאומי כולו, המהווה רוב יהודי לאומי המקיים את המדינה כמדינה יהודית, ולוחם נאמן בשורות הצבא היהודי לדורותיו.

הרש"פ היא ארגון טרור ניאו נאצי. החמאס הוא ארגון טרור ניאו נאצי. חברי הכנסת הערבים הם חברי מפלגה ניאו נאצית.

ראש הממשלה ומדינת ישראל, העובדה שאיננו משמידים את הרש"פ ואת החמאס מכחישי השואה ומתכנני ומבצעי השואה החדשה, גורמת לכך שההבלגה וההימנעות מחיסול הטרור הערבי וסילוק נציגיו בכנסת ישראל מרוממת אותם, ומעניקה להם במה להפצת התכנית לחיסול המדינה היהודית ורצח יהודים. בכך שהמדינה היהודית מגנה על מכחישי ומתכנני השואה ומבצעיה, המדינה מעניקה לאנטישמיים האלה את אווירת המכובדוּת והלגיטימציה. הגיע הזמן לשים קץ לרשע הזה בתוכינו.

הערבים פועלים בכל דרך, בכדי להשחיר את דמותה של מדינת היהודים, להציג אותה כמדינת אפרטהייד, להציג אותה כרוצחת ילדים ועזתים, ליצור חרם על יהודים ועל המדינה היהודית, וכל זאת הם עושים תוך כדי כך שהערבים מקבלים מדינה בעזה, תקציבי ענק ממדינת ישראל, כספי ביטוח לאומי שמזינים את תעשיית הטרור הערבית, ותוך כדי שיש אפליה מתקנת לערבים באוניברסיטאות ובמוסדות המדינה.

הערבים עושים הכל בכדי להשכיח את השואה, כיוון שהם מתכננים ומבצעים את השואה החדשה להשמדת המדינה היהודית. סקר עולמי שנערך בשנת 2014 של הליגה נגד השמצה (ADL) מצא כי רק 54% מהאנשים ברחבי העולם שמעו על השואה. כשליש – 32% - מהאנשים ששמעו על השואה לא מאמינים למה שסיפרו להם. הם סבורים כי הסיפור מנופח ומוגזם מאוד או שהוא פשוט שקר. באסיה, פחות מרבע מהאנשים (23%) שמעו על השואה ומאמינים למה ששמעו. מספר זה צולל ל- 12% מהאוכלוסיה באפריקה שמדרום לסהרה. בעולם הערבי, רק 8% מהמשיבים שמעו על השואה והאמינו למה ששמעו.

החברה הישראלית והמדינה היהודית, הגיע הזמן לומר אמת, הכחשת השואה ותכנון וביצוע שואה חדשה נעשית תוך עיוות מכוון של ההיסטוריה ותיאור קבוצה אחת של אנשים – היהודים – כמרושעים. ובמיוחד יהודים דתיים ולאומיים שמהווים עיקר מפעל ההתיישבות החלוצית בארץ התנ"ך. התעמולה הנאצית הערבית מובילה אנשים, ואפילו יהודים וישראלים מלידה, להתייחס ליהודים ובעיקר ליהודים דתיים לאומיים ומסורתיים כאל שקרנים, כאל אנשים שלא ראויים לאמון בנוגע לשואה או בנוגע לכל דבר אחר.

הכוח הלהט"בי והחילוני השמאלני הקיצוני, הכולל את הפמיניזם הרדיקלי שחודרים לצבא ולעמדות כוח, משחקים לידי האויב הערבי, שרואה בהם הזדמנות להחלשת העוצמה הצבאית והלאומית היהודית. לא זאת בלבד, אלא שעתה כל אלה יחד מסיתים את הציבור הדרוזי והבדואי ואת הפולשים מאפריקה, נגד העם היהודי והמדינה היהודית וממשלתה.

יש כאן אויב פנימי ערבי נאצי והוא מסוכן הרבה יותר מאיראן.

מאז התרחשות השואה, יהודים רבים נשבעו, "לא עוד" – אף פעם לא לאפשר לשנאה ולאלימות של השואה לחזור על עצמה. כדי להבטיח זאת, אנו מחויבים להכות באויבינו המסיתים והרוצחים אותנו, ולעשות זאת ביד קשה וקשוחה שתעביר מסר לאלף שנים הבאות.

יש לנו מחויבות לחסל ולגרש מקרבנו את אותם אנשים שמוכנים למחוק ולהכחיש את ההיסטוריה שלנו, אותנו כיהודים ואת היהדות. אל לנו לשתוק. אנו עוסקים בקרב על חיינו ומדובר באויב פנימי, שאחת דינו, לרדת מעל בימת ההיסטוריה.

זהו עמלק, שדינו ידוע והגיע הזמן לבצע.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל