נשק חופשי בידי האוכלוסייה של אזרחים ערביים יביא לירי נגד יהודים, ובקרוב!

חוק בל יעבור, יש בחיים של העבר ושל ימים אלה: "כל מי שמחזיק בידו נשק, מרגיש שהוא חזק, שהוא מחזיק חיי-אדם לרצונו. כל מי שמחזיק נשק רוצה לירות ממנו כדורים-חיים, ולא למטרות קרטון. מי שלא מאמין, שידאג להחזיק אקדח טעון שבוע ימים, ואז הוּא ידע מה המשמעות של נשק ביד. שום חוק לא ימחוק את הרגש של העוצמה המוחזקת בידיים

נשק חופשי בידי האוכלוסייה של אזרחים ערביים

יביא לירי נגד יהודים, ובקרוב

יגאל בור – 2.9.18

כל מי שחושב ששנאת התושבים המוסלמים בישראל היא זאת שתביא לרצח ישראלים, טועה.

לאוכלוסייה הערבית בישראל טוב מאד לחיות תחת השלטון היהודי על בארץ.
אני לא מכיר אפילו ערבי-ישראלי אחד שיגיד שהוא מקווה לחיות במדינה פלסטינאית, ואני מכיר מאות ערבים ממגע אישי בשכנות לישובים צור-נתן, צור-יצחק, צור-יגאל וכוכב יאיר.

באופן קבוע אני מעסיק בביתי שתי נשים מטירה באחזקת הבית ותמיכה-מטעם הביטוח הלאומי
אני בקשר עם ערבי -ישראלי אחד שכבר שש שנים מסיע אותי הלוך-ושוב מביתי למועדון פנסיונרים, ואנחנו אוהבים אחד את השני כאחים.

הסופר-מרקט מופעל על-ידי מנהל יהודי ושאר העובדים הם אזרחים ישראלים-מוסלמים. ואני מעיד שיש בהם נפשות יפי-פיפיות, של גברים ונשים אדיבים, מתחשבים וישרים.
אם כך למה אני צופה להרג יהודים בנשק ערבי?
הסיבה היא לא אצל המחזיקים בנשק אלא בנשק עצמו. החל מסכין-ואלה, דרך אקדחים ורובים, ועבור למטעני נפץ ורימונים.
חוק בל יעבור, יש בחיים של העבר ושל ימים אלה: "כל מי שמחזיק בידו נשק, מרגיש שהוא חזק, שהוא מחזיק חיי-אדם לרצונו.

כל מי שמחזיק נשק רוצה לירות ממנו כדורים-חיים, ולא למטרות קרטון.
מי שלא מאמין, שידאג להחזיק אקדח טעון שבוע ימים, ואז הוּא ידע מה המשמעות של נשק ביד. שום חוק לא ימחוק את הרגש של העוצמה המוחזקת בידיים.
אין ללמוד שאני שוגה באוכלוסייה היהודית. אין יום שיהודי לא רוצח יהודי באקדח. לעיתים קרובות היורה הוּא לא זה שרוצה במותו של הקורבן, לעיתים קרובות ראשי הפשע בישראל, שהמשטרה אומרת שאי אפשר לתפוס אותם בעוונם, משלמים כמה אלפי שקלים לרצח עַל-יְדֵי המתפתים להחזיק באקדח או רובה אוטומטי, או במטען חבלה, או בהצתה.

במגזר הערבי יש היום מאות אלפי כלי נשק. כמעט בכל בית אחד-הצעירים (או יותר) קונה נשק ברחוב בו הוּא גר. התואנה: "הגנה-אישית". מאות נשים ערביות מתו מנשק משפחתי בתואנה של הגנה על כבוד המשפחה. כמה מהפושעים המנוולים נתנו את הדין? מעט מאד.
הצרה הממתינה בפתח היא בהתפתחות הקשרים בין יהודים וערבים, וזאת לטובת מדינת ישראל. הבעיה היא הטינה הבוערת כאשר יש חשד לאפליה , לרמאות, לגזלה ושנאה.
הרגשות האלה הם אנושיים, ואצל מיעוט היא מביאה לשפיכות דם. ריבוי הנשק לצד עסקי מרובה, הוּא זה שיביא לרצח מוגבר של יהודים בידי ערבים.

הפתרון היחידי הוּא פשיטות בפתאומיות על שכונות במגזר הערבי, לאחר שהמשטרה אספה רשימה של האנשים המחזיקים נשק בביתם.
היום בבוקר אמרה לי הגברת פטמה, שבקלנסואה "כולם יודעים על הנשק של כולם
רוב בעלי הנשק מתפארים בהם בפומבי".

במצב הזה השב"כ יוכל לעזור למשטרה לדעת מה לחפש איפה זה מוחזק.
החרמת הנשק חייבת להיות עם האשמה ושפיטה על אחזקת-נשק ללא רישיון. העונשים חייבים להיות בקנס לא-מוגזם, אבל עם מאסר-על -תנאי לחמש-לעשר שנים.
אני חושש שהמפקד הנוכחי לא יעשה את הצעד הזה, הוּא לא יסתכן בכישלון מבצע אדיר שכזה.
אז צריך למצוא את האדם שכן יכול לעשות זאת בהצלחה, לאחר שיכין לכך את הכוחות הדרושים למבצע ביעור נשק-פשע בידי אנשי רשע.
תודה על שקראתם את פנייתי.
יגאל בור

הצעיר שנהרג היה D.G. מוצלח ומצליח. היו לו ארבע צוותים שעבדו בו זמנית. הייתה לו מכונית מפוארת ונערה יפה, חכמה ומבוקשת. כל זאת הפריעו למי שעוסק באותם תחומים ויש לו הרבה כסף לשליחת הרוצחים. המשטרה צריכה את האומץ להתעסק עם אנשים ששולחים רוצחים. כל השולח רוצח ולא נתפס, המשטרה מאפשרת לו את הרצח הבא.


אם המשטרה לא תהפוך למשטרה אמיתית, היא תהפך לפח הזבל של אנשים שאין להם עתיד בעבודה אחרת

אם המשתרה (ט שזה "טוב" לא מגיע לה.) לא תהפוך למשטרה אמיתית, כל הקצינים והשוטרים שרוצים לתת לעם את הביטחון האזרחי המגיע לו, אבל הניהול של המשטרה הוא כושל וכושל וגם כושלת... אז המשטרה תהיה פח הזבל של אנשים שלא יכולים למצוא עבודה יותר מכניסה ונותנת סיפוק-מהעבודה. ידע זאת כל אזרח, אולי תקום צעקה, "המשטרה הזאת לפנסיה - המשטרה הבאה שתגייס קצינים וחיילים מצטיינים מצהל, ותתנו להם משכורת נאותה, ואז מדינת ישראל תהיה מדינת אזרחיה ולא מדינת בטלניה ופושעיה המחורבנים ומקלקלי החיים של כולנו הטובים, הנאמנים, המתנדבים, המשלמים מסים, נעדרי האשמות הונאה וגזל, המורות הטובות הרופאים והאחיות המצוינות השופטים הישרים עם מעט קצת פחות... אב 65 אחוז מתושבי ישראל הם אנשים שהם טובים מרצונם, האחרים לא רוצים להיות טובים.... אבל הם בשלטונות ובפשע המאורגן לאללה...


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל