ליברמן נפרד מהקריירה הפוליטית שלו בגבורה וחוכמה רבה.

לאחר שהקים מפלגה קטנה ובעייתית בתחום המוסר-הכלכלי הוּא העמיד פנים כאיש ימין. במסגרת רעיותיו המקוריים הוּא הציע לוותר על כביש-וודי-ערה והישובים הערביים שלאורך הכביש ותמורתם לקבל שטחים בארץ יהודה-ושומרון. לרוע מזלו שכחו להראות לו שכביש הוואדי מחבר את שפלת החוף עם צפון הארץ. ואם זה לא הספיק, גם לא גילו לו שכול האזרחים המוסלמיים שונאים את הרעיון.

ליברמן נפרד מהקריירה הפוליטית שלו בגבורה וחוכמה רבה.

יגאל בור - 21,11,18

העם בישראל בכלל, וחיילי צהל בפרט מברכים את אלכס ליברמן שליט"מ (שלא למד יהדות טובה מהיא). בהחלטתו האמיצה ובזמן הנכון, להיפרד מהקריירה הפוליטית שלו בישראל.

עכשיו הוּא יוכל להמשיך בצבירת כספים כמו טייקון רוסי מקובל.

בהיסטוריה האישית שלו הוּא נדבק לבנימין נתניהו שמינה אותו לשרשרת של תפקידים.

ברבות הימים למד את כל השטיקים של הפוליטיקה והחליט להקים מפלגה שכל עולי רוסיה יצביעו בשבילה.
לאחר שהקים מפלגה קטנה ובעייתית בתחום המוסר-הכלכלי הוּא העמיד-פנים כאיש ימין. במסגרת רעיותיו המקוריים הוּא הציע לוותר על כביש-וודי-ערה והישובים הערביים שלאורך הכביש ותמורתם לקבל שטחים בארץ יהודה-ושומרון.

לרוע מזלו שכחו להראות לו שכביש הוואדי הערבי מחבר את שפלת החוף עם צפון הארץ. ואם זה לא הספיק, גם לא גילו לו שכול האזרחים המוסלמיים בשטח האמור להפוך לפלסטיני, מתנגדים נחרצות לרעיון הגאוני הזה, מכיוון שהם מעדיפים להיות כבושים בידי מדינת ישראל על פני היותם לאזרחי הרשות-הפלסטינאית הדמוקרטית והנאורה.
הנוזל הצהוב שבגופו חדר למוחו ואמר לו שלאחר קריירה ברוב התחומים שקיימים בסביבת מיסטר נתניהו, הוּא גם יכול וראוי לזרוק את נתניהו מהכיסא המוזהב שלו ולהתיישב במקומו כראש-ממשלת ישראל.

מזלו הרע של "הברנש הלא-טוב" גם לקח בחשבון שבעצם מאחוריו מפלגה ננסית שכאשר היא מוכנה להצטרף לקואליציה הנתניתית... מאפשרת לו להיות השר השני בחשיבותו בממשלה, וגם זה תלוי ברצונו של הבוס-לשעבר של מר איווט ליברמן.

מכיוון שההיסטוריה מובלת קדימה על-ידי "שר-ההיסטוריה" , הגיעה הזמן לשנות את צוות-השחקנים של הפוליטיקה המזרח-תיכונית והעולמית, כדי להעביר את סיפור-ההיסטוריה המתפתחת אל מסילה חדשה, הזריקה הצהובה בראשו "ליברפוץ" זרקה אותו לפח-הגרוטאות ההיסטוריות כדי שדמות חדשה תבוא במקומו לבמה הישראלית.

התהליך הזה התרחש כבר כמה פעמים בהיסטוריה הקצרה של מדינת ישראל.
1. מר דוד בן-גוריון חשב שירידתו לשדה בוקר כדי לפתוח מפלגה חדשה במקום מפא"י ההיסטורית, ולחזור לכיסא ראש הממשלה תוך עקיפת לוי אשכול, גולדה מאיר וחבריהם.
הוּא טעה. מר בן-גוריון ומר משה דיין קיבלו שמונה מנדטים בבחירות ומפלגתם התפוררה ונמוגה.

2. מר נתניהו חפץ לתפוס מקום אריק שרון כראש ממשלה. הוּא עזב את המפלגה ובמקומו בא המהמר-על-גורלו, מר אהוד אולמרט, שהיה צריך להיכנס להשתלמות בכלא מעשיהו, ולכן נתנה לו ההזדמנות להיות ראש הממשלה הראשון במקום המתאים לו במיוחד.

3. לאחר תאריך עזיבתו את הקדנציה הראשונה: 06/07/1999, עברו עוד עשר-שנים, ובשמים נולד כוכב-נוצץ לגורלו של ביבי נתניהו. איווט היקר(ה) הכיר את נתניהו והתלבש עליו קשות. הוּא קפץ על ביבי, הסוס האביר שבעברו הצבאי והפוליטי והיבחרו לראשות הממשלה הצליח מאד בתפקידו.
בקריירה שלו המטבע הישראלי הוּא החזק בעולם. הטכנולוגיה הישראלית, מן הטובות בעולם, תעשיית-הנשק הישראלי מתאימה למעצמה ולא לננס שעל הרי-יהודה וירושלים. כל גדולי העולם מתכבדים להיפגש איתו בזמן שהוא מעשן שמפניה וורודה ושותה סיגרים קובניים יקרים, כשוחד של חבריו הטובים... בזה הוּא לא טוב יוֹתֵר מִקַצָב הָאַנָס וְאוֹלְמֶרְט הַמוֹעֵל.

קוראים


הערת המחבר: כל הנבחרים בעולם לתפקידים פוליטיים נבחרים בידי-שמים. הם לא מבינים את זה, הם חושבים שזה מגיע להם כי הם הכי מתאימים בעולם. וכשהם יושבים בכיסא הנכבד של נשיא, ראש ממשלה, ושר בממשלה, הם מתנהגים כאילו כל מה שירצו לעצמם, מגיע להם והם אינם לוקחים בחשבון נפילה לפה המכוער של התקשורת, לחקירות משטרה, משפטים וכלא עם סורגים.

מאמר של חסידי ציגלה: "כל אדם בעולם נולד לשליחות בידי שמים.
גם שרים, חברי-כנסת, מנהלי-משרדי ממשלה, מזכירות-הבכירים, גנרלים בצה"ל, כולם, נבחרים לתפקידם כי גורלם בעולם הזה הוּא לשרת את המדינה ותושביה.

מעטים מתוך הנבחרים-לשרות העם מצליחים לכבוש את יצרם, רובם לא עומדים בניסיון השמימי ליושר, נאמנות, ענווה, ואהבה. הם טועים לחשוב שלהם מותר הכול. והם נופלים בפח.
שנאמר בשיר השיריים: "סוֹף כָּל גָנַב – חֶבֶל הַתְלִיָיה".
בִּזְמַנֵינוּ חֶבֶל הַתְלִיָיה הוא בִּיזָיוֹן לְאוּמִי וְחֶבְרָתִי. בּוּשָׁה בִּפְנֵי בְּנֵי הַמִשְׁפָּחָה, הַחֲבֵרִים, הַשְׁכֵנִים וְהָעָם.
בעיני תושבי מדינת ישראל קַצָב תָמִיד יִהְיֶה הַנָשִׂיא שֶׁאָנַס אִישָׁה עַל שׁוּלְחָן עֲבוֹדָתוֹ בְּבֵית-נָשִׂיא מְדִינַת יִשְׂרָאֵל.
כך כל היתר שהלכו לבית-משפט ומשם לבית-סוהר.
הכתם השחור הזה נשאר בהיסטוריה של עם-ישראל בארצו המתחדשת.

אבל גם זאת לא חשוב במיוחד.
הצדדים הנוראים של "הנפילה לפח-הכסף" הם:
1. הצלקות בחיים של האנשים שחטאו, נשפטו, ובילו בסוהר.
2. הצלקות בחיי כל הדורות הבאים במשפחתם יישאו את השם צאצאי האנס, הגנב, והנהנתן.
מה שעשה מר אלכסנדר ליברמן הוּא עוד מעילה באימון הציבור. כבר בעולם הזה, בקדנציה הזאת הוּא ייענש. ציבור הבוחרים מבחינים כאשר מנהיג פוליטי בוגד באימון הבוחרים בו.

אי-לכן ומשום-כך מר ליברמן קבר את הסיכויים שלו להיות פעם ראש ממשלה בישראל. תודה מר ליברמן, מאז שאתה דוהר במרוץ הפוליטי אני מפחד שתתגלגל לתפקיד ראש-הממשלה. עכשיו אני שקט. כאשר תיסע למוסקבה, לא תהייה אורח כבוד בקרמלין.
תודה לָאֵל ולך שקפצת אל המוקש הזה.

י.ב. בן אריה ורחלאהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...
הצג הכל