על חברים ומצעד המושחתים

עם ישראל חזר לסגוד בעגל הזהב

תזכורת- על חברים ומצעד המושחתים
בכל עיתון ואמצעי התקשורת השונים, תקראו או תשמעו שאחת הבעיות הקשורות לשלטון המקומי היא ריבוי תופעות השחיתות (בקשיש) בקרב חלק לא מבוטל של שליחי ציבור, ראשי הערים היהודיות, פוליטיקאים וביניהם רה"מ, שר האוצר ונשיא המדינה, מספר שופטים, עו"ד רבים, קציני משטרה וצבא בכירים, רופאים, רבנים, האליטה במדינה בעלי דם כחול ואחרים...וכמעט אף מילה על השחיתות בקרב המגזר ערביי ישראל: המוסלמים, הדרוזים, הנוצרים ואחרים, כאילו הם חיים במדינה בתוך מדינה בחסות הממשלות לדורותיהן ונשאלת השאלה למה מרבית עיתונאי-נו הקטנים וערכיהם לא מתחקרים ולא מדווחים לציבור אמת על החיים במגזר שחי בגן עדן עלי אדמות, לראיה אין אצלם כמעט, את התופעה המכוערת של קבלת ונתינת שוחד ואין תופעות שליליות כפי שקיימות במגזר היהודי שחלקן צוינו לעיל.
מספרים ששר האוצר לשעבר אברהם הירשזון ושר האוצר הנוכחי יאיר לפיד הינם חברים של אוהד אולמרט, על כך אומרים " תגיד לי מי החברים שלך ואגיד לך מי אתה " ואולי יש חברים נוספים של אהוד אולמרט בשלבי חקירה...
בתוך כך אני ממליץ בחום לוועדת הטקסים של הכנסת, לקבוע תאריך עברי שבו יערך מדי שנה, מצעד המושחתים בדומה למצעד הגאווה. את המצעד יוביל אהוד אולמרט שיניף דגל שחור ויעביר אותו תוך כדי הליכה מיד ימין ליד שמאל.
פעם גניבה הייתה נחשבת לבושה, ההומואים והלסביות התחבאו בארון מרוב בושה, להיחקר במשטרה בחשד של קבלת שוחד או הפרת אימונים היה סופר בושה, לעמוד למשפט ולהישלח לבית הסוהר אוי לאותה הבושה, והיום? היום מסתבר שהשד לא נורא כל כך, אם אתה מקורב לתקשורת וגם שם יש לך חברים אתה הופך למושחת נולד ורוב עיתונאי-נו ייכתבו, שהחקירה רק בתחילתה ויחד עם הנאשם ידקלמו שתופרים לו תיק רחמנא לצלן.
היועמ"ש מר יהודה וינשטיין ואלה שיבואו אחריו חייבים להאיץ במשטרה ובפרקליטות לתת עדיפות עליונה במלחמה ההרסנית הזאת, הוא חייב להביא את חשודים לדין בהליך מהיר מבלי להתחשב במעמדו של האיש/ה, רק כך אפשר לעקור מהשורש את הפשע החמור הזה, לבער ולטהר אותו בלי משוא פנים.
בתוך כך בשל העומס על בתי המשפט, היועמ"ש יהודה וינשטיין החליט לשנות את סדרי הענישה:
כל עבריין יישלח לים, עומק המים כעומק האשמה:
לדני דנקנר ולאריה דרעי הגיעו המים עד לברכיים כששאלו את צבי בר איך זה שהמים מכסים בקושי את הברכיים, השיב שהוא עומד על כתפי אהוד אולמרט.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל