מתקפה על שונאי השמאל ועל שונאי העניים בישראל...

החברה הישראלית מתבשלת בתוך תוף של מכונת-בטון. התקשורת הישראלית מפרנסת בהרבה מאד כסף קבוצה של עשרות אנשים שאפתנים, וגדוד עיתונאים רעבי הסקופים. כאן טמונה אבן-הנגף הגדולה שמפילה את החברה הישראלית על-הפנים. העיתונאים בעלי מרפקי-הפלדה מלקקים אחוריהם של פוליטיקאים, עובדי מערכות- הביטחון, קציני-משטרה בכירים, והטייקונים שחלבו את כיסו של האזרח הישראלי.

קוראת וקורא נכבדים,
החברה הישראלית מתבשלת בתוך תוף של מכונת-בטון. התקשורת הישראלית מפרנסת בהרבה מאד כסף, קבוצה של כמה עשרות אנשים שאפתנים, ועוד גדוד העיתונאים רעבי הסקופים. כאן טמונה אבן-הנגף הגדולה שמפילה את החברה הישראלית על-הפנים.
העיתונאים בעלי מרפקי-הפלדה מלקקים אחוריהם של פוליטיקאים, עובדי מערכות- הביטחון, קציני-משטרה בכירים, וטייקוני המיליארדים שנזלו מכיסו של האזרח המצוי.
במערכת שבה יש שני צדדים, רעבי-פרסום ורעבי-סקופים שמשרתים אחד את השני בהצלחה ארורה ומזיקה לחברה הדמוקרטית. כאן, ובכל העולם.
המאמר הכתוב למטה מתאר שתי אסונות יום-יומיים.
במותו של עורך הדין ווינרוט זצ"ל, התקשורת מספרת לנו שהאיש היה ישר, הגון ועורך-דין מצוין. בהמשך התקשורת מציינת שעד יומו האחרון הוּא הצהיר שהוא מכיר את העובדות בחיי ב. נתניהו, וכל הכתוב בתיקי החקירה. על הבסיס הזה הוּא הצהיר שלפי מיטב הבנתו ב. נתניהו אינו אשם בחומר שבו הוּא נאשם ואין הצדקה משפטית להעמידו לדין.
על רקע האירועים והקלחת הלוהטת שבה מתפרסמים האשמות, יש לי תגובה מעומק ליבי ומצפוני הישראלי-יהודי.
תודה: יגאל בור


חלק א'.
התקשורת הישראלית לא נמצאת בידיים של: גל"צ, לא תחנות הטלוויזיה ולא בעיתונות. התקשורת בישראל בידיים של מיליארדרים, עולם-תחתון, עיתונאים תאבי סקופים, ומומחים ליחסי-ציבור תאבי כסף וחסרי-מצפון.
למלחמה בביבי נתניהו שתי זרועות:
1. קנאת פוליטיקאים שלא יכולים לתפוס מקום במועמדות טובה לתפקיד ראש-הממשלה.
2. תאוות כסף קל של אנשי-נדל"ן, תאבי שליטה על נפט, גז, מחצבים, וכדומה.
ומה הבעיה? יש שתי בעיות בלבד:
1. עד היום לא מצאו האשמות שניתן להביא לבית המשפט עם סיכוי טוב לאשמה מוכחת.
2. עד היום לא נולד הבן-אדם שיכול לתת למדינת ישראל את מה שביבי יכול לתת.
עד כאן הנושא שאני מביא נימוקים איך מדינת ישראל מותקפת על-ידי אנשים רעים וחסרי מוסר חברתי, בכך שמדינת ישראל הפסיקה להיות מדינה דמוקרטית נשלטת בידי העם, ועכשיו לצד "הנהג "של המדינה יושב "סגן-נהג" שֶׁמַטֶה את הגה לשלטון הָרוֹעַ העשיר של מדינת ישראל. עשיר זה לא רק בכסף, עשיר זה גם עושר בכוח השפעה על הפוליטיקה, הכלכלה והמוסר החברתי.
שתי עובדות בכותרות הראשיות של מדינת-ישראל המתחדשת במאה העשרים-ואחת:
א. ראש הממשלה מואשם שהוא מושחת . אשתו של ראש הממשלה פסיכוטית. ראש הממשלה המכהן נחקר כבר עשר שנים ולבית המשפט הוא לא הגיע ואין פסק דין מרשיע.
ב. ראש הממשלה נערץ על-ידי 51 אחוז של תושבי מדינת-ישראל. ראש הממשלה נערץ עלידי רוב מנהיגי העולם. הוא בקשר עם מדינות ענק כמו סין, רוסיה ארה"ב, ועל-ידי מנהיגים באירופה שמחזרים אחריו.
הכלכלה והמדע בראש העולם. הצבא היהודי הוא הרביעי בחוזקו בעולם.
הנשק היהודי המתקדם בעולם, שדות הגז הגדולים בים התיכון הם בזכות הקשרים הפנימיים והחיצוניים בעולם.

ועוד עובדות:
א. אין אישיות ישראלית שיש לה יתרונות מוכחים שיכולים להתחרות בראש הממשלה-המכהנת.
ב. ראש הממשלה הנוכחי יכול לגרום לבחירות מתי שהוא רוצה כי יש לו תמיכה של מפלגות אחרות.
ג. כל ישראלי יודע שמי שינצח בבחירות החופשיות, הדמוקרטיות והמבזבזות מיליארדים, המנצח יהיה ראש הממשלה המכהן היום!!!
אז מי שחושב שצריך להחליף את ראש הממשלה צריך לגדל ולחנך אישיות מתאימה לתפקיד ראש הממשלה ולתת לו כלים להוכיח שהוא מתאים להיות ראש ממשלה.
אלא שבמצב הקיים בעולם התקשורת-השלילית, אני חושש ששופט-טיפש יגרום לפסילת ראש-הממשלה המכהן, לפני ששונאיו יְגַדְלוּ ראש ממשלה היכול להיות טוב כמו בנימין נתניהו.
הערה שחייבת לבוא-כאן:
תקשורת-שלילית היא תקשורת ששייכת לאינטרסים אנוכיים של אנשים שליליים שיעשו הכול בשביל כוח, כסף ושלטון.
במדינה דמוקרטית כמו אמתית, המוסר החברתי יש לו מקום מכובד בחיי הקהילה. במדינה פבסדו-דמוקטית, ביריוני-כוח כספי, משחקים בדעת-הקהל לפי אינטרסים אנוכיים בלבד. כאשר הכסף והכוח-הרע שבאדם בשלטון האמתי, מוציאים פסקי-דין רעשניים של התקשורת לפני קבלת פסקי-דין של בית המשפט.
עיקר האשמות נגד משפחת-נתניהו הם שקיבלו מתנות בשווי 400 אלף שקל או דולר, מימנו אירוח בביתם על חשבון המדינה, ונהנו מבתי-מלון יקרים.
הייתי רוצה לראות מחקר מדעי איך אנשי השלטון הבכירים במדינות אירופה ואסיה מארחים, מאיזה כסף, מה הם עושים במתנות שהם מקבלים מאורחים, ובאיזה בתי מלון הם מתארחים.
מדוע אנחנו מצפים שאדם חכם ומוכשר העובד 18 שעות ביממה יסכים למשרה שבה הוּא מארח ביתו אנשים מכל דרגות האליטה הבין-לאומית והמימון יבוא ממשכורתו?
האם באמת ראש-ממשלה צריך להסתפק במלון עמוס תיירים שבו צריך לקיים השגחה ביטחונית מורכבת בכל תזוזה של ראש הממשלה, רעייתו והצוות המלווה אותו? בהיסטוריה של מדינת-ישראל האחראים על בטחון ראש-ממשלה ונשיא, דרשו שבחו"ל הם יגורו בווילות מוגנות ולא בבתי-מלון.
האם ראש-ממשלה צריך לחכות שהמארחים בחו"ל ישרכו עבורם בתי-מלון ואחר-כך יהיו חייבים להתחשב בכך במשא-ומתן עם המארחים, או עדיף שישכור דירה בקומה עליונה של מלון כדי להבטיח את ביטחונו ובטחון משלחתו.
האם באמת בזה יבחן ראש ממשלה או הוּא יבחן בפיתוח נשק, בהגנה ביטחונית, בניהול פוליטיקה בין-לאומית ברמה גבוהה, ביציבות המטבע הלאומית, בפיתוח אוצרות הטבע, ברמת-ההשכלה האקדמית של המדינה, בהשקעה בחינוך, בפיתוח-קווי רכבת וכבישים, וביוקרה בין לאומית.
בברכת חברים, סבא יגאל


חלק ב'.
תשובה למאמר בדעתון:
""קריאה לחופשיים להגן על הישראליות: "תנועת הגם יד צה"ל בעמעום הישראליות
מתאריך: 23/09/2018
http://www.daaton.co.il/Writer.aspx?id=75
מאת: צבי כסה
מר כסה רואה ביהדות החרדית את האסון הכבד ביותר של מדינת ישראל ואזרחיה. לעומתם הוּא מעמיד את "הישראלים החופשיים". אני לא מאמין שהרבה אזרחים יהודיים בארץ-ישראל היו מוותרים שבמשבצת הגדרת הדת, יהיה כתוב "ישראלי חופשי", במקום המילה "יהודי". שהרי יש גם אזרחים ישראלים נוצריים ומוסלמים האם גם להם היה מר כסה קורא "נוצרי ישראלי חופשי"? או מוחמד אבו מרזוק: מוסלמי, ישראלי חופשי, זאת במקרה שהאזרחים האלה לא מקיימים את חוקי דתם כלום היו מוותרים על התואר "נוצרי" ו- "מוסלמי" ?.
כל אדם רוצה להיות חבר בחברה מסודרת ומכובדת, לכן ההשתייכות לקהל של דת שיש לה מאמינים רבים היא הגדרת שייכותו החברתית -דתית. השייכות לחברה-דתית גדולה ומכובדת חשובה גם לגדולי הפושעים והכופרים בעולם.

להלן התגובה שלי על מאמרו של מר כסה.

למר צבי כסה שלום, אני מזועזע מההתקפה הקשה של ב. שמואל על דעותיך. אבל... אם נתעלם מהצד המופרע שבכתיבתו, הרי יש הצדקה מלאה לביקורת האנטי-יהודית שלך על היהדות האמתית...

במגילת העצמאות שבן-גוריון ניסח, ועליו חתמו גם הקומוניסטים, והמפ'מניקים, חברי-קיבוצים, שאולי האנשים שלהם לא קיימו תרי'ג מצוות, את הפתיח הזה: ,בארץ ישראל קם העם היהודי'. העם היהודי קיבל את תורת משה לפני שלושת אלפי שנים. מאות חכמים יהודיים כתבו את המשנה והתלמוד, ובכל העולם הנאור הספרים האלה מצוטטים. אין יהדות בלי כשרות המאכל. אין יהדות בלי שמירת שבת, אין יהדות עם בעילת-נידה, אין היהדות בלי כיבוד אם ואב, אין יהדות עם רצח, גנבה, שקר, עבודת-פסלים כוכבים מזלות, אין יהדות בלי עברית, אין יהדות בלי ארץ-ישראל, אין יהדות בלי ואהבת לרעך כמוך, אין יהדות אם אתה חוטא חומד את אשר יש לאדם אחר, בקיצור, היהדות היא הדת שבה עם ששומר על עקרונותיה הוא עם נצחי, ההיסטוריה לא יכולה למצוא מוחק שימחק אותו, לא ]פרעה, לא המן, לא בבל, לא יוון, לא רומי, לא היטלר, מוסוליני, אפיפיור, וכל המנוולים באירופה ואמריקה שלא הסכימו לקבל פליטים יהודיים. מר כסה. אתה אדם מלומד וחכם. איך אתה מקבל יהדות בלי תורה ומצוות, בלי שבת, בלי כשרות, בלי טהרת המשפחה? כלום אתה חושב שהדברים שאתה מטיף להם יכולים להחזיק מדינה יהודית? אין עם אחד בעולם שקורא לתושבי ישראל 'ישראלים' או 'עברים' או ציונים, או ... כלום. כל מי שיודע על מדינת ישראל הוא יודע שתושביה הם יהודים. הם שונאים או אוהבים את היהודים. לא את החופשיים, ולא את היהודים מאמינים בישוע (רחמנא-ליצלן...). בשביל כולם אנחנו יהודים ואתה ממש אנטי יהדות... מר כסה, אתה מסכן מאוד. אתה לא יהודי שמגדיר עצמו חופשי. אתה לא חופשי בכלום חוץ מזה שדעתך חופשית משכל לאומי. אתה בכלל לא צריך להתאמץ, לעולם לא תשנה את המציאות היהודית כי אין מדינת ישראל בחוקים שאתה רוצה לבטל ובחוקים שאתה רוצה לחוקק. אַתָה לֹא נִלְחַם בְּטַחֲנַת-רוּחַ, אתה נלחם בחולות-מדבר חם וגדול. שם אתה מתבוסס בחול עמוק. מעניין איפה ואיך כאבת כאבים שמחקו אהבתך לדורות המשפחתיים שלך עצמך...הרי כול הדורות שלפניך במשפחה היו יהודים אמתיים, איך נולד להם שייגץ כמוך?
כל הסקרן לדעת למה זעמתי על: ב. שמואל, ילך למאמר בדעתון ובסוף המאמר יראה את שרשרת התגובות הפרועות של ב. שמואל.אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל