כאשר יורקים עליך אל תאמר שזה גשם או איך החמא"ס ממשיך לשטות בליברמן ובנתניהו

אל מול החלטת הקבינט שמשמעותה להמשיך ולהבליג ניצבת דילמת "המצורעים" של אוי לי מיצרי ואוי לי מיוצרי או בתרגומה המעשי אוי לי מהשמו"מ, מדינות אירופה-אסיה ודרום אמריקה, מחד ואוי לי מעמי על הבעיתיות שסבב מלחמתי תביא עליו.

אלו לא ימים פשוטים לקברניט. כאשר "בעל בריתו" במאבק נגד חמאס הינו טיפוס נכלולי כמחמוד עבאס, הדוחף לכך שישראל תוציא לו את העמונים מן האש בעזה. ערמונים השורפים חלקה אחר חלקה ברחבי ישראל והעולם -להוציא טראמפ שותק!!!

כאשר בוחנים את הירי "הגראד-המשופר" על באר-שבע והטענות ששני ארגוני הטרור משמעים כאילו לא הם האשמים בירי, לא שומעים את ההסברה הישראלית שצריכה הייתה לטעון שטיל מסוג זה, מצוי אך ורק במחסני שני ארגוני הטרור הללו והטיעון של "משוגע תורן" אינו קביל בשום צורה שהיא.
הגורמים הללו יצאו מיד לאחר שילוח הטיל והפגיעה בבית בבאר-שבע בהכרזות קבל מצרים והעולם ש"זה לא אנחנו". הם גם דאגו לפרסומים מסוג הפרשום שקראנו באתר ה"שופר הלבנוני" אל חיאת ביום חמישי האחרון, לפיו מארגני הצעדות אל הגדר החליטו על הורדת המתח ופעלת צעדי מנע בקרב המפגינים מלעלות על גדרות הגבול. הרי במשך כל התקופה טענו אנשי החמא"ס במפני אנשי המודיעין המצרי שנכנסו ובאו אצלם שההפגנות אינן מאורגנות על ידם במישרין וכי "זהו רצון העם המדוכא", למרות העובדות שרוב ההרוגים בניסיונות הפיגוע על הגדר היו אנשי חמא"ס מאורגנים ומסווים. גם עיון בתצ"אות (תצלומי אוויר) מצביע על כך שיש מארגנים הדואגים להבאת והבערת הצמיגים כמו גם בכל התצלומים של מפריחי הבלונים אתה רואה שמדובר לא בנערים כי אם בבוגרים בסביבות גילאי 20-25 שעל פניהם אותן מסיכות.

זאת ואף זאת העובדה שביום השישי האחרות נוהלו ההפגנות בעצימות נמוכה מצביעה על כך הגוף המארגן יודע ומנחה מתי ללחוץ על ההדק ומתי לרפות את ידי "המפגינים".
המשמעות שכל נער יכול לדעת מכך שכרגיל הם מדברים תוך הצגת "DOUBELE FEACE" ומשטים גם במצרים ועוד יותר חמור בנו!

השאלה החמורה העולה מהתגובה הישראלית על ירי הגראדים המשופרים האם דמם של תושבי "ארלזרובה פנת דיזנגובה" סמוק יותר מדמם של תושבי "עוטף ישראל" בישובים על גבול עזה?
ועוד שאלה נוכח הפרסומים השונים על מעורבות קטאר בתשלום עבור אספקת הדלקים לרצועה: הרי כולם יודעים עד כמה האמיר תמים בן חמד אאל ת'אני תומך בטרור האסלמי כשייחד עם ארדואן איש האחים המוסלמיים, מזרים סיוע רב לטרור הגלובלי!!! גם העובדה שמי שמשך בחוטים בעניין זה היה שליח השמו"מ למזרח התיכון-הבולגרי ניקולאי אבטימוב מולדנוב גורמת להרמת גבה מדוע הוא לא מטפל בהפסקה טוטלית של ההפגנות וניסיונות החבלה והחפירה של החמא"ס וההכנות שלו למלחמה נגד ישראל. אבל איך אומרים אצלנו לשמו"מ הזה כבר התרגלנו...

אז אם כך פני הדברים האם לא נבון היה שממשלת ישראל תנחית מכה על ראשי המנהיגים של חמא"ס שתבהיר להם שעד כאן!? או שמא בגלל היבטים אסטרטגיים הקשורים בנעשה עם רוסיה-סוריה-איראן-חיזבאללה, אנו מעדיפים לחטוף? האם לא הגיע הזמן שהיזמה תהיה בידינו ולא בידי החמא"ס המנסה לשרוף לנו את הארץ היפה והטובה הזו?


אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל