בחזרה לשפיות – השוויון שהפך לביזיון

אני רואה בעין רעה את תנועות הנשים הפמניסטיות, המנסות עוד ועוד לפגוע ולהגביל את הגבר, רק על שום נטיותיו המיניות. יש להקים מפלגה לזכויות הגברים שתילחם בעליהום הזה.

קצת היסטוריה

לאורך כל ההיסטוריה היחס שלנו למין השתנה כל הזמן. אם פעם הומוסקסואליות נחשב לפשע חמור, היום מעודדים יציאה מהארון ומגנים אנשי דת שמנסים לרסן את התופעה.
לעומת זאת, אם פעם היה מקובל שגבר אמיד, החזיק פילגש, בנוסף לאשתו, היום זה נחשב למגונה ביותר ואנשי ציבור משתדלים להציג את עצמם כאנשי משפחה נאמנים. אפילו היו תקופות, שבתי בושת נחשבו למקומות מכובדים, שאנשים רמי מעלה היו מבקרים בהם. הם נחשבו אפילו למקומות בילוי מכובדים לגברים.
בתקופתנו בתי הזונות נדחקו לשוליים הפליליים של החברה, ומי שמבקר בהם, מוטל עליו כתם כבד.

פעם נשים לבשו, בנוסף לבגדים הרגילים, כל מני בגדים תחתוניים. עם הזמן באה אופנת המיני, בו כל אישה, גילתה, לפחות את ירכיה לעיני כל, בלי בושה.
לא לחינם הוטבעה האמרה: פורנוגרפיה זה עניין של גאוגרפיה.
לנוכח זאת, לא מפתיעה במיוחד התופעה שמתרחשת לאחרונה. כוונתי להקצנה ביחס כלפי המין, מצד ארגוני הנשים. אלו תוקפות כל גילוי מיניות ומשתדלות להציג אותו כהטרדה או כפשע של ממש. גברים רבים וטובים, הפסידו את כל עולמם, נוכח המתקפה הזאת של ארגוני הנשים. זאת לפני שנעשה להם משפט, ולמרות שרשויות החוק בהחלט מטפלות בצורה יסודית בתלונות הללו. אפס סובלנות הפכה להיות מילת המפתח. היום כל דבר שקשור למין (מצד גברים), הוא חשוד ויש מקום לגנות אותו וגם לחקור אותו בחשד לעברות מין.


הפמניסטיות הפכו למציקות סדרתיות. הן תפסו ממש בעלות על הגבר. אם פעם רווק עליז, היה יכול לעשות כרצונו מבחינה מינית. הרי היום הפמניסטיות רואות בגבר כזה, זאיין או אחד שפוגע בנשים שהוא מקיים אתן יחסי מין.
הן מרשות לעצמן לעשות לגבר, כל מה שבזמנו, הרשו לעצמן לעשות לבעל.
הן מנסות למצוא פסול בכל מה שגבר עושה. תמיד הן מרגישות קרבן, נפגעות. מבחינתן, סדרי הדין הפלילי לגבי גבר שנאשם בהטרדה, היא התעללות באישה. למרות שכל פושע נתעב מכל סוג, זכאי בדיוק לאותן נוהלי דין, כשזה נוגע לענייני מין, הן לא מוכנות להכיר בזה. מצד אחד הן מנסות להפליל את רוב הגברים, מצד שני הן מתלוננות על אי טיפול במקרי אונס ומקרים קשים. כאשר הן בעצמן בעצם, סותמות את מערכת המשפט, עם בליל תלונות אינסופי.
פעם היו קוראים לרווק, רווק עליז. היום הוא לא יכול להיות עליז, אלא אם כן הוא באמת עליז ולא מחפש מין עם אישה.


מהיסטוריה להיסטריה

ארגוני הנשים, הצליחו דרך התארגנות ופעולות חכמות, להשתלט על השיח הציבורי ולהפוך את הנושא המיני, לנחלת הנשים ואילו את הגברים לחשודים המיידים. הן הצליחו לנכס לעצמן את דמות הקרבן ולהעמיד את הגבר באור מגונה ושלילי.
עכשיו העת גם של הגברים להתארגן ולהגן על עצמם. ופה מדובר בפגיעה בחופש הבחירה, לא רק של הנשים, אלא גם של הגברים. שכן מדובר בהפיכת המין למשהו שלילי, שיש לגנות ולהעניש.

עוד מפלגה? אין ברירה!

על הגברים לנקוט פעולת הגנה מידית. להקים מפלגה שכל אחד ואחת, יוכלו להצטרף אליה. מפלגה שתשקף גם את התפיסה הגברית, ההגונה, לגבי נשים ולגבי מין. מפלגה שלא תיתן מקום לסוטי מין, לעברייני מין ולבעלי נטיות פליליות או חריגות.
מפלגה שתיקח צעד אחורה, מהקיצוניות אליה הגיעו ארגוני הנשים, שפגעו בכל כך הרבה גברים, הוגנים, שכל פשעם היה שהתקשורת התלבשה עליהם.
מפלגה שתכריז שמין הוא לא עברה, כשלעצמה, אם כי אפשר ורצוי, ליישם את החוקים הנוכחיים לגבי עברות מין.
מפלגה שתיתן חופש ביטוי מלא, בענייני מין, בלי להוציאו מכלל חופש הביטוי, הקיים בכל תחום אחר.
בשום מקרה המפלגה לא תפלה בין גברים ונשים, ותיתן לנשים את מלוא הזכויות המעוגנות כיום בחוק.

אני חושב שרפי גינת ובוקי נאה יוכלו להקים מפלגה נהדרת, שתפעל לחיזוק המשטרה והמלחמה בפשע. זאת במקום להיכנע לפמניסטיות, שכל הזמן לוחצות שיטפלו רק בענייני מין...
המפלגה יכולה להיקרא נ"ג – נאה דורש – גינת מקיים.
בוקי נאה ורפי גינת – רפי גינת ובוקי נאה - נלחמים בפושעים ולא בגברים....
ME TOO חינוך מיני לילד
WE TWO CAN DO

כשיש אחד, זה קצת קשה
להילחם בכל העוול הזה
אבל אם שניים יחד חוברים
הם להתגבר על כל הקשיים יכולים

למי מיועדת התנועה?
לגברים ונשים, שחושבים שהתנועות הפמניסטיות הגזימו וצמצמו את יכולת הבחירה והחופש שלנו.


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל