שר האוצר כחלון הוכיח שהוא כישלון וגרם לכאוס כלכלי

מחירי הדיור קפצו לשמיים

17/04/2017
פסוקו של יום סטירי- תזכורת
צר האוצר משה כחלון הוכיח שהוא כישלון ומתנהג כמו אלדין
בתחילת כהונתו העלה את מס הרכישה לדירה ל-8% ומיד מחירי הנדל"ן קפצו לשמיים וימשיכו לטפס מעלה, מעלה, ימים יגידו...ושלא יספר סיפורי אלף לילה על ההגרלות תוך זריעת חול בעיני הציבור בחסות רה"מ נתניהו ומרבית עיתונינו הקטנים. הצעד הבלתי מקצועי, בלתי אחראי ובלתי אמין הזה מצביע על כך שהוא אינו סובל מעודף שכל, מבין בקלקלה בדיוק כמו יהיר לפיד שקדם לו והוא יודע ש-רה"מ ממאן לפטר אותו כדי להמשיך בכהונתו עד תומה ולהימנע מפירוק הקואליציה ולהקדים את הבחירות.
הקשקוש הזה של תמיכתו בבג"ץ מגוחך ומצביע על כך שהוא פוזל לכיוון השני, פזילת איתות למחנה המשאל הכולל את העבודה, ארגוני שמאל הרבים ויתכן גם את סיעתו של אריה דרעי, מרצ ואת ערבים הפלסטינים אזרחי ישראל, להם הוא מזרים סכומי עתק וידו נטויה. כמו כל פוליטיקאי קטן הוא יודע היטב לדאוג לעצמו והצהרותיו על דאגתו לזוגות צעירים ולחלשים במגזר היהודי, אינה אמינה בלשון המעטה, לראיה 'דאגתו' לצעירים אינה כוללת את עלובי החיים במגזר היהודי, צריך לזכור שבתחילת דרכו הוא אישר בחסות רה"מ נתניהו, 15 מיליארד שקלים למגזר הערבי על אלפי העמותות שלהם, שצוחקים כל הזמן בדרך לבנק. אחרי שנתיים כצר אוצר הוא גרם לכך שהפער בין מעמד העשירים לעניים העמיק, הוא הוכיח שאינו סופר את עלובי החיים במגזר היהודי, למרות זריעת החול בעיניהם, בחסות תקשורת אוהדת.
ציטוט " אף אחד לא יעצור את הרכבת הזאת...", האמירה המצחיקה הזאת הינה ראיה על אמנות משחקי המילים שלו.
אדון שר האוצר, ברור כ-שמש שאף אחד לא יעצור את הרכבת בה אתה נוהג, אחרי שדרסה וממשיכה לדרוס אין ספור מחוסרי דיור במגזר היהודי, למה רק היהודי משום שבמגזר הערבי אין מחוסרי דיור, אין עוני, אין ילדים רעבים ורק פוליטיקאינו היהודים ועיתונינו הקטנים מאמינים לשקרים שלהם, מי שלא מאמין לאמור, מוזמן לסייר בערי וכפרי המגזר ולראות במו עיניו שהם חיים בגן עדן עלי אדמות.
אחרית דברים:
שמוק אחד שסובל מתסמונת המגלומניה זרק אבן ענקית ומזוהמת לבאר, גרם לחולי כלכלי ועשרה מומחה כלכלה ומזור יוק!.
צר האוצר כחלון תופס את רה"מ נתניהו ב-ביצים, גרם לכאוס בתחום הנדלן, עליית מחירים ואינפלציה דוהרת, מתחנחן לתקשורת, לבג"ץ ולמגזר הערבי פלסטיני תושבי ישראל, חולם בהקיץ להיות רה"מ וכל האמצעים כשרים, אפילו על חשבון רמיסת עלובי החיים במגזר היהודי שלא גומרים חצי חודש בשכר שזורקים להם כיריקה בפרצוף, משכורות עלובות לחיילי צה"ל היקרים, זוגות צעירים מחוסרי דיור, בהרעת תנאי המחיה לניצולי שואה שעלו אחרי שנת 1953 ולפי חוק שאושר בכנסת המפלה בין ניצול לניצול וגרם שוב לסלקציה...חוק מגוחך שכאמור בית המחוקקים הקטנים אישר...מעניין לדעת עד מתי תימשך זריעת החול בעיני הציבור.
אדוני, אתה הגורם הישיר לכאוס שגרמת בעליית מחירי הדירות ובעתיד לעליות מחירים בתחומים נוספים, על כן אתה צריך לקחת אחראיות ולהתפטר לאלתר ויפה שעה אחת קודם.

אהבת? לחץ כאן וקבל עדכונים על תכנים חדשים שלי
+ שמירה על זכויות היוצרים למאמר באחריות הכותב בלבד

תגובות

טוען...

כותבי המדור

הצג הכל