חוק הלאום

חוק הלאום נועד להזכיר לכל מאן דבעי שמדינת ישראל על סמליה כגון ההמנון, הדגל וסמלים לאומיים אחרים היא מדינת היהודים לעולם ועד!

07/08/2018
חוק הלאום
יהודים נשים וגברים שירתו בצבאות, ארה"ב, צרפת, ברית המועצות, אנגליה, תורכיה וגם בארצות אחרות בהן נולדו והיו נאמנים להן בכל תחומי החיים. אז מה כל הטרוניות שכאילו אתם יוצא דופן כלפי מדינת ישראל שקלטה אותכם באהבה, למרבה הצער במלחמה נופלים חללים ז"ל ואף אחד כאן לא מבדיל בין דם לדם כפי שנציגיכם מבליטים בהופעותיהם בתקשורת, גם בדויים, צ'רקסיים, נוצרים ואפילו מיעוט מוסלמים, מתגייסים לצבא, למשטרה, למשמר הגבול לשב"ס ועוד... כל המיעוטים בארץ זוכים לשיווין מלא בכל התחומים, ולא שיקום מי מהם כולל יהודים שזועקים על אי שוויון.
חיילים/ות יהודים שמשרתים בצבא זוכים לפחות זכויות מכם בתחום המשכורות, סוד לא כל כך גלוי הוא חייל דרוזי שמתגייס ל-צה"ל מקבל תוספת למשכורת בגלל שהוא מאורס ואצלכם כולם מאורסים לפני הגיוס, תוספת שרק אתם נהנים ממנה ורק השד יודע למה, מיותר לציין שאתם וגם צ'רקסיים והערבים, הנוצרים והבדויים נהנים מרמת חיים גבוהה, על כן אם אתם משלימים עם המציאות, אתם יודעים היטב שאין שום דבר מיוחד בתרומה החשובה שלכם, מלבד זה שאתם נותנים כתף מתחת לאלונקה כמו רובינו. מומלץ שתקראו בעיון את חוק הלאום ותיווכחו שאין שום פגיעה לא בכם ולא במיעוטים אחרים, החוק נועד לכל מי שחותר לבטל את ירושלים השלמה כבירת ישראל, את ההמנון וסמלים לאומיים אחרים, יזכור שמדינת ישראל הינה מדינת היהודים לעולם ועד.
נ.ב. הפגנת הדרוזים ב-תל אביב, אינה מוסיפה כבוד ואמינות בלשון המעטה לעדה שמנהיגיה ובראשם השייח' מוואפק טריף, מגלים את פרצופה האמתי.
ציטוט של הסופר ניקוס קאזאנצאקי לגבי הבלוף של קיפוח, אי שוויון זכויות וכו'...
" האדם הוא חיה פראית, נראה שהכול ניתן לו בקלות. אם אתה מתאכזר אליו, הוא מכבד אותך וירא מפניך. תטיב עמו, ינקר את עיניך. אל תאמר לאנשים כי כולנו שווים וכי לכולנו אותן זכויות, פן ילכו הם וירמסו את זכויותיך שלך. יגנבו את לחמיך וינחו לך לגווע ברעב ".
מלכודת הדבש שהיהודים נופלים לתוכה, בשם דו-קיום מדומה, שטוו המגזר היהודי-ערבי ואחרים מנפנפים בו ועליו מתנוסס דגל שחור וציור של גולגולת ושתי עצמות משולבים במרכזו.
האמור ישים גם לכל אלה שלוחצים להידבר עם הפלסטינים והנה בום-תראך העם היושב בציון מתבשר ש-רה"מ נתניהו נכנע להפצרות והסכים לתיווך של נשיא מצרים סיסי להידבר עם ארגון הטרור חמאס ברשות איסמעיל הניהה, למטווה של הטבות מפליגות בתמורה להפסקת אש ומיני פיגועים בינתיים מידי טרוריסטים. מטרת השיחות עם ארגון טרור, תכליתן למוריד על הברכיים את שר רה"מ נתניהו ואת שר ליברמן יהוו בכיה לדורות ולא אמרנו מילה על החוק הלאום שהוליד מטווה מיוחד לדרוזים ובהמשך למיעוטים האחרים שצוחקים בדרך אל בנק...
אדוני רה"מ נתניהו, מומלץ שתקרא בעיון את ציטוט אמרתו החכמה לעייל של הסופר היווני.
אפילוג: מר נתניהו, ככה לא בונים ביטחון ורק משדרים חולשה אותה הערבים בארץ ושטחים וארצות אחרות יינצלו עד להשגת מטרתם העיקרית אותה הטרוריסטים וגם מנהיגי אש"ף ובראשם אבו מאזן, מצהירים מעל כל במה, והיא חיסול מדינת היהודים וכל אחד יכול לדמיין מה מצפה לנו אם חלילה זה יקרה.
אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל